Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1569. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aesenel

quote:

Orijinalden alıntı: bursalı963

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Pin meselesi için bana önceden cevap yazdıkları bir mailde Kablo şunu demişti:

"Pin Değiştir butonuna basarak, eski Pin kodu alanını boş bırakmanız ve en az 5 haneli yalnızca rakamlardan oluşan Pin kodu belirlemeniz gerekmektedir."

Belki sorun budur bir deneyin.

maalesef kabloweb tv uygulamanın içinde ayarlar kısmında PIN değiştir butonunda eski şifre istiyor ne girersek gireyim kabul etmiyor ve ne şifre değiştiriyor nede vızıon kanalları açıyor
    geçen gün açıktı kanallar ama 2 gündür tekrar pın istiyor

Merhabalar,

Bana müşteri id'nizi gönderir misiniz? Pin'i sıfırlayayım.
    Daha sonrasında kablowebtv.com adresine girip ayarlardan yeni bir pin numarası girmeniz gerekecek.(Eski pin kısmı boş gelecek)

Selamlar.

özelden yazmak istedim ama burada da aynı sorunum oluyor
    Buradan yazmakta da sakınca yoktur sanıyorum
    Müşteri.no...1470969
    İlgi ve alakanıza tesekkur ederim sayın aesenel
    Saygılar

A**** İ*** adına pini resetledim. Bilginiz olsun.
    Web üzerinden oturum açıp bir pin belirleyebilirsiniz. Sonrasında ebeveyn kontrollerini iptal ederseniz pin sormaz.

Selamlar.

çok teşekkürler sayın aesenel
    sorunumu çözmeme yardımcı olduğunuz için
    dediğiniz gibi yaptım vede şu an için pın değiştirdim vede vızıon fılm kanallarıma rahatlıkla bakabiliyorum
    ebeveyn kontrollerinden de 18+ secim yaptım
    başka iptal seceneğim yok galiba hiç birini secememe diye
    ama olsun pın istesede girdiğim pını kabul edip açıyor ve kanallara bakabiliyorum
    size tekrardan çok teşekkür ederim saygılarımla

Çözüldüğüne sevindim.

Keyifli seyirler dilerim.

teşekkür ederim
  • trt müzik hd niye eklenmiyor; yurtdışından şifre kartları mı bekleniyor aesenel?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal59

trt müzik hd niye eklenmiyor; yurtdışından şifre kartları mı bekleniyor aesenel?!

TRT'nin keyfi bekleniyor maalesef.
  • quote:

quote:

trt müzik hd niye eklenmiyor; yurtdışından şifre kartları mı bekleniyor aesenel?!

TV 8 5 da da mi ayni durum soz konusu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trtunski

quote:

quote:

TV 8 5 da da mi ayni durum soz konusu?

Orada da RTÜK'ün keyfi bekleniyor.
    TV 8,5 ile anlaşma yaptık biz. Lisansları çıkmadı hala. Yazmıştım daha önce.
  • "Değişime çok az kaldı. Takipte kal! 👍"

Facebook' ta, "SinemaTv" sayfasında paylaşılmış. Yakında Sinema Tv kanallarında logo ve jenerik değişimi olacak sanırım.

• Digital kablo TV ,İki seneye kadar RTL kanalları veriliyordu'da
    Şimdi verilmiyor bir düşünmek lazım,düşünmeye de gerek yok aslında herşey ortada!

Tutuculuktan gözleri kör olmuş bir anlayışla çagdaşlıktan söz etmek mümkün değildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: panasonicman

"Değişime çok az kaldı. Takipte kal! 👍"

Facebook' ta, "SinemaTv" sayfasında paylaşılmış. Yakında Sinema Tv kanallarında logo ve jenerik değişimi olacak sanırım.

Jenerikler bir hafta once degisti zaten.

• quote:

İsim değişikliklerini ilettim gençler,

Selamlar.

Teşekkürler @aesenel Hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratdanis

Pin meselesi için bana önceden cevap yazdıkları bir mailde Kablo şunu demişti:

"Pin Değiştir butonuna basarak, eski Pin kodu alanını boş bırakmanız ve en az 5 haneli yalnızca rakamlardan oluşan Pin kodu belirlemeniz gerekmektedir."

Belki sorun budur bir deneyin.

maalesef kabloweb tv uygulamanın içinde ayarlar kısmında PIN değiştir butonunda eski şifre istiyor ne girersek gireyim kabul etmiyor ve ne şifre değiştiriyor nede vızıon kanalları açıyor
    geçen gün açıktı kanallar ama 2 gündür tekrar pın istiyor

Merhabalar,

Bana müşteri id'nizi gönderir misiniz? Pin'i sıfırlayayım.
    Daha sonrasında kablowebtv.com adresine girip ayarlardan yeni bir pin numarası girmeniz gerekecek.(Eski pin kısmı boş gelecek)

Selamlar.

Hocam foruma döndüğünüze göre bir istekte bulunmak istiyorum kanal adları ile ilgili.. NGC HD ve NGC Wild HD kanallarının isimleri NAT GEO HD ve NAT GEO WİLD HD(kanal logosunda da böyle yazıyor.) olarak düzenlenirse daha şık durur, zamanında NGC People HD, NAT GEO PEOPLE HD olarak güncellenmişti, diğer kanallarda bu formatta ayarlanırsa güzel olur. Sevgiler, selamlar..

Bende "Viasat History&Nature" kanalını söyleyeyim o zaman. Aslında "Viasat Nature&History" şeklinde olması gerek. Yayın olarak öncelik "Nature" kanalında olduğu için isim olarak önce gelmesi gerekiyor. Belki değiştirilir.😊

RTL kanalı son olarak Tivibu evdende çıkartılmıştı yakın zamanda. Artık platformlara gelmesi zor bana göre. F1 den olduk ona yanıyorum.

@panasonicman hocam bildiğim kadarıyla tanıtımlarda da kanalın adı Viasat History&Nature diye geçiyor.. Bence kafa karışıklığı olmaması için 2 kanalda ayrı ayrı eklensin 7/24 HD yayın ile
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Kanal isimleri değiştirilmiş. Tekrar teşekkürler.

Viasat Nature kanalını severek takip ediyorum. Ama kanal bildiğim kadarıyla 12 saat yayın yapıyor. Onun için Viasat History ile dönüşümlü yayınlanıyor. Viasat History 24 saat yayın yapıyor. Kanallar ayrı ayrı gelseler bende hayır demem şahsen.

• Power Group'un 4K yayın yapan kanalları çok yakında Kablotv'ye geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Power Group'un 4K yayın yapan kanalları çok yakında Kablotv'ye geliyor

Kanallar Power App' te 4K yayın yapıyor. Uyduda 4K yayına geçtiler mi? KabloTV' ye nasıl gelecekler?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Power Group'un 4K yayın yapan kanalları çok yakında Kablotv'ye geliyor

Kanallar Power App' te 4K yayın yapıyor. Uyduda 4K yayına geçtiler mi? KabloTV' ye nasıl gelecekler?

Uyduda yayın yok şuan ve uzun süre de gelebileceğini düşünmüyorum uyduya. Çünkü ciddi oran da kapasite problemi var Turksatta. HD Yayın için başvuran kanallar bile uzun süre bekletiliyor zaten. Aynı zaman da Power Group 4K için dudak uçuklatan TP kiralama ücretini karşılayamaz.

Kablo TV'ye geleceğinin haberini de müşteri hizmetleri vermiş durumda.

• arkadaşlar...kablo tv şebekesinde dijital kanalları yüksek çözünürlüklü kanalları ve 4-K yeni teknoloji kanallarının sayısı arttırılsın analog kanalların sayısı azaltılsın...
  • Daha geniş bilgi sahibi olan arkadaşlara bir sorum olacak ID HD kanalı hangi uydudan aktarılıyor? ID kanalı Türkçe dil destekli 4.8 Astra'dan yayında fakat HD ile ilgili bir şey bulamadım.. Bilgi sahibi arkadaşlar cevaplarsa merakımı gidermiş olurum?
  • Hocam S Sport twitter adresinden biz tüm işlemleri hallettik.Artık iş Türksatta demişti. S Sport ile ilgili bilgi verme durumunuz var mı?

• Kanalların isimleri değiştirilmiş,güzel olmuş. Birinde DW TV(İngilizce) yazıyor,diğerinde DW(Almanca) yazıyor. TV yazısı ikisinden de kalksa ya da ikisinde de TV yazsa iyi olur. emtv'in ismi de düzeltilmiş. Aesenel'e teşekkürler.
  • Herkese merhabalar,
    @serdar_ayberk : DW konusunu ilettim, gün içerisinde düzeltilir muhtemelen.
    @Pascal27 : S Sports eklenmeyecek. Kesin bilgi.
    @zero fear : Power grubunun 4k kanalları ile ilgili herhangi bir gündem yok. Hiç konuşulmadı bile.
  • S sports falan beklemeyin artik, daha olabilecek seyler isteyin 8,5 gibi :)))

• 
Sayfa: önceki 15671568156915701571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.