Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1465. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: tirabzonli
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 4k tv ye sahibim ama teledünya receiver ile funbox uhd 4k kanalında sadece ses alabiliyorum. Bunun nedenini bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    Teledünya cihazı 4k olmadığı için.

• Arkadaşlar 4k televizyonum var ama funbox uhd 4k kanalında sadece ses alabiliyorum. Nedenini bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Arkadaşlar 4k televizyonum var ama funbox uhd 4k kanalında sadece ses alabiliyorum. Nedenini bilen varmı?

Teledünya uydu alıcınız 4K desteklemediği için sadece ses alırsınız.

4K kanalını izlemek için modül kullanarak tv nizden izleyebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini arayın sizi yönlendirsinler.

• Özelleşsede bi halt olmaz. Ne gelirse gelsin o kadar para verip sansürlü film vb izleyeceksin.
    Bi belgesel kanallarını izliyorum kablo'da ondanda korkmaya başladım yakında müstehcen içerik var diyip sansürler veya kanalı kaldırırlar diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reDsbLacKSK -- 25 Eylül 2017; 4:50:25 >
  • Kekemon, Türksat digital kablo tv'de degişmeli en azından 1 tane özel avrupa kanalı olmalı! herkeze hitap eden kanallar olsun fazla bir beklenti yok zaten emin olun.👍

• En hareketli dönem Eylül de boş geçti. Pardon boş değil 16 Tv var değil mi? Tivibu deli gibi çalışıyor. Sabah aradılar bir çok teklif sundular. Az kalsın ikna oluyordum. Da yılların kablo tv si vazgeçmek istemiyorum...

• Sinyal kaybını azaltmak için düşük dB li girişe mi kabloyu takmak gerekiyor?

En üst kattayım, kablom 17.5 dB olan girişe takılı. 13.5 dB de ana kablo tv kablosu takılı. 12.5 dB e benim kabloyu bağlasam sinyal kaybını azaltmış olur muyum?

• Bir güncelleme oldu.kanallar aynı yerde duruyor!
    neyin güncellemesi olabilir sizce arkadaşlar. 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Asalet

Bir güncelleme oldu.kanallar aynı yerde duruyor!
    neyin güncellemesi olabilir sizce arkadaşlar. 👍

Yeni mesaj geldi akşam üzeri, onun güncellemesidir.

• Panasonıcman ,teşekkürler 👍

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar...almanya sat-1 ve pro-7 ve italya rete-4 ve canale-5 özel televizyonlarıyla anlaşma sağlanabilmesi için pek çok kablo tv abonesi yoğun istek yaparak çağrı merkezini telefon üzerinden arıyormuş şayet karşı taraf bizimkilerden aşırı para istemezse eğer yani makul ücret talep ederse belki şebekeye eklenebilirmiş...
  • Sir June8 S kullanıcısına yanıt
    Digiturk d smart hepsi olu bi tivibu aktif

• Kartilkisi ,arkadaşım bu bahsettıgımiz kanallardan 1 tanesiyle anlaşması dilegiyle.

• Sansür deyince, Russian Travel Guide kanalı nedense bütün programlarına +16 diye kocaman yazı konduruyor neden acaba?
    Geçenlerde "Krasnodar'ın çiçekleri" diye bir program vardı, ona da yapıştırmışlar +16 diye.
    Yani bildiğimiz çiçek işte, bitki olan

Stalin'in hayatı filmini seyredeyim diyorsun: Bir sahnede anlaşıldığı kadarıyla Stalin masa başında oturuyor, sağ eliyle ağzındaki puroyu tutuyor, masanın bir tarafında içki şişesi ve yarı dolu kadeh, diğer tarafında puro kutusu ve bunların tamamı buzlanmış. Bakıyorsun koca Stalin ortada yok, görünmüyor.

Belgesel seyredeyim diyorsun: Bira fabrikasının bahçesini gösteriyor sahnede, her taraf bira kasası ve ekranın tamamı buzlu!
  • Arkadaşlar modemle ilgili güncelleme oldu acaba?
    modem ayarlarına girerken yeni şifre oluştur diyor en fazla 8 karakter olsun diyor
  • levoank kullanıcısına yanıt
    Modem derken hangisi?

Infinity 401 modemde böyle bir durum yok.
  • Sabit Fikir kullanıcısına yanıt
    yok o değil
    383zn olan
  • levoank kullanıcısına yanıt
    Geçende Kablonet bölümünde güncelleme sonrası şifre değişikliği gerektiği konusundan bahsedilmişti, tam hatırlayamadım ama senin modemdi sanırım.
    Yeni şifre oluşturman gerekiyor.
  • Selamlar,

Conax modül aldık ve TV'nin ayarlarından kanal sıralamasını kendimiz ayarlayabiliyoruz sanırım.

Acaba kendim kanalları sıralasam yeni kanallar eklendiğinde -her ne kadar eklenmese de- herhangi bir sorun olur mu?

Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 14631464146514661467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.