Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1378. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önemli değil :)
  • İyi akşamlar, özellemesini bende istemem!

kablotv daha ,kaliteli işlere imza atar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelleştiği falan yok.
  • Neyse, biz yinede özelleşme ihtimaline karşın bir kaç kg kına hazır bulunduralım buradaki bir kaç arkadaş için lazım olur.
  • beyler soyle bir sorunum var.tuplu tv de kablo tv kullaniyorum, tv nin scart unitesi yanmis, parca bulunmuyor.cozum arastirirken birisihttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/scart-rca-lale-tos-to-hdmi-cevirici-donusturucu-converter-gercek-1080p-full-hd-goruntu-264988775 suna benzer bir urun onerdi.(tvnin o eski yuvarlak anten girisinden, kablo tv alicisina scartla baglanti kuran bi aparat; kablo tv elemani geldi dun onun hicbir bilgisi yoktu bu aletle ilgili)dun aldim fakat goruntu gelmiyor.teknik bilgim yok yani nerede yanlis yapiyorum, bu parca gercekten ise yarar mi onu da bilmiyorum.scart disinda calisan tv yi atip simdi 1000 tl vermek istemiyorum yeni tvye.var mi bunun bir cozumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: antisocial77

beyler soyle bir sorunum var.tuplu tv de kablo tv kullaniyorum, tv nin scart unitesi yanmis, parca bulunmuyor.cozum arastirirken birisihttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/scart-rca-lale-tos-to-hdmi-cevirici-donusturucu-converter-gercek-1080p-full-hd-goruntu-264988775 suna benzer bir urun onerdi.(tvnin o eski yuvarlak anten girisinden, kablo tv alicisina scartla baglanti kuran bi aparat; kablo tv elemani geldi dun onun hicbir bilgisi yoktu bu aletle ilgili)dun aldim fakat goruntu gelmiyor.teknik bilgim yok yani nerede yanlis yapiyorum, bu parca gercekten ise yarar mi onu da bilmiyorum.scart disinda calisan tv yi atip simdi 1000 tl vermek istemiyorum yeni tvye.var mi bunun bir cozumu?

O ürün olmaz!

Altta linkini verdigim urun sana lazim olan.

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/swat-akilli-kutu-rf-modulator-kargo-ucretsiz-259296642

• Teledünya için kullanılan Neta Hd8900 cihazı bulunduğum sitenin kendi digital kablo yayını için kullanabilir miyim?

Merak ettiğim; üzerinde Teledünya logosu olan Neta cihazların başka kablo yayın platformları için kullanımında bir kısıtı olup olmadığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antisocial77

beyler soyle bir sorunum var.tuplu tv de kablo tv kullaniyorum, tv nin scart unitesi yanmis, parca bulunmuyor.cozum arastirirken birisihttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/scart-rca-lale-tos-to-hdmi-cevirici-donusturucu-converter-gercek-1080p-full-hd-goruntu-264988775 suna benzer bir urun onerdi.(tvnin o eski yuvarlak anten girisinden, kablo tv alicisina scartla baglanti kuran bi aparat; kablo tv elemani geldi dun onun hicbir bilgisi yoktu bu aletle ilgili)dun aldim fakat goruntu gelmiyor.teknik bilgim yok yani nerede yanlis yapiyorum, bu parca gercekten ise yarar mi onu da bilmiyorum.scart disinda calisan tv yi atip simdi 1000 tl vermek istemiyorum yeni tvye.var mi bunun bir cozumu?

Hocam, linkini gönderdiğiniz aparat anladığım kadarı ile composite girişi ile sinyal alıp, onu HDMI çıkış bağlantısına çeviriyor.

Sizin TV tüplü yani eski olduğuna göre HDMI girişi olmadığını varsayıyorum. O yüzden bu dönüştürücü cihaz sizin hiçbir işinize yaramaz.

TV nizin arkasını fotoğraf çekip tüm giriş/çıkış bağlantılarını buraya atın. Kablo TV yi Tv nize Scart ile bağladığınzı yazmışsınız yani Kablo Set Top Box ı mı kullanıyorsunuz ? Onun da arka bağlantılarını gösteren bir fotoğraf gönderin foruma. O zaman belki yardımcı olan çıkabilir. Bu bağlantı dönüştürme işleri biraz karışıktır malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Teledünya için kullanılan Neta Hd8900 cihazı bulunduğum sitenin kendi digital kablo yayını için kullanabilir miyim?

Merak ettiğim; üzerinde Teledünya logosu olan Neta cihazların başka kablo yayın platformları için kullanımında bir kısıtı olup olmadığı.

Kullanamazsiniz,o cihaz sadece DVB-c uyumlu.

Teledunya yeni adi kablo tv DVB-c adı verilen bir yayin sistemidir,sitelerdeki durum farklidir diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Teledünya için kullanılan Neta Hd8900 cihazı bulunduğum sitenin kendi digital kablo yayını için kullanabilir miyim?

Sitenizde bulunan yayın şifreli değilse rahatlıkla izleyebilirsiniz (kablotv cihazı conax modül kullandığı için sadece conax şifreli yayınlarını çözebilir)

Hali hazırda TVniz çok eski bir model değilse kendi içerisinde yayını görüntüleyebilir dvb-c özelliği olması yeterli

Not: Site yönetiminden detayı öğrenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 7 Şubat 2017; 10:45:33 >
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    ogleden sonra cekip atayim fotolar, sagolun.

kablo tv alicisi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antisocial77 -- 7 Şubat 2017; 11:56:54 >
  • dsmart mı teledünya üst paket mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

dsmart mı teledünya üst paket mi

Dsmartın hangi paketi ile kıyaslayacaksınız?
  • mesajlar gitmiyor mu ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

quote:

mega ile ama kıyaslanamaz bile ya. tek tek kanallara baktım, belgesel sinema ve eğlence olarak hep üstün.

edit: dsmart üstün hatta digitürk den bile iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 7 Şubat 2017; 16:5:5 >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt
    Eski Televizyonumda DVB-C alıcı yok. Bu nedenle bu sayısal şifresiz yayını almam için DVB-C alıcı almam gerekiyor . Dediğiniz gibi Teledünya logolu Neta8900 cihazlarda bir kısıt yoksa şifresiz DVD-C site yayınını sorunsuz alabilirim.
    Cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cumhur45

quote:

mega ile ama kıyaslanamaz bile ya. tek tek kanallara baktım, belgesel sinema ve eğlence olarak hep üstün.

edit: dsmart üstün hatta digitürk den bile iyi bence

Kesinlikleeee.
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Belgesel olarak nasıl üstün anlayamadım ben. Teledünya'da 20'ye yakın belgesel kanalı var.
  • Fox hd de sona gelindi nihayet.

Az daha sabredin arkadaşlar.

• aesenel kullanıcısına yanıt
    güzel haber için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.