Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu gametoon'da bütün oyunlar var mı?Yoksa sadece moba kapışmaları falan mı gösteriliyor yani içerik nasıl?Ayrıca temelde mi üstte mi?

Fps(csgo),moba(dota 2), world of tanks her ne türse. Şimdiye kadar bu oyunlara rastladım. Popüler oyunların tamamının turnuvası var. Pek izlemiyorum ama oyunları sevenler bu kanalı severler.
  • Bende English Club TV bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Acaba nedendir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

Fox hd de sona gelindi nihayet.

Az daha sabredin arkadaşlar.

Bu bilgiyi nereden aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Turksat'ta çalıştığını söyledi. Kanal dışında farklı biri birimnde çalışıyormuş. Söyledikleri bilgilerin tamamı doğrudur. Filmbox'un eklenecek kanallarını eklenmeden önce bize haber vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Turksat'ta çalıştığını söyledi. Kanal dışında farklı biri birimnde çalışıyormuş. Söyledikleri bilgilerin tamamı doğrudur. Filmbox'un eklenecek kanallarını eklenmeden önce bize haber vermişti.

@aesenel mi Türksat'ta çalışıyor?
  • arkadaşlar...kablo tv üzerine yeni eklenen gametoon şahane kanal izlemenizi tavsiye ederim...
  • quote:

fox'ta izlediğim tek şey akşam haberleri, o da hd falan bi önemi yok zaten de arasıra james bond, batman, lord of the rings gibi yüksek bütçeli kaliteli filmler çıkıyor ve sd olduğu için izlemiyordum genelde ama hd gelince izlerim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...kablo tv üzerine yeni eklenen gametoon şahane kanal izlemenizi tavsiye ederim...

Hocam benim için en şahanesi sizi yeniden buralarda görmek sizi gerçekten çok özlemiştim yeniden hoşgeldiniz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    Bu gibi altta yatan durumları çok dillendirmesek daha iyi olacağı kanısındayım.

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    Tamam, sıkıntıya sebep olacaksa konuşmayız.
  • Ben böyle kendini naza çeken bir kanal görmedim. Dersin ki paralı kanal. Neyin nazı niyazı bu arkadaş. SD kanalın mevcut zaten, HD sinide vericeksin olup biticek. Yeni gelin gibi şart koşuyor herhalde. Gelirim ama beşi bi yerde mi isterim. :)

• abi bu kadar büyütmeyin amerika nın sümsük kanalı işte sen kimsin ki onu veririm bunu vermem işine gelirse.... izlenmezsin olur biter çok ta tın.. adamların kaygısı yok... boş verin. dönerse senindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rain_man

Teledünya için kullanılan Neta Hd8900 cihazı bulunduğum sitenin kendi digital kablo yayını için kullanabilir miyim?

Merak ettiğim; üzerinde Teledünya logosu olan Neta cihazların başka kablo yayın platformları için kullanımında bir kısıtı olup olmadığı.

Sitelere kablo yayını iki firma veriyor birisi D-smart diğeri Türksat Kablo TV. Pozitek marka Türksat Kablo alıcı ile Başakşehir'de bu dediğiniz olayı yıllar önce denemiştim ve hiçbir sorun olmamıştı.

Eğer belediyenin yaptığı bir evde oturuyorsanız %99.9 sitedeki merkezi DVB-C yayını Türksat kurmuştur bu sebeple yeni cihazlarda kilit olsa bile yayını izlersiniz.

Şanslısınız gerçekten. Benim denediğim zamanlarda 250 civarı kanal şifresiz izlenebiliyordu ve aralarında belgesel kanalları da mevcuttu. Aylık abone ücreti ödenmiyordu ilk kurulumda site anlaşma yaparak toptan ödemişti. Sizinde böyle ise gerçekten şanslısınız, evde 5 televizyon bile olsa yayın alabileceksiniz. Benim evimde 3 tane televizyon var mecburen her oda için ayrı abonelik almak durumunda kalıyoruz.
  • Merhabalar,tebrıkler turksat ve kablo tv.

• Next HC-12 Teledünya kutusunda yeni eklenen kanalları izleyemiyorum, 4K kanalda dahil. Cihazı fabrika ayarlarıma döndürdüm taramam yaptım olmadı, manuel kanal eklemeyi denedim yine olmadı, bu konuda bilgisi olan var mı?

• Fox hd tahminen ne zaman eklenir ?

• İyi günler claudecan , duydugum kadarıyla mart başı veya ortası gibi eklenlecek.fox hd .yanılmam işallah.fox hd kanalından edindim bu bilgiyi.

• Astra uydusundaki Animaux HD ve Chasse et Peche HD kanallarına Türkçe dil eklenmişti yakın zamanda. Bu kanallar KabloTV de HD ye ne zaman geçecek? Aktarım sorunu vardı bildiğim kadarıyla. O sorun çözülemedi mi hala?

• Fox hd sözleşmeyi imzaladı. Şu an tüm evrakları Türksat'ta ve yönetim imzasında.

Arkadaşlar üzerine düşen her şeyi yaptı. İmzalar tamamlanınca yayın verilecek.

Sd'nin olduğu kanal numarasına alınacak. Sd kanal ileri bir yere atılacak.

Pazartesi veya salı gelir herhalde diye düşünmekteyim.

• aesenel kullanıcısına yanıt
    Next HC-12 Teledünya kutusunda yeni eklenen kanalları izleyemiyorum, 4K kanalda dahil. Cihazı fabrika ayarlarıma döndürdüm taramam yaptım olmadı, manuel kanal eklemeyi denedim yine olmadı, bu konuda yardımcı olabilir misiniz?Çok teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 13771378137913801381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.