Şimdi Ara

Kablo TV alacaklara uyarılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zaman Dsmart kullandıktan sonra Kablo TV teledünya ya geçiş yaptım. Dsmart ı internet dahil bir paket ile kullanıyordum ve internet hızım inip çıkıyordu ve nedese AKN sürekli doluyordu. Bir anda karar vererek Kablo TV ve kablo internet hizmetine geçtim ve 1 aydır kullanıyorum. Bence internet daha hızlı ve daha adil. AKN yi dolduramıyorum. TV hizmeti ise berbat. verilen cihaz tam bir rezalet. kanal sıralaması yapamıyorsunuz. görüntü kalitesi bence Dsmart dan daha kötü. 4K SUHD TV kullanıyorum. Kablo TV ile artık HD kanallar bile tad vermiyor. Vizyon sinema paketi almıştım. Hiç beğenmedim.

En kötüsü de çıkış şartları. Bugün itibari le bir aydan biraz fazla kullandığım halde iptal etmek istesem 350 lira civarında bir ödeme yapmam gerekiyor. alt tarifeye geçiş yok. mesela internet kalsın TV yi iptal edin deseniz yok. herhangi bir iptal durumda 4 ay tekrar başvuru yapamıyorsunuz. sebebini soruyorum biz devlet kuruluşuyuz diyorlar.

Bence uzak durun yada sadece internet alın.

• Dsmarti biz de kullandik.Ttnetle beraber allah cezasini versin ikisininde

Ilk ciktigi zamanda almistik recieveri cebimizden para odeyip aldik onu ucretli yaptilar bunu ucretli yaptilar.Musteri hizmetlerini her aradigimizda aylik xx’den baslayan fiyatlarla muhabbeti yaptilar kablo tv ye gectik.Hatta tt un iptal ucretini kendi cebimden odedim

Gelip kurulum yaptilar 100Mbit 250GB net, tv, telefon her sey dahil aylik 140 TL oduyorum en azindan adam gibi hizmet aliyorum

Yanliz goruntu kalitesi bence gayet iyi.Receiver’in ayarlarindan 1080p yi secerseniz sonucu gorursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10-15 sene Telekom müşterisiydim yaklaşık 2 senedir kablo tv+internet kullanıyorum çok memnunum, yeni aboneliklerde her zaman alt paketlerden başlayıp ihtiyaca göre üst paketlere geçmek daha akıllıca
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

10-15 sene Telekom müşterisiydim yaklaşık 2 senedir kablo tv+internet kullanıyorum çok memnunum, yeni aboneliklerde her zaman alt paketlerden başlayıp ihtiyaca göre üst paketlere geçmek daha akıllıca

bu kadar basit işte
    en alttan baslarsın hosuna giderse paket yükseltirsin baktın olmadı tekrardan geri dönersin
    kanal sıralamasınıda ben anlamıyorum açın 1 tane favori kanal istediğiniz gibi sıralayın silin çıkarın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.