Şimdi Ara

Kablo Koruyucu Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar malum iPhone kablolarını herkes bilir 1 seneyi sapasağlam tamamladıktan sonra bi bakarsınız telefona takılan yere yakın pot yapmaya başlar sonra gel zaman git zaman orası aşınır soyulur ve bantlanmak zorunda kalır :D

neyse lafı uzatmadan şu ürün hakkında, kullanan var mı varsa memnun mu önerir misiniz? bu ürüne benzer başka ürün kullanıyor musunuz? bilgilendirirseniz çok sevinirim..

http://www.hepsiburada.com/case-4u-apple-kablo-koruyucu-mavi-p-TELDATAC4UAPPMAVI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçenler forumda bir arkadaş makaron önermişti. Uyguladım. Aynen dediği gibi ölümsüz lightning kablosu oldu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Kablo Koruyucu Hakkında

• quote:

Orijinalden alıntı: qeep

Geçenler forumda bir arkadaş makaron önermişti. Uyguladım. Aynen dediği gibi ölümsüz lightning kablosu oldu.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Kablo Koruyucu Hakkında

Nasıl yapıyorsunuz?

• Elektrikçilerden ya da bu tarz ürünler satan bir yerden uygun çapta (başka detayı varsa bilmiyorum) makaron kablo alıyorsunuz. Su borusu gibi içi boş birşey. Tel kablonuza uygun boyutta kesip kablonun istediğiniz bölgesine koyuyorsunuz. Sonra çakmak gibi bir şeyle ısıttığınızda yavaşça daralarak sarmalıyor sonra o şeklini muhafaza ediyor. Maliyet 1₺'.
    Dediğim gibi tekniğini detayını bilmem. Ben anlatım ve az biraz araştırmayla birlikte yukarıdakileri uyguladım. Sonuç fotoğrafta.

• http://www.kablokoruyucu.net/

Yeni versiyonunu buldum. Haber sitelerinde reklamına başlanmış ama sanırım çok ilerlememiş bir sektör. :)
  • Anker marka orjinal MFI lisansli lightning kablosu aldim. Amerika da en çok satilan Apple lisansli lightning kablosu oldugu iddia ediliyor. Lisansli oldugundan dolayi her hangi bir sorun cikarmiyor, sarj etmemezlik ve hata verme gibi. Degisik modelleri var. Ben hayatim boyunca boyle bir kalitede fiyat performans lightning kablosu gormedim. Bundan sonra alacagim tek lightning kablosudur. Powerline 1.8 metre modelini kullaniyorum. Piyasanin en iyisi.

Edit. Reklamini yapar gibi oldu biraz ama cidden cok uzun arayislar sonra hem uygun fiyata sorunsuz uzun omurlu bir kablo olmasi hemde orjinal kablo ile aynı hızda sarj edebilen garantili ve Apple lisanslı olmasi gözümde bir numara olmasina sebep oldu. Diger markalar gibi orjinal oldugu halde bir sure sonra calismamaya baslayan kablolar gibi degil. Hepsiburada.com sitesinden Anker Türkiye mağazasından aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Yaga -- 5 Mayıs 2017; 18:13:16 >
  • Koruyucuların çinde tanesi 0.40-0.50$.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.