Şimdi Ara

Kablo Keyfiniz Hiç Bitmesin Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler. Ayın 23'ünde taahhütüm bittiği için bu kampayadan yararlanmak istedim. Kablonet'te eskisi kadar uygun tarifeler yok ancak 16 mbit 50 gb aknli tarifenin (+ Kablotv Temel paket) 40 tl gibi bir ücreti var. İnternet ve tv olarak yine en uygunu Kablonet gibi görünüyor.

Ancak bu pakete geçmek istediğimde teknik bir arıza olduğunu veya bir şekilde yararlanamadığımı söylediler. Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Olduysa nasıl çözüldü. Konu hakkında bilgisi olan biri olup olmadığını merak ediyorum.

- Bu kampanyadan; sadece mevcut müşterilerimizden; “Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası”, “Konuşturan HD ve Sınırsız”, “Çifte Fırsat Kampanyası”, “Aramıza Hoş geldin Kampanyası”, “HD ve Sınırsız”, “KabloTV müşterisine Özel Net Kampanyası”, “29 TL Bitmesin Kampanyası” ve “Günde 1 Liraya Sınırsız İnternet Kampanyası”’nda bulunanlar ve bu kampanyada bulunup taahhüt süresi sona erdikten sonra başka bir kampanyaya girmeyen müşteriler yararlanabilecektir.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,581,kablo-keyfiniz-hic-bitmesin-kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 21 Mayıs 2018; 13:41:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekin_can

Herkese iyi günler. Ayın 23'ünde taahhütüm bittiği için bu kampayadan yararlanmak istedim. Kablonet'te eskisi kadar uygun tarifeler yok ancak 16 mbit 50 gb aknli tarifenin (+ Kablotv Temel paket) 40 tl gibi bir ücreti var. İnternet ve tv olarak yine en uygunu Kablonet gibi görünüyor.

Ancak bu pakete geçmek istediğimde teknik bir arıza olduğunu veya bir şekilde yararlanamadığımı söylediler. Daha önce böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Olduysa nasıl çözüldü. Konu hakkında bilgisi olan biri olup olmadığını merak ediyorum.

- Bu kampanyadan; sadece mevcut müşterilerimizden; “Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası”, “Konuşturan HD ve Sınırsız”, “Çifte Fırsat Kampanyası”, “Aramıza Hoş geldin Kampanyası”, “HD ve Sınırsız”, “KabloTV müşterisine Özel Net Kampanyası”, “29 TL Bitmesin Kampanyası” ve “Günde 1 Liraya Sınırsız İnternet Kampanyası”’nda bulunanlar ve bu kampanyada bulunup taahhüt süresi sona erdikten sonra başka bir kampanyaya girmeyen müşteriler yararlanabilecektir.

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,581,kablo-keyfiniz-hic-bitmesin-kampanyasi

Bu kampanyadan; sadece mevcut müşterilerimizden; “Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası”, “Konuşturan HD ve Sınırsız”, “Çifte Fırsat Kampanyası”, “Aramıza Hoş geldin Kampanyası”, “HD ve Sınırsız”, “KabloTV müşterisine Özel Net Kampanyası”, “29 TL Bitmesin Kampanyası” ve “Günde 1 Liraya Sınırsız İnternet Kampanyası”’nda bulunanlar ve bu kampanyada bulunup taahhüt süresi sona erdikten sonra başka bir kampanyaya girmeyen müşteriler yararlanabilecektir.

Taahhütünüzün 23'ünde bittiğini söylemişsiniz. Yukarıda yazan kampanyalardan birindeyseniz ayın 24'ünde tekrar deneyin. "taahhüt süresi sona erdikten sonra başka bir kampanyaya girmeyen müşteriler yararlanabilecektir." yazıyor. Şu anda taahhütünüz daha bitmemiş olduğundan sorun yaratıyor olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ayın 24'ünde tekrar arayıp sorayım en iyisi. Yardımcı olduğun için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.