Şimdi Ara

Kablo internette hız artışımı oldu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
5.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul/Kartal (Atalar) değişen bir şey yok malesef... Gönül ister ki hatayla 30 Mbps versinler, ama nerede...

• istanbul / maltepe hala aynı.256 ile kaplumbağa kovalıyorum.
  • konuyu yeni gördüm bi hız testi yapayım dedim akşam akşam sinirim bozuldu. Gökten .... yağsa bize.... düşer zaten. normalde kullandığım hız 128 buda test sonucu.

Hızınız 56 Kbps

512 KByte veri 69.48 saniyede transfer edildi.
    gülermisin ağlarmısın.
  • 128kbps kaça yükseldi yazarsanız iyi olur
  • sanırım 512 olcaksınız
  • kadıköy/acıbadem hızım 256 değişme yok ve anlamsız bir biçimde günlerdir upsteral SNR(şebeke) sinyalinde akşam saatlerinde müthiş düşüş olmaya başladı 16 değeri ile bağlantı sağlamak mucize olsa gerek

Kablo internette hız artışımı oldu
  • Arkadaşlar bu hız düşüklüğü aslında hayırlı birşeyde olabilir..Belkide hatlarda iyileştirme çalışmaları falan yapıyolardır hız artışına hazırlık açısından..Turksat müşteri hizmetlerinden öğrenmek lazım aslında..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bo$$_HoGG

sanırım 512 olcaksınız

eğer 512 kbps olsun 19 ytlye adslnin sonu olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 3 Ağustos 2007; 22:58:47 >
  • Ayrıca benimde bu aralar hız testlerim düşük çıkıyor eskiye göre..
  • Bu aksam saat 21.00 itibariyle turksat ı aradım (444 0 126) aldıgım cevap su sekilde : Su anda bazı yerlerde hız denemeleri yapılıyor (bazı yerlerde hız artısları olmus herkese yansıyacakmı diye sormustum) mevcut kampanyamız 25 Agustosta (subat basından beri devam eden bedava kurulum kampanyası) bitiyor ondan sonraki tarihlerde yeni bir kampanyaları olucakmıs.25 Agustos a yakın bir tarihte bunların acıklanabilecegini soylediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartalaraz

quote:

Orjinalden alıntı: Bo$$_HoGG

sanırım 512 olcaksınız

eğer 512 kbps olsun 19 ytlye adslnin sonu olur.

zaten türksat, ttnet e göre daha ucuza veriyor.olmayacak bişey değil.256 ları 1 yaparlarsa o da 512 olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thundox

Bu aksam saat 21.00 itibariyle turksat ı aradım (444 0 126) aldıgım cevap su sekilde : Su anda bazı yerlerde hız denemeleri yapılıyor (bazı yerlerde hız artısları olmus herkese yansıyacakmı diye sormustum) mevcut kampanyamız 25 Agustosta (subat basından beri devam eden bedava kurulum kampanyası) bitiyor ondan sonraki tarihlerde yeni bir kampanyaları olucakmıs.25 Agustos a yakın bir tarihte bunların acıklanabilecegini soylediler.

Eğer 25 Agustosa kadar beklenilecekse bence bir çok abone iptal eder aboneliğini ve ADSL'e geçer.
  • herkes yazmıs ya" sanırım 512 olacaksınız" " sanırım 1024 olacaksınız"

ben de yazayım, " sanırım babayı alacaksınız" kimse kusura bakmasin, tr de yurtdisi cikislari artmadan, isterse hizim 8 mbit olsun, istemem ben, pes6 oynarken neden 2 saniye geriden geliyim yaaa, cildirtmasinlar beni
  • quote:

Orjinalden alıntı: raziel__

konuyu yeni gördüm bi hız testi yapayım dedim akşam akşam sinirim bozuldu. Gökten .... yağsa bize.... düşer zaten. normalde kullandığım hız 128 buda test sonucu.

Hızınız 56 Kbps

512 KByte veri 69.48 saniyede transfer edildi.
    gülermisin ağlarmısın.

benimde aynen böyle.. bu normal mi 128k kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim boşuna servis çağırmayalım birdaha

• quote:

128kbps kaça yükseldi yazarsanız iyi olur

128kbps hız testinde normalde kaç çıkıyordu? biri de bana bunu yazarsa cok sevinirim
  • Bende bir artış yok arkadaşlar. Niçin bende de deneme yapmıyorlarki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bcank

quote:

128kbps kaça yükseldi yazarsanız iyi olur

128kbps hız testinde normalde kaç çıkıyordu? biri de bana bunu yazarsa cok sevinirim

13kbps dowland normal hız testinde 115-125 arası çıkıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_girit

herkes yazmıs ya" sanırım 512 olacaksınız" " sanırım 1024 olacaksınız"

ben de yazayım, " sanırım babayı alacaksınız" kimse kusura bakmasin, tr de yurtdisi cikislari artmadan, isterse hizim 8 mbit olsun, istemem ben, pes6 oynarken neden 2 saniye geriden geliyim yaaa, cildirtmasinlar beni

üslüba bak çay demle

• EE şimdi 128 ler 512 oluyor 19 ytl , 256kbit lerde 512 kb oluyor 29 ytl .Burda tutarsızlık var.19 ytl olamayacağına göre.128 kullanıp 19 ytl veren arkdaşlar .Netiniz 512kbit olursa büyük ihtimalla 29 ytl ödeyeceksiniz.
    Bu arada ben 4 kat hız artışı bekliyordum.Aynı adsl de olduğu gibi niye 2 kat hız yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 4 Ağustos 2007; 1:58:07 >
  • ya durun daha kesin bişey yok deneme yapıyorlar adamlar kapasiteleri kaldırcakmı diye yrn herkes dönerse eski hızına görürüm sizi :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.