Şimdi Ara

K9AGM3-F ANAKART PCIE SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • K9AGM3-F Marka anakartım var. PCIE Slotuna "winfast PCIE px6200 tc tdh" ekran kartını takıyorum ama. hiç tık yok monitör vga kablosunu takıyorum. hiç birşekilde monitör ekran kartını görmüyor. PCIE Slot yuvasını temizledim. yine görmedim anakartın üstündeki onboard. vga çalışıyor. bios tan öncelik olarak PCIE seçtim yine yok. bu ekran kartını başka pc ye takıyorum çalışıyor ama bu anakartta çalışmıyor. sorun nedir sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: oTTomen

K9AGM3-F Marka anakartım var. PCIE Slotuna "winfast PCIE px6200 tc tdh" ekran kartını takıyorum ama. hiç tık yok monitör vga kablosunu takıyorum. hiç birşekilde monitör ekran kartını görmüyor. PCIE Slot yuvasını temizledim. yine görmedim anakartın üstündeki onboard. vga çalışıyor. bios tan öncelik olarak PCIE seçtim yine yok. bu ekran kartını başka pc ye takıyorum çalışıyor ama bu anakartta çalışmıyor. sorun nedir sizce ?

o ekran kartını takmasan daha iyi aynı anakart bendede var onboard x1250 daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 30 Ocak 2013; 23:24:53 >
  • Merhaba
    Anakartında başka bir ekran kartda dnedinmi ?
    Denemediysen öncelikle onu denemeni tavsiye ederim.
    Eger oda çalışmazsa anakartında arıza var demektir.
    yok çalışırsa anakartın uyumsuzluk yapıyor olabilir.
    Bios güncellemesi yap dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.