Şimdi Ara

K800i Mesaj Yedekleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • k800i telefonumu satıcağım için içindeki mesajları ve rehberimi bilgisayara kaydetmek istiyorum nasıl yapabilirim..

• My Phone Explorer burdan:http://www.fjsoft.at/download.php?id=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz89

My Phone Explorer burdan:http://www.fjsoft.at/download.php?id=1

dostum denedim programı ama yapamadım telefon tanımlanamadı diyor:S uğraşdım olmadı
  • usb den mi denedin yoksa bluetoothlami?
  • ACİİLL YARDIM..K800i AÇILMIYOR

arkadaslar mrb.Benim 2 önce aldıgım ve hala kullandıgım K800i telefonum gecenlerde beni cok üzdü,ve iki yıllık tel numara ve foto birikimlerim kül oldu.
    Telefon son zamanlarda bir iki kere kilitlenmeye baslamıstı.Sonra goruntulu gorusme ekranında beni gosteren ekran rengarenk oldu ve bozuldu, veeee en sonda işten eve geldiğim zaman üzerimi değiştirirken cagrı geldi,bakayım dedim telin sesi kesildi.sonra rehbere bakayım dedim ve tel birden kilitlenip dıııııııııııt diye ses gelmeye basladı.ne yaptımsa ne ekran değişti nede ses kesildi.en soncare olarakta BATARYAYI cıkardım ve tekrar acmak istedim.Birdaha asla acılmadı,Kendim IRAKta yım.buradaki telefonculara goturdum kimse bişi anlamadı.ne yapacagımı bilemiyorum.butun tanıdıklarımı bir anda kaybettim.lütfen yardımcı olun.bir caresi varmı,türkiyede yapabilen bir yer biliyormusunuz.Bu arada kendim antalyada oturuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayyaatt

ACİİLL YARDIM..K800i AÇILMIYOR

arkadaslar mrb.Benim 2 önce aldıgım ve hala kullandıgım K800i telefonum gecenlerde beni cok üzdü,ve iki yıllık tel numara ve foto birikimlerim kül oldu.
    Telefon son zamanlarda bir iki kere kilitlenmeye baslamıstı.Sonra goruntulu gorusme ekranında beni gosteren ekran rengarenk oldu ve bozuldu, veeee en sonda işten eve geldiğim zaman üzerimi değiştirirken cagrı geldi,bakayım dedim telin sesi kesildi.sonra rehbere bakayım dedim ve tel birden kilitlenip dıııııııııııt diye ses gelmeye basladı.ne yaptımsa ne ekran değişti nede ses kesildi.en soncare olarakta BATARYAYI cıkardım ve tekrar acmak istedim.Birdaha asla acılmadı,Kendim IRAKta yım.buradaki telefonculara goturdum kimse bişi anlamadı.ne yapacagımı bilemiyorum.butun tanıdıklarımı bir anda kaybettim.lütfen yardımcı olun.bir caresi varmı,türkiyede yapabilen bir yer biliyormusunuz.Bu arada kendim antalyada oturuyorum

PM(mesaj) attım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.