Şimdi Ara

k750dan w800 e terfiye 150 ytl değer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rds'li radyo bu özellik süper bence şu anda en iyisi bu...
  • makul bir takas bence.ben k750ime 100 ytl ye 512mb ms duo aldım.kalan 50 ytl yide flight mode,hifi a falan sayarsın.

ama ben almazdım o ayrı.siyah hastasıyım ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Blof

Bence w800 tipten kaybediyor.

işin içine zevklerde girerse o zaman durum değişebilir tabi
    k750inin grisi daha hoş bence
  • ben gri k750yi sevemedim gitti.birisinin elinde gördüm çok ucuz duruyor ya
  • ya bir ben göremedim şu Griyi.Üstelik KVKya mailde atmıştım ama hala cevap yok.
  •  k750dan w800 e terfiye 150 ytl değer mi?

k750dan w800 e terfiye 150 ytl değer mi?

• ya beyler eşimde k750i var. w800 e geçmek istiyo. kulaklık daha kaliteli diyosunuz. bu ses kalitesi anlamındamı yoksa ses şiddeti anlamındamı. yani daha yüksek ses istiyo. w800 ün ses çıkışı daha fazla olurmu k750 i den.
  • iki telefonunda ses kalitesi aynı.hoparlörde farklılık yok.yükseklik aynı.sadece w800ün yanında verilen kulaklık süper ötesi bişey

o kulaklık k750de kullanılırsa aynı ses kalitesi elde edilir.bende k750ime o kulaklıktan almayı düşünüyorum.çünkü normal kulaklık girişide var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teknode -- 27 Eylül 2005, 13:26:03 >
  • o zaman çok iyi. peki nerden bulacaz o kulaklıktan.
  • nerede satıldığını bende bilmiyorum.

nerede satıldığını bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi??
  • Teknode fotolar için teşekkürler.Zaten sadece fotolardan görebildim bugüne kadar GRİyi.
    Bildiğim kadarıyla W800 kulaklığı henüz tek başına satılmıyor ama Genpaya,Kvkya bakmak lazım.
    Yada teknik servislere sormak.Web sitelerinde (kvk,genpa) aksesuar satışı var ama W800 kulaklığı
    varmı bilmiyorum.
  • ses kalitesi aynıysa degmez 150 milyona 1gb kart alırsın
  • kulaklıkta farklı bu arada
    özellikler için w800i versiyonu yüklenirsede garanti dışında kalıyor gerçi ona çözüm bulunabilir belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafaydemir

o zaman çok iyi. peki nerden bulacaz o kulaklıktan.

Ben de o kulaklıktan almayı düşünüyorum ama çok pahalı (şimdilik).Belki de sadece 1 yerde satıldığı için bu kadar pahalıdır.Başka yerler de satmaya başlayınca fiyat düşer (rekabet hesabı).
    Biraz beklemek lazım bence, kulaklık şu anda 70 YTL civarında.

Sony Ericsson HPM-70 Portatif Kulaklık

• quote:

Orjinalden alıntı: soloist

Bence de değer. Uçakta, otobüste krallar gibi music dinlersin. Bi de K750 nin hafıza kartı ve kulaklığı yetmez zaten..

Cahil hostes ve muavinler hiçbir şekilde izin vermiyorlar.. 6630 ile Offline modda müzik dinlemeye kalktım, Lutfen cep telefonunuzu kapatınız diyorlar.. Alın SiMKARTI size veriyim dedim, olmaz, kapatın dediler... Sinirim bozuldu.. Anlatamazsın ki adamlara..
  • Hele uçakta müzik dinlemeye çalış,döverler adamı.Piste inince de doğru karakola gidersin.Hiç denememek lazım bence.
  • değer memory stick+ kulaklık o kadar eder zaten
  • ya kulak misafiri oldum forumunuza.Ben de bi nokia 6681 almayı düşünüyorum ama bu w800 pek bi metediliyor ikisini bi genel olarak kıyaslarmısınız?örneğin w800 de symbian varmı ve otobüste falan gsm özelliğini kapatabiliyormuyuz?bi de fiyatı ne kadardır en ucuz w800'ün?

teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: uboot

ya kulak misafiri oldum forumunuza.Ben de bi nokia 6681 almayı düşünüyorum ama bu w800 pek bi metediliyor ikisini bi genel olarak kıyaslarmısınız?örneğin w800 de symbian varmı ve otobüste falan gsm özelliğini kapatabiliyormuyuz?bi de fiyatı ne kadardır en ucuz w800'ün?

teşekkürler

Evet W800 kapalıyken MP3 dinleyebilirsin

Symbian yok...

İki telefon da çok güzel hangisini istersen al
  • yyuuh yaa dönen paralara bakk...çok değil 3 ay sonra bu ne diyecek herkes elindekine bakacak ve beğenemeyecek... yazık o paralara yemin ederim.. yazık... verilmez... 100 ytl ye al bitane mp3 aynı işte...bi tane de 400e adam gibi dij.makine.. 300e de babalar gibi bi tel alırsın... bu kadar da düşünmezsin ..hem daha kalite olur ..hemde aklına yatar.. 3 makine aldım dersin..
    vallaha yazık o paralara... 6 ay sonra yarı fiyat olacak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.