Şimdi Ara

JXD S7800B - ANDROID OYUN KONSULU - Ana Konu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba ben bu ürünü çinden getirtim bu gün elime ulaştı ürün özellikleri dokusu falan iyi

happy chik uygulaması biraz yavaş indiriyor alternatif olarak internetten bi kaç psp oyunu indirdim makineye attım ama çaılıştırmadı illa happy chik mi kullanmak lazım yada kendi emulator oyunlarımızı rom larımızı isolarımızı pc ye indirip bikaç işlem sonrası çalıştırabilirmiyiz happy chik biraz kısıtlı oyun konusunda evet zamanın hit oyunları mevcut ama modlu emu oyunları indirip çalışırtırabilirsem balından yenmicek bi alet ;)
  • Çinden nekadara getirttiniz acaba tam maaliyeti ne oldu sizekutulu ve full olarakmi geldi ( kulaklik sarj aleti vs ) sarj aletinin ucu kaclik acaba bendeki sonradan degistirilmis 7mm jak falan dedi aldigim arkadas ama yuvaya tam oturmuyor bosluk kaliyor.
    Emu oyunlari icinde ben torrentten indirdim hicbir sorun cikartmadan calistiriyor. Psp ve ps1 oyunlarini hafiza kartina attim ve emu uygulamasindan yerini gosterip calistirdim. Happychic uygulamasi bir suru oyunun bedava indirme adresi ama inenlerin alayi cince :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

Çinden nekadara getirttiniz acaba tam maaliyeti ne oldu sizekutulu ve full olarakmi geldi ( kulaklik sarj aleti vs ) sarj aletinin ucu kaclik acaba bendeki sonradan degistirilmis 7mm jak falan dedi aldigim arkadas ama yuvaya tam oturmuyor bosluk kaliyor.
    Emu oyunlari icinde ben torrentten indirdim hicbir sorun cikartmadan calistiriyor. Psp ve ps1 oyunlarini hafiza kartina attim ve emu uygulamasindan yerini gosterip calistirdim. Happychic uygulamasi bir suru oyunun bedava indirme adresi ama inenlerin alayi cince :)

jxd nin kendi sitesinden aldım jxdofficial.com 15 günde elime postayla ulaştı hiç sorun yasamadım 147 dolar dı sanırım paypalla sorunsuz aldım içinden şarj aleti usb ve otg kablo çıktı
  • Hayirli olsun gule gule kullanin. Kutulu ve sifir olmasi gercekten guzel. Peki sizdeki cihazda analog joystikde bosluk varmi. Ve kollar bosta dönüyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayfresh

Hayirli olsun gule gule kullanin. Kutulu ve sifir olmasi gercekten guzel. Peki sizdeki cihazda analog joystikde bosluk varmi. Ve kollar bosta dönüyor mu ?

sol analog da dönme ve boşluk var sağ analogda yok ama sonynin analog dual shock larıda aynı hiç sorun yok
  • Hayırlı olsun
  • konuyu biraz hareketlendirelim bari :)

analog joystiklere en iyi uyum sağlayan oyun olarak yükledikleriniz ve beğendikleriniz nelerdir acaba arkadaşlar. ben modern combat 5, san andreas ve The Dark Knight Rises oynuyorum. modern combatda sağ analog ile nişan almak biraz mesele ama sanırım parmaklarım henüz alışmadı :)
  • gps var mı bunda arkadaşlar?
  • Maalesef yok.

• Benim şöyle bir sorum var arkadaşlar. 8gb versiyonunu kullanıyorum üzerindeki hafızası 8gb olarak söylenmesine rağmen nerdeyse 6 gb kadar kullanılan alan var. ayrıca bildiğim kadarıyla cihaz hafızası 2 gb sd hafızası 8gb amabende cihaz hafızası 1 gb olarak görünüyor. sizdeki durum nedir acaba ??
  • bugün itibariyle doöunmatik ekranım çalışmıyor. nerden bulunur hangisi uyumlu bulmak zor olacak.
  • bu arada ben cihazımı satıyorum (bu aralar nakite sıkışığım) 300 tl fiyat kutulu aldım ilgileneler özelden yazabilir
    -isteyene fabrika ayarlarında ilk geldiği gibi isteyene oyun yüklü olarak satabilirim.
  • sağ joystickte sorun varmış,
    tincore keymapper ile düzeliyormuş,
    nasıl düzeltildiğini açıklayabilirmisiniz?
    hayırlısıyla bende bugün tableti teslim alıyorum,
    nasıl bu sorunun düzeltildiğini öğrenmek istedim.
  • makinanın resimlerinide ekleseydin daha iyi olurdu
    Resul Sever
  • Bendeki jxd s7800b modeli ne yazıkki sorunlu çıktı

Oyunlarda çok sık aralıklarla tuşları algilayamiyor,tuş atamalarını ise hatasız yapmama rağmen,

Garantisi yok ve teknik servis bulamadım

Büyük umutlarla aldığım cihaz ne yazıkki elimde patladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pascal24

bu arada ben cihazımı satıyorum (bu aralar nakite sıkışığım) 300 tl fiyat kutulu aldım ilgileneler özelden yazabilir
    -isteyene fabrika ayarlarında ilk geldiği gibi isteyene oyun yüklü olarak satabilirim.

not:ürün geçen yaz satıldı mesaj atmayın kardeşler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.