Şimdi Ara

JXD S7800B - ANDROID OYUN KONSULU - Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
3.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kılıf bilmiyorum ya, servisde yok malesef
  • arkadaşlar indirme bölümünü hafıza kartı bölümünü nasıl seçeceğiz benim kendi hafızası dolduda yardımcı olurmusunuz ben seçemedim ayarlardan o kadar uğraşmama rağmen
  • peki reklamlarında game center cloud service menüsü var oraya nerden gireceğiz? ayrı yettenmi yüklüyoruz bu uygulamayı
  • Ben bi programla oyunları SD'e atıyorum bende beceremedım onun dısında kı baya ugrastım.
    Ayrıca game center ne bılmıyorum

• http://www.jxd.hk/download.asp?selectclassid=020001

jxd orjinal Firmware kendi resmi indirme sitesi

arkadaşlar benim cihazın kendi hafızası c klasörü dolmuş bunu nasıl boşalatır yada kes-kopyala yöntemiyle rahatlatırım hiç bir şey yüklenmiyor hata veriyor yardımcı olurmusunuz lütfen
  • İlginç bir ürün, marka olarak güven verse tam eğlencelik.
  • Marka olarak iyi ve sorunsuz kullanıyorum taktıgım hafıza kartını kendı hafızası olarak gosterıyorum mis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resul Sever indirirken hafıza kartınamı iniyor veriler?
    -beyler aranızda cihazı hackleyen yada güncelleyenler varmı?
    -tabletimizin pilini yükseltebilirmiyiz ? örnek 8000-10000 mah pil takılabilirmi? desteklermi makinamız
    -peki piliniz kaç saatte doluyor cevaplarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal24 -- 5 Eylül 2014; 15:44:41 >
  • pascal24 kullanıcısına yanıt
    Ben kendim rootlu olduğu için öyle gösterdim.
    Cİhazı hacklemedim lakin unofficial romlar var.
    Pil güncellenmiyor sanırım.
    Tahminen bi 5 saat civarı.
  • -pil güncellenmez zaten en yüksek kaç mah amper pil takılabilir onu sormuştum?
    -5000 mah 5 saat vay anasını be
    -cihaz hacklenmeden kullanılmaz diye düşünüyorum
    -arkadaşlar indirme hafızasını hafıza kartı olarak nasıl seçebiliriz?
    -en iyi kullandığınız virüs programı hangisi açıklayın tavsiyeler ve görüşlerinizi bekliyorum
  • pascal24 kullanıcısına yanıt
    4-5 saat oyun oynuyorum ben rahat :) yarımdan biraz daha az parlaklıkta.
  • CİHAZINIZIN DRİVERİNİ NERDEN YÜKLEMELİYİZ PC TANIMIYOR DRİVER CD,Sİ İSTİYOR

-BİRDE CİHAZDA SİSTEM GÜNCELEME-UPDATE MENÜSÜ YOKMU BEN BULAMADIM? BİLENLER YORUMLARSA SÜPER OLACAK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pascal24 -- 8 Eylül 2014; 21:37:11 >
  • Garanti icin nereye gondermemiz gerekiyor acaba ? Turkiye ici. Sizin gibi gittigidiyordan aldim bende.
  • Bu cihazdan bende temin ettim bir tane. bu sabah elime ulaştı ikinci el olarak aldım ama baya temiz kullanılmiş. şimdilik bir sıkıntı yok. 8 gb hafıza diyor ama kullanımda 6 gb kadar yer var. birde antutu testlerindeki sonucunuz nedir. benim 21700.

bu cihaz bir manyak dostum :))) acilen yedek parçalarını temin etmek lazım. zira elimden düşmez gibi geliyor.
  • bayfresh B kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta sonra düşer merak etmeyin
  • konuyu açan arkadşın sonradan isteksiz olduğu hissine kapıldım yanılıyormuyum Resul Sever :) çabuk bıkmışsınız sanırım.
  • 200 dolara nvidia shield var.
    edit:İlgilenenler teknoseyir'de incelemesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Misafir_Terliği -- 2 Kasım 2014; 18:27:06 >
  • bayfresh B kullanıcısına yanıt
    Pek kullanan kimsede yok :) Olsa iyiydi, JXD hub falan olsa millet konuşsa birbiriyle bazı oyunlara özel multiplayer özelliği gelse çok iyi olurdu, mesela yanii.. :)
  • valla benim çevremdeki bir çok kişi cihazın peşine düştüler. onlarda almak için araştırıyorlar. bir kaç model muadili var ama bu çin malları arasında sanırım en kullanışlı olanı bunlar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.