Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Aralık ayında italyaya gidip juventus maçına gitmek istiyorum. Bilet nerden alabilirim bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adı Merihinho olsaydı De Ligt’ın D’si okunmazdı.

Umarım Sarri çöpü yada yardımcıları falan şu maçı izlemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

Merihi De ligte verdikleri maas ve bonservis yuzunden oynatamiyorlar.Juvenin en cok kazanan 2.topcusu.

Bonuslarla yillik 24 milyon kazaniyor.Merihse 3.6 milyon kazaniyor.
    ne 24 ü yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

ne 24 ü yahu.

Alıntıları Göster
    8 milyon net +4 milyon bonus. La Gazetta, maaslari gecen ay yayinladi, bu rakamlar oradan alinma.

Vergilerle 24 milyon yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 16 Ekim 2019; 15:23:56 >
  • Arkadaşlar aralıkta İtalya'ya gitmek istiyorum. Ayın 15'inde Udinese ile maç var, o maça bilet alıp gitmek istiyorum ama bileti nasıl alacağımı bilen, daha önce maça giden var mı?
  • juve oranı zaten yüksek açılmıştı tekrar yükselmiş, günün sürprizi olacak gibi
  • İzlediğim her maçta fahiş hata yapıyor. Sırf etiketi sebebiyle oynuyor. Bu para verilmemiş olsaydı çoktan yedek kulübesindeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

İzlediğim her maçta fahiş hata yapıyor. Sırf etiketi sebebiyle oynuyor. Bu para verilmemiş olsaydı çoktan yedek kulübesindeydi.

Piyasadaki iyi stoperlerin çoğu 25'inden sonra açılmışken Juve'nin 19 yaşında çocuğa bu parayı vermesi hataydı. 5 milyon ucuza Münih Lucas'ı, aynı paraya Live van Dijk'ı aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 20 Ekim 2019; 0:29:57 >
  • Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    Hatasını geçtim bu pozisyona nasıl penaltı çalmadılar vallahi yazık
  • Uzatmalarda direk ve Buffon kurtardı Juveyi dünkü GS-Sivas maçına benzedi bir sürü atak var kaleyi buşan şutlar var sonuç tek farklı galibiyet.

Geçen seneye oranla Juvede ilerleme var defans yapma futbolu bitti artık futbol değişiyor yani hızlanmaya ayak uyduramayan takımlar yok olmaya mahkum gibi bir şey olacak Juve bu sınavdan geçti bence hem orta saha iyi top yapıyor hemde kontralarda çok hızlı olabiliyorlar lakin küçük bi eksiklik var takımda çözemedim hani her şey tamam da bir şey eksik gibi yapbozun son parçası yaratıcı bi orta saha eksik gibi.

Genel olarak Juvenin futbolu güzel geçen sene Atleticoyu 3-0 yendikleri maçta başladı bu futbol iyi gidiyor şuan.

• El kuralı bayağı değişmiş. Son halini bilmiyorum. Belki de kurallara uygundur.

• topa vurmak isterken eli istemsiz o konumu aliyor yeni kurallara gore pen6 degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Piyasadaki iyi stoperlerin çoğu 25'inden sonra açılmışken Juve'nin 19 yaşında çocuğa bu parayı vermesi hataydı. 5 milyon ucuza Münih Lucas'ı, aynı paraya Live van Dijk'ı aldı.

Alıntıları Göster
    Juve vermese başka takımlar verecekti. Çocuğun talibi çoktu. Belki 3-4 yıl sonra dünyanın en iyisi olacak ama şu anı değerlendirirsek çoktan yedek kulübesine gitmesi lazımdı. Sürekli hatalar yapıyor. Kendisi de istediğim gibi oynayamıyorum ve bunun nedenini bilmiyorum demiş. Belkide dinlenmesi 2 taraf içinde daha iyi olacak.

• Top yerden sekip koluna çarpıyor harekette kayma olduğu için istemsiz yani kasıtlı değil eğer kurallarda bu varsa penaltı değil.

Merih varken bu De Ligt neden oynar ki ?? Bi adam stoper görüntüsü hiç olmaz ya öyle yani.

• 70’e girerken Çuf Çuf Çuf

• Dybala paçanızı kurtarıp çıkmış :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khedira bitmiş artık. Dün Sarri de çok büyük hata yaptı evinde Lokomotif ile oynuyorsun buna rağmen Ronaldo ve Dybala gibi hücumu düşünen sadece 2 tane futbolcuyla maça başlayamazsın. En az 4-5 tane ofansif oyuncun olacak ki maçı erkenden koparabilirsin. Çok zorlu deplasmanlar dışında dünkü 11 ile maça başlamanın bir mantığı yok. Ya 4-3-3 başlayacaksın ya da Rabiot Ramsey ikilisinden birini mutlaka oynatacaksın hatta duruma göre Bernardeschi ile beraber 4-5-1 de oynatabilir.

Ama bu takım 4-3-1-2 ya da 4-4-2 oynamaz. Özellikle ilerde Dybala varken.

Ayrıca Bonucci cidden güven vermiyor. Bazen çok iyi bazen de dünkü gibi devamlı hata yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 23 Ekim 2019; 18:46:38 >
  • Juventusun maç biletleri çok pahalı yalnız.Ha türkiyeden kur nedeni ile çok zor zaten.

Online ticket sitelerinden alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 24 Ekim 2019; 1:11:35 >
  • Lokomotif maının en iyisi Cuadradoydu bence, hem defansif hem ofansif misyonunu tam anlamıyla yerine getirdi, Sarri garip bir taktikle oynuyor, bildiğin kütük gibi 3 orta sahayı oynatıyor, bu taktikten evrilmemiz gerekiyor, Ronaldo ve Dybalanın kanatlara daha yakın oynaması ve ters kademe yapmaları gerekiyor.
  • cuadrado sağ beke cuk oturdu bence. cancelonun daha iyi defans yapan hali gibi. de sciglio ve danilo yedek olmalılar artık. hadi matuidi neysede khedira artık 11 başlamamalı rabiot ramsey hatta bentancur falan oynamalı yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smell02 -- 24 Ekim 2019; 16:1:49 >
  • 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.