Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu savunmayla cok fazla bişey beklemek doğru değil.Cagliari macında savunma kırmızı alarm vermişti zaten.iyice su yüzüne çıktı zaaflar.
  • Pek izleme isteğim yoktu fakat izleyince Juvenin sanşsız bir mağlubiyet aldığını gördüm. 6-7 temiz pozisyon var, 3 top direkten dönüyor. Olur böyle şeyler, Forza Juve!
    Maç özeti.

• quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Pek izleme isteğim yoktu fakat izleyince Juvenin sanşsız bir mağlubiyet aldığını gördüm. 6-7 temiz pozisyon var, 3 top direkten dönüyor. Olur böyle şeyler, Forza Juve!
    Maç özeti.

evet izledim de gerçekten şansız bir yenilgi.Alex gene konuşturmuş frikik ustalığını biraz da şansı olsaymış

• hakketen bu kadar şans olurtek atakları gol oldu adamların maçı izleidm kafayı yiyordum
  • bu haftaki maçı verecekler mi beyler bizim kanallarda?
  • kanal 24 eğer kanalsa versin artık roma-juventus macını da bi zahmet.
    Güya Seri A yayın hakkını aldılar görüntü berbat maçlar banttan vs vs.
  • bakalım napcaz romaya karşı zor maç olacak...
  • Beyler Roma maçımızı Kanal 24 veriyor saat 16:00'da haberiniz olsun.
  • MAç kanal 24 'de.
    Maç başladı, Juve goü buldu, Trezeguet, 1-0 dk 22.
    Roma stresli görünüyor
  • Lanet olsun penaltı kaçırdı Del Piero.Beraberlik de gitti.
  • goooll 2-2 haydi Juve
  • 2-2 bitti, oyuncular çok çalışyor fakat büyük eksiklikler var. Özellikle Cristico ve Totti nasıl eşleşti bilemiyorum, ve ne yazıkki orta sahamız felaket, sıfır. Genede kazanma hırsına sebebiyle büyük tebrikler. FORZA JUVE !!! Bir de Andrade kötü sakatlandı,olcak iş değil..
  • eğri oturup doğru konuşmak lazım juve savunması sagı solu ortası yolgeçen hanı gibi.Çok sıradan oyuncular var kadroda.bu cristito'ya gelecegin yıldızı diyorlar bu adamda zerre umut görmüyorum.Del piero ise şu sıralar çok şansız günler geçiriyor.Yalnız iyi bişey var inter, milan kötü gidiyor Zirvedeki Roma 10 juve 7 puanda.
  • elimizden zor kurtuldunuz.

FORZA ROMA.
  • Bence siz elimizden zor kurtuldunuz o penaltıyı atsaydık.
    quote:

Orjinalden alıntı: BaRoS_35

elimizden zor kurtuldunuz.

FORZA ROMA.
  • maç boyunca romalılar juvelilerle dalga geçti adeta.acıdılar juveye atmadılar fazla zorlamadılar ama rasgele bir gol geldi son anlarda.böyle şeyler olabilir onun için rakibe acımayacan ve ezecen sonrada işini şansa bırakmayacaksın.bu da roma ya ders olsun.roma nın hücum hattı ve kanatları mükemmel düzeyde.juve ise bu futbolla ilk 4 ü unutsun.
  • quote:

G-E-L-İ-Y-O-R-U-Z.
  • roma juveye acımışmış git işine ya güldürme adamı.Maçtan önce romalı futbolcuların ahkam kesmelerini okumadın sanırım.Yenecez ezecez felan feşmekan evet juve kötü futbol oynadı ama yine yenilmedi.Büyüklük bu olsa gerek.Forza Bianconera.Roma felan daha dünkü b.k.Ne italyada ne avrupada başarısı olmayan bir kulüp. Biraz yaranızı deşelim de yerinizi bilinhttp://www.youtube.com/watch?v=wnhuKthdQ98
  • biri şikemi dedi.

sizin yeriniz 2.lig hadi bakayım.
  • quote:

biri şikemi dedi.

sizin yeriniz 2.lig hadi bakayım.

Kimse şike demedi ve biz düşdük şimdi de İtalya'nın en büyüğü olarak geri geldik mekanımıza.

27 Serie A Şampiyonluğu

2 Şampiyonlar Ligi Kupası

3 UEFA Kupası

2 Süper Kupa

Kaç şampiyonluğu vardı Roma'nın İtalya Kupası faln diyordun da ben onları yazmaya gerek duymadım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.