Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.630
Cevap
35
Favori
471.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cagliari-Juventus (Dakika 23, 0-0)
    AS Roma-Siena
    Atalanta-Parma
    Catania-Genoa
    Livorno-Palermo
    Torino-Reggina
    Udinese -Napoli
    Sampdoria-Lazio
  • Cagliari 2 - 3 Juventus
    David Trezeguet (1-0)dk.54
    Pasquale Foggia (1-1 pen.)dk.56
    Alessandro Del Piero(2-1)dk.76
    Pasquale Foggia (2-2 pen.)dk.81
    Giorgio Chiellini (3-2)dk.90

Hakemin berbat yönetimine(juve aleyhine 3 penaltı verdi + 1 kırmızı kart, utancından olsa gerek 1'ini iptal etti sonradan) rağmen bianconera deplasmanda cagliari'yi chiellini'nin 90.dk attığı frikik golüyle 3-2 mağlup etti.
    Anlaşılan moratti ve çetesi işbaşı yaptı.Moratti Baktı juve gümbür gümbür geliyor bi el atalım demiş olsa gerek.
  • Forza JUVE !
    Foggia ve Acquafresca'dan korkuyordum bu maçta, Foggia 2 gol atmış penaltıdan, ama genede etkili oyuncu.
    Chiellini,freekick ve 90 dakika süper olmuş
  • İtalya maçlarını veren türk kanalı var mı? ya da Juventus un maçlarını hotbird ten yayınlayan bir kanal var mı?. bu arada bu hafta zor yırttık bu maçı izlemek isterdim ama yayın var mı bilmiyorum
  • Kablolu TV de yayın yapan Kanal 24 İtalya ligini veriyor, uyduyu bilemiyorum malesef. Banttan izliyorum, sanırım 21:00 de vermeye başladılar. Cagliari heyecanlı oynamış, ama sınırlı kapasitede. Hakem güzeldi(!), Chiellininin topa müdahelsini penaltı verdi daha sonra iptal etti Son dakikada Chiellini, Camoranesinin freekickine kafa vurarak skoru belirledi. Bu maçlar aslında basit görünür ama önemli maçlardır.
  • ac simdi kanal 24 ü izlersin
  • kanal 24 şifre koyuyor maç başlayınca.Uydudan değişik kanallar veriyor şifresiz veren hiç yok sanırım.
  • Geleneksel Golden Foot 2007 yılı ödülünü Juventuslu yıldız futbolcu Alessandro Del Piero kazandı.

Her yıl Montecarlo'da duzenlenen dunyanun en onemli spor etkinliklerinden biri olan "Altin Ayak" ödülü için bugune kadar dunyanin her kesiminden sporseverlerin kullandikları oylar sonucunda ozel juri nin kararıyla 1. sırayi elde tutan Del Piero Monte Carlo'da ayak izini bırakacak bir diğer isim oldu.

Son güne kadar Del Piero ile başa baş giden Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos ise ikinci sırada yer alırken, Türkiye Golden Foot'a en çok oy gönderen ülkeler arasında zirvede yer aldı ve Carlos da bir çok dünya yıldızını geride bırakmayı başardı.
    2007 GOLDEN FOOT ADAYLARI:
    Alessandro DEL PIERO (2007 Şampiyonu)
    Roberto CARLOS
    David BECKHAM
    Paolo MALDINI
    Fabio CANNAVARO
    Ryan Joseph GIGGS
    Thierry Daniel HENRY
    Luís FIGO
    RAÚL Gonzáles Blanco
    Marcos CAFU

• Del piero adına gerçekten çok sevindim.Her herzaman 1 numaram olmuştur
  • Milli ve klüp başarısı süperdi, bu sene onun yılı olur umarım.
  • Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
  • slm arkadaşlar ben geldim
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

slm arkadaşlar ben geldim

interliler dışarı
  • derdini buna anlat
    Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••
  • o da kimmiş pier abimiz dururken
  • Bikaç sene önce denemiştik altyapıda, beğenmenmişlerdi. Del Piero - Trezeguet varken ancak sucu olur demişler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

Bikaç sene önce denemiştik altyapıda, beğenmenmişlerdi. Del Piero - Trezeguet varken ancak sucu olur demişler..
    interde sucu zaten kendisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

derdini buna anlat
    Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

Bu adama acayip kıl oluyordum.Sözde teknik futbolcu diye geçiniyor ama çoğu maçta sahada olup-olmadığı bile belli olmuyordu

• Artist diye tabir edilen durumda kendileri. Ajaxdaki performansı yok. Milli takımdaki performansı felaket. Takım iyiyse ibrada iyi ,biraz ortalama ise ibra kayıplarda.
  • BEYLER BENİ DE EKLER MİSİNİZ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.