Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vedkum

Tercüme lütfen

'Inter'in tarihi hakkında ne mi söyleyebilirim? Gerçek şu ki, Serie B'ye düşürülmeyecek tek kulüp olduğu' demiş Hernanes bey.

Bu transfer döneminde emeği geçen herkesin de annelerinin ellerinden öperim. Yazık ne hale getirdiler koskoca takımı.
  • Cidden transferleri yaparlarken kimsemi bisey demiyor kardesim kimsemi karsi cikmiyor napiyorsunuz siz demiyor. O kadar oyuncu sattik okuttuk iyi paralara bu paralari niye boyle salak sacma oyunculara harciyorlar anlam veremiyorum. Bu italyadaki juve taraftarlari hic mi tepki gostermiyor. Bu yil en duzgun transferler alex sandro dybala( fiyati ucuk bence ) kaleci neto bide khedira geriye kalan isimler ilk 11 oyuncusu asla olamaz. Bu takim 4 yil sampiyon oldu kupalari silip supurdu sampiyonlar liginde final gordu suanli halimiz gecen yilin inter ve milani vasat oyuncular.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 milyon euro ya zaza 14 milyon euro ya roberto pereyra'yı alacağına,bu paraya witsel'i almalıydı juventus,stoper için romagnoli orta sahaya verratti 10 numara için de eriksen zorlanmalıydı mutlaka

ayrıca allegri milan'da da şampiyon olduktan sonra kulübe saçma sapan işler yaptırmıştı adam da takıntı var heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Saçma sapan işler yaptırmadı, kulübün kadrosunu darma dağın etti, takımı mahvetti ve gitti. Aynısını Juventus'a yapıyor. Bu gider arkasından Juventus, Mancini ile anlaşır falan bu böyle gider.
  • Transfer konusunda Allegri'ye fazla yüklenmeyin, eğer 60m€'a Oscar'ı alsaydı rahatlıkla saydırabilirsiniz, genelde Juve'nin tranfer politikası böyledir, ya çok genç pahalı derler ya da sadece pahalı derler. Pirlo'nun gitmesi gerekiyordu, Tevez'i bağlasan durmazdı, Vidal tamamen yönetimin işi eğer Allegri'yi eleştirmek gerekirse neden sende Conte gibi ayrılmıyorsun bu yönetime karşı demek gerekir.
    Hernanes transferi biraz ortasahayı canlandırır, fakat 3-5-2 için diyecek hiçbirşeyim yok.
  • Four Four Two bütün zamanların en iyi formalarını sıraladı, 1. sırada 1985 Juve forması var, benim favorim hatta sırf bu forma için tutmamı sağlayan bir sonraki sezonki forma.

http://www.fourfourtwo.com/features/13-best-football-kits-all-time?

• Nasılsınız beyler ?

Bu sene biraz daha kızışacak gibi duruyor işler , şu yapılan transferleri ben bile beklemiyordum ama canavar gibi oldu kadro.
    Tevez ve pirlo açığı dolmadı henüz dolmayacak gibi duruyor.
    Çok merak ediyorum nasıl bir yol izleyecek sir allegri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mauro Icardi

Nasılsınız beyler ?

Bu sene biraz daha kızışacak gibi duruyor işler , şu yapılan transferleri ben bile beklemiyordum ama canavar gibi oldu kadro.

Pırlo geçen sene çok ahım şahım oynamadı. Pek bir boşluk yaratmadı gidişi. Vidal bir nebze ve elbette Tevez asıl boşluk yaratan isimler. Bu mevkileri dolduramadıkları gibi zaten iyi olan bölgelere iyi adamlar alarak oraları yedeklediler. Orta sahada 2 hafta Padoin oynadı bu yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Inter Milan

Nasılsınız beyler ?

Inter forvetsiz bir şekilde, ligde ne yapabilecek ben onu merak ediyorum asıl.

• Pogba yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahdet-i Vucuddd -- 12 Eylül 2015; 20:54:41 >
  • Sturaro --- Marchisio --- Pereyra
    Bu orta sahayı görüp de maç izleyesi mi kalır insanın.
  • Dk 5 gol yedik bravo yani ne desemki gecen yilki orta sahaya bakin bide bu yilkine pogba cezalimi sakat mi ?
  • Bir takım 3 ayda nasıl bitirilir ?

Öğrenmek isteyen Juve'nin son 3 ayını inceleyebilir.
  • Perreyra denen anguta kaldık
  • Serie B'yi özlemiş bizimkiler, ligin dibine demir attık.
  • Malesef çöplerin fazlalığı cok sırıtıyor takımda.

Sturaro ile padoin i şu takıma alanın aklına tüküreyim..

Dybala da bidonluğa doğru emin adımlarla gidiyor

• Sanirim

Gecen yilda kotu basladik ama ilk iki macti birde umut vardi bu yil umutta yok bu bize brezilyali cam olmuyor yani neden hernanes aldilar anlamadim.

• Beyler bu skora üzülmek yerine sevinmelisiniz. Umarım 1-2 hafta daha yeniliriz. Durum böyle giderse bu herifi kovarlar. Eğer ligde 2. ya da 3. olursak yine bu devam eder ama böyle ilk 5 hafta son sıralarda olursak sıkıntı olmayacaktır, bu futbol cahili kovulacaktır.
  • En büyük suç Allegri ve kel Moratta'da zaten bunu tartışmaya gerek yok ama o kadar revizyon yapıldı neden padoinlerden sturarolardan başlamadı bu iş düşündürücü doğrusu, bir de sene başında niçin 3 hazırlık maçı yaptık bu kadar yeni bir kadro+sakatlıklar ve şanssızlıklar derken bu sonuç normal. Bu arada bu Alex Sandro çok riskli top sürüyor zaten Roberto Carlos'ta baya bi kulaklarını çınlatmış.
  • Yine 1 puanı kurtardınız hadi .
    Chievo'nun 2.golünde iptal edilecek hiç bişey yoktu hatta bonucci adamı çekti.

Özlediniz mi arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.