Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (604. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kanatlarda alex sandro ve cuadrado kullanır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-5-2 nin kanatlarını bana göre Cuadrado kaldıramaz kaldırsa bile linştayneri kesemez bana göre. Alex Sandronun direk sol kanat oynayacağını sanmıyorum ben, daha doğrusu bu Juventusun yaptığı hiçbir hamleye anlam veremiyorum . Liverpoolun düştüğü hataya düşüyorlar bana göre gelen oyuncuların hiç biri geçen yılki takımın üstüne koyacak kaliteyi arttıracak oyuncular değil (Alex Sandro hariç). Üstüne geçen yıla göre kadro kalitesinde düşüş var. Juventus denilince akla ilk önce orta sahası gelirdi o özelliğini net bir şekilde kaybettiler Pogbayıda çıkartınca sıradan bir İtalyan takımı havası veriyorlar ki Pogba da seneye takımdan ayrılır.
  • transferlerini gayet yeterli buluyorum, iki tane seria a şampiyonu çıkar bu kadrodan.

gidenler yüzünden sana yetersiz gelmiş olabilir.biri dünyanın en iyi defansif orta sahasıyken diğeri aynı anda hem 9 hem de 10 numara oynayan olağan üstü bir forvetti.bunların dünyada eşi benzeri yoktu.

yani transfer ettikleri kaleci, defans, orta saha, forvet çok çok iyi futbolcular.direkt ilk 11 oyuncusu ama dediğin gibi fark yaratan kumaşta mı bilmiyorum.

allegri elindeki forvetlere güvenirse 4-4-2 ye geçebilir(sanmıyorum).draxler gelirse 4-3-3 de oynatabilir(iste bunu yapar)

• Pirlo'nun gitmesini kayıp olarak görmüyorum nitekim geçen sene çok üst düzey oynamadı yaşıda çok ilerlemişti yoğun tempoyu kaldıramıyordu..

Vidal'e gelince geçen seneden önceki 2 senede en üst düzey futbolunu oynadı.Geçen sene çok parlak değildi oynadığı oyun sakatlıktandır belki de..

Tevez ise en büyük kayıp açık ve net.Yerini doldurmak cok zor.
  • Gruptan çıkarız inş. Zor grup.

• Yok mu iyi ortasaha son gunlere yaklasiyoruz nerdeyse.

• Atacante kullanıcısına yanıt
    Fransadan bize guzel elemanlar geliyor genc coman pogba ve bu son isim bakalim devami gelcek mi bu isi iyi beceriyoruz. Twitterda gordum coman a 20 milyon vermis sanirin bayern munich bence kalmasindan yanayim pogba gibi olursa ki potansiyrli var ilerde daha yuksek fiyata satariz

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Coman 7 mln kira + 20 mln sezon sonu odeyecekler bence 27e güzel para, kesinlikle satilmali bence. Bedavaya gelmisti zaten )) Draxler gelirse ki, nerdeyse ki, bitmis Coman zor şans bulur bizde.
    Coman da acaip oyuncu, bakiyorsun adamda yetenek, dribbling, surat falan var, ama sanki ne yapacagini bilmiyor... bayernde ne yapacagi da belli degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Draxler geldi beyler sırada witsel mı?
  • Atacante kullanıcısına yanıt
    Keske sadece kira olsa yada umarim begenmezler diyeyim ben cok umutluydum dediginiz gibi biraz tecrubeye ihtiyaci var gecen macin ozetini izledim onemli pozisyonlari harcamis.

Ha ama witsel birde draxler gelirse comani unutturabilirler bana .

Witsel ismi ciddi mi yani hep vardi ama yol kat ettik mi ?

Draxler zaten belliydi gelecegi ilk teklifi begenmemislerdi.sakatliklarindan korkuyorum birde comandan daha potansiyelli piyasasi olan isim gs ile grup maclariydi sanirim izlemistim harikalar yaratmisti.

• Draxleri 5 milyonun pazarlığı yüzünden Wolfsburg'a kaptırdık.

• Wolfsburg Draxler icin 36 mln + yillik 5 mln olarak 5 yil teklif etmis, 61 mln (((

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil ya gelmiyirmu. Simdi draxler ulan nasil bi takimiz zaten cozemedim 3 onemli oyuncu gidiyor yerleri doldurulmuyor en onemli mevkiyi teansferin son zamanlarina birakiyorlar. Bu yil ben pek bisry beklemiyorum sahaen cok bozduk kadroyu defansada mesela oyuncu lazim rugani geldi iyi etti ama barzagli yasli bonucci el bombasi agbonna gitti alternatif kalmadi.

• Padoin-sturaro 11 de

• Stad ve atmosferler harika

• Asamoah neden yok?

• Roma fena bastırıyor.
  • juve'nin kadro evlere şenlik.
  • rezil kadro. rezil oyun. roma bu sene şampiyon olur. tevez'i, vidal'i satıp yerlerine bu ikisinin tırnağı etmeyecek adamlar alırsan böyle olur. padoin kim ya ? sturaro kim ? bu sezon bir şey beklemeyin takımdan.
  • Berbat oynuyoruz bu macta galip ayrilirsak buyuk sans kadro cok vasat . Padoin yeri yok takimda oynatiyoruz struro ve madzukic yedek oynucak oyuncular ilk on birde

• 
Sayfa: önceki 602603604605606
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.