Şimdi Ara

Justice League vs Avengers (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Mjolnir Superman'i görünce yön değiştirir ;)

Ayrıca New 52 gezegen duzeyi bir karakter .. En ezik versiyonlardan dedim zaten .. 616 Thor alabilir ..

Güncel hali için konuşuyorum yani. Rebirth'e çok bakamadım ama.

Mjolniri üstüne atmayacakki ligthtning bolt'lar ile saldıracak istediğiniz forumda veya çrlere bakarak araştırın bu vs'de thor her türlü üstün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 18 Aralık 2017; 23:30:23 >
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum gaza gelip emojilere sallatıyon Mjolnirleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Bakıyorum gaza gelip emojilere sallatıyon Mjolnirleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 19 Aralık 2017; 0:5:43 >
  • Aslında ben Süpermen ile Hulk'ı karşılaştırmıştım
    Thor ile Süpermen aklıma gelmedi hiç. Süpermen bir adım önde gibi geliyor bana. Her ne kadar Thor bir tanrı olsa da Hulk'tan defalarca dayak yemişliği var.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Biraz araştır bak neden thor'un kazanacağını anlayacaksın

Hulk'tan nerde dayak yedi atarmısın çr'yi kesin görsellerde 1 kareye bakarak konuşuyorsunuz onun devamı vardır Anca mjolnir'siz yenebilir.

Thor > Hulk bunuda herkes bilir yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 19 Aralık 2017; 10:31:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Hulk'tan nerde dayak yedi atarmısın çr'yi kesin görsellerde 1 kareye bakarak konuşuyorsunuz onun devamı vardır Anca mjolnir'siz yenebilir.

Loki Hulk'un zihniyle oynayıp Asgarda saldırmasını sağladığı bir hikaye vardı. Orada neredeyse öldürüyordu. Hatta onun 2. de yapmışlar orada da Odin'e giydiriyordu. Yanılmıyorsam Hulk vs Asgard diye geçiyor. How the gods kill

• Süpermen-Hulk süperman
    Batman-Captain Amerika hazırlıklıysa batman değilse captain :D
    Green Lantern-İron Man green lantern ama tony starka belli olmaz yinede
    Wonder Woman-Scarlet Witch scarlet witch
    Flash-Quicksilver flash
    M.ManHunter-Vision bilmiyorum
    Aquaman-Thor thor

takım olarak savaşırlarsa bence avengers kazanır
  • M.Man Hunter ile Vision savaşını bence M.M.H rahat alır gibi aşağı yukarı aynı özellikleri var gerçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

quote:

Loki Hulk'un zihniyle oynayıp Asgarda saldırmasını sağladığı bir hikaye vardı. Orada neredeyse öldürüyordu. Hatta onun 2. de yapmışlar orada da Odin'e giydiriyordu. Yanılmıyorsam Hulk vs Asgard diye geçiyor. How the gods kill

Hulk asgarda saldırsa 2 adım atmadan leşini çıkarırlar hemde thor ve odin varken saldıracak

Non canon fanmade şeylere bakıpta burda örnek gösteriyorsunuz.

Thor hulk'u rahatlıkla yener bunun açıklamasını yapmaya gerek bile yok

• quote:

quote:

quote:

Hulk asgarda saldırsa 2 adım atmadan leşini çıkarırlar hemde thor ve odin varken saldıracak

O zaman Thor'un Hulk'u yendiği bir çizgi roman gösterebilir misin ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fear itself

Thor ve hulk'un kapışmalarında genelde kazanan çıkmaz çünkü ikiside popüler karakterler ve birini birine yendirmek istemiyorlar büyük ihtimalle.

Ama bu vs lerde thor büyü gücünü( god blast, lightning bolt, weather manipulation ) vs. kullanmaz çünkü kullanırsa hulk direk yenilir

Bu çr'de bir kere god blast kullanıyor ve hulk bayılıyor direk Fazla ciddiye bile almıyor hulk'u.

MM daha üstün bir karakter ama onu üstün kılan telepatisi Android'e karşı etkisiz olduğundan Vision'a karşı bir avantajı yok. Vision'ın ise heat vision gücü var bu da MM'ın işini bitirmeye yeter.

Kalanına gelirsek

Superman-Hulk: Supo
    Batman-Captain Amerika: Cap alır. Cap hem insan üstü yetenekleriyle üstün hem de bu "hazırlık" olayında da Batmanden geri değil. Secret Empire'da kendinden kat kat üstün karakterleri yaptığı planla alt etmişti.
    Green Lantern-Iron Man: GL yapıları ne kadar güçlüdür onu pek bilemiyorum. Hal Jordan fanboyluğu yapmamak için buna cevap vermiyorum
    Wonder Woman-Scarlet Witch: Wanda alır
    Flash-Quicksilver: Flash
    M.Manhunter-Vision: Buna Vision demiştim
    Aquaman-Thor: Thor supo seviyesinde o yüzden burada zorlanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 21 Aralık 2017; 11:17:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

MM daha üstün bir karakter ama onu üstün kılan telepatisi Android'e karşı etkisi olduğundan Vision'a karşı bir avantajı yok. Vision'ın ise heat vision gücü var bu da MM'ın işini bitirmeye yeter.

Kalanına gelirsek

Superman-Hulk: Supo
    Batman-Captain Amerika: Cap alır. Cap hem insan üstü yetenekleriyle üstün hem de bu "hazırlık" olayında da Batmanden geri değil. Secret Empire'da kendinden kat kat üstün karakterleri yaptığı planla alt etmişti.
    Green Lantern-Iron Man: GL yapıları ne kadar güçlüdür onu pek bilemiyorum. Hal Jordan fanboyluğu yapmamak için buna cevap vermiyorum
    Wonder Woman-Scarlet Witch: Wanda alır
    Flash-Quicksilver: Flash
    M.Manhunter-Vision: Buna Vision demiştim
    Aquaman-Thor: Thor supo seviyesinde o yüzden burada zorlanmaz

En iyi karşılaştırma bu olmuş bence
    Hal Jordan bence de İron Man'i yenebilir diğer GL değil de o baya bir güçlü

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fear itself

Thor ve hulk'un kapışmalarında genelde kazanan çıkmaz çünkü ikiside popüler karakterler ve birini birine yendirmek istemiyorlar büyük ihtimalle.

Ama bu vs lerde thor büyü gücünü( god blast, lightning bolt, weather manipulation ) vs. kullanmaz çünkü kullanırsa hulk direk yenilir

Bu çr'de bir kere god blast kullanıyor ve hulk bayılıyor direk Fazla ciddiye bile almıyor hulk'u.

Tamam dediğin doğru diyelim de Hulk da boş adam değil ayrıca Kluh hali var bunun, o durumda Thor'un veya başka bir karakterin şansı yok. Ayrıca o formda büyü de işlemiyor inanılmaz bir güç seviyesine ulaşıyor

O var bu var RKT var tek atmak var

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım süper man hulku alır demişsin hulk siker atar

Batman kaptanı alır süvil dövüşmüyolarsa

İronman green lanternle berabere kalır

Wonder woman scarlett witch bilmiyorum

Flash Quicksilver flash alır

M manhunter vision vision alır

Aquaman thor thor gömer

İşre gerçek sıralama böyle olurdu

• Arkadaşlar hulku küçümsüyosunuz süper man odini dövemez fakat hulk fena dövdü bunu unutuyorsunuz ya da bilmiyorsunuz hulk çizgi filmde odini dövüyor yani hulk süper mani döver thoruda döver ne de olsa babası odini dövdü hulk adalet birliğinden süper mani alır yeşil feneri de zayıflatır yenilmezlerin geri kalanıda işi bitirir

• okadar cahilce yorumlar varki biri diyor thor supo seviyesinde biri diyor mljoner sayesınde yener falan
    gram bilginiz yok sadece aptal fanboys yorumları

Superman prime den haberleri yok sanırım arkadasların cennet ve cehennem kapılarını kırdıgı ıcın the voicenin guclerıne sahıp olmustur bi versionda galactusu habercisi yapmıstır

http://i.hizliresim.com/3E6b9p.jpg

thora gelıncede normal supermen le vssınde belkı zorlar ama supermen her turlu alır.
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    Süpo prıme diyon onla thoru karşılaştırma süpo prıme ve rkt thoru karşılaştır yani thorun gerçek tanrısal güce sahip olduğu versiyonunu

• since2002 kullanıcısına yanıt
    Al thor vs süpo olursa ne olurmuş bak

Justice League vs Avengers

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.