Şimdi Ara

Justice League (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korsubda bazı zamanlar seste çok ciddi sorunlar var gibi sadece bana mı özel başka yaşayan var mı ?

Edit:Sorun korsubta indirmek isteyen varsa indirmesin cidden keyif kaçıran ses sorunları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bourne90 -- 23 Aralık 2017; 15:45:1 >
  • Bourne90 B kullanıcısına yanıt
    Genel bir sorun.
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Şu sahne > Justice League

100'ü geçik izlemişimdir heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: Bourne90

Korsubda bazı zamanlar seste çok ciddi sorunlar var gibi sadece bana mı özel başka yaşayan var mı ?

Edit:Sorun korsubta indirmek isteyen varsa indirmesin cidden keyif kaçıran ses sorunları var

seste sorun var teklemeler anlık yükselmelerde jesilmeler çatlama patlamalar zaten ses ACC leş sürüm ac3 veya dd ,dts değil malesed BD çıkana kadar yetinicez ben yana yana 3d bluray bekliyorum
  • KORSUB'da ses baya sıkıntılı biraz daha bekleyin derim. Web-DL'ler düşer yakında
  • Sanırım Extended falan gelmeyecek.Zira Batman Ve Superman filminden hemen sonra açıklamışlardı uzun versiyon çıkacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

bu iki sahne benim gözümde süperkahraman filmlerindeki en iyi iki sahne

bu da diğer mükemmel sahne

• batman v superman'de akılda kalan, çok fazla epik görüntü vardı.bu filmde malesef hiç yok.

kör öldü badem gözlü oldu resmen.tişikkirlir wb.
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    BvS'yi hiç sevmesemde Batman'in içinde olduğu her sahne güzeldi valla.
  • Bu film nasıl patladı yav çok umudum vardı oysaki DC kendine has film yapsaydı çok daha iyi bir iş çıkarırdı Marvele niye Özenirsin ki be watchmen gibi kendine has bir film cekmeliydi ki dcye yakışan da buydu hepsini geçtim önünde Justice league war gibi bir animasyon var bari onu örnek alarak yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

WB Henry Cavill'e sahip olduğu için çok şanslı. Daha iyi bir Superman düşünemiyorum.

Benim gözümde şu sahnedeki superman karizmasına asla ulaşamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 23 Aralık 2017; 23:26:29 >

• Bu arada bir evren yaratmaya çalışıyorsun. Belki 10 sene sürecek bu evren ama 43 yaşındaki amy adams dan loıs lane yaratmaya çalışıyorsun. Justice league de kırışıklıkları baya gözüküyordu misal..superman ablası gibi duruyordu.. Dc nin bu evreni ne kadar plansız hayata geçirdiği sırf buradan bile anlaşılır..

• quote:

Bi şu sahnedeki Batman'e bak bir de JL'deki parademonlardan dayak yiyen saçma sapan espriler kasmaya çalışan yancı Batman'e bak. Sorsan Zack bu işten anlamıyor derler giydirip dururlar. On numara Batfleck vardı onu da bitirdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Bi şu sahnedeki Batman'e bak bir de JL'deki parademonlardan dayak yiyen saçma sapan espriler kasmaya çalışan yancı Batman'e bak. Sorsan Zack bu işten anlamıyor derler giydirip dururlar. On numara Batfleck vardı onu da bitirdiler.

Zack bu işten anlamıyor

• 2050 yılında çıkacak Man of Steel 2 çekimlerinden superman

Hiç kimseye sövmedim, sana sövdüğüm kadar WB..

-Reddit'ten ç(alıntı)-
  • Az önce izledim filmi,olmamış.Tamam grafikler eğlenceli film sıkmıyor ama oyuncular ve karakterler kötü olmuş.

Bir kere Ben Affleck yerine Bale daha iyi oynuyor BENCE.Ayriyeten Grant Gustin Flashı daha iyi oynar.Hadi onuda geçtim flasha yazdıkları saçma sapan replikler niye?Aptal aptal espriler yaptırmışlar.Wonder Woman ve Cyborg güzel olmuştu onlara lafım yok.

• quote:

BvS'yi hiç sevmesemde Batman'in içinde olduğu her sahne güzeldi valla.

Katılıyorum dc den hiç hoşlanmam ama bu filmde batmanin olduğu her sahne çok iyiydi filmde

• quote:

Orijinalden alıntı: SebnemFerahHayranı

Az önce izledim filmi,olmamış.Tamam grafikler eğlenceli film sıkmıyor ama oyuncular ve karakterler kötü olmuş.

Bir kere Ben Affleck yerine Bale daha iyi oynuyor BENCE.Ayriyeten Grant Gustin Flashı daha iyi oynar.Hadi onuda geçtim flasha yazdıkları saçma sapan replikler niye?Aptal aptal espriler yaptırmışlar.Wonder Woman ve Cyborg güzel olmuştu onlara lafım yok.

Grant Gustin Flashı daha iyi oynar

O gitsin kumda oynasın. Ağlak ergen flash modeli
  • SpectreMain S kullanıcısına yanıt
    Ezra da iyi oynamamıştı bence

• İkinci filmi Flash odaklı yapmaları şart. Bence ilk filmin yıldızı Flash... Ayrıca kesinlikle filmden önce tekli filmleri önden çıkarmaları lazım.

Örneğin iki zamanlı (çizgi filmde olduğu gibi) bir film çok iş yapar bence.
  • 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.