Şimdi Ara

Justice League (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Zack Snyder artık DC filmi çekmeyecekmiş. Haberi görünce gerçekten sonunda be dedim. IMDB sayfasına bakıp her filmde adını görüyordum bu kadar kötü yorumlara rağmen bu adamı nasıl tutuyorlar diyordum sonunda WB doğru hareketi yapmış. Artık efekt ve yavaş çekim delisi, sıfır karakter işlenişi film görmeyeceğiz. Umarım yerine düzgün bir isim gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinikYas

Yahu. Farkettim aslında mesajı yazarken ama uygunsuz kelime kullanmayınca yahu fazla çıkıyor tepki belirtme açısından. Yazdıkça daha fazla kızıyor insan filmi ortaya çıkaranlara..

Düzelttim bir kısmını Nedir sorusunu fazla sormuşuz şimdi de..

Değerlendirmenizi merak ettiğim için okudum komple fakat o kadar yorucu oldu ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tarih sırasına göre dizilmiş olsa keşke ama çok zor
  • Alın deli gibi izlemek istediğiniz Snyder Cut'ından bazı detaylar.

Wonder Woman banka saldırısını durduramıyor, siviller ölüyor.

Aquaman alkolik ve film boyunca kafasının içindeki düşüncelerle boğuşuyor.

Barry babasının olduğu durum yüzünden morali bozuk ve çok espri yapmıyor.

Cyborg, Frankenstein'a benziyor ve film boyunca üzgün.

Bruce Wayne filmin sonunda Rusya'daki aksiyon sahnesinde kendini feda ediyor, ekip kurtarıyor.

Superman dirilişinden filmin sonuna kadar iyi kötü arasında gidip geliyor. Filmin sonunda siyah kostümü yavaş yavaş normal kostüme dönüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Icefyre -- 11 Aralık 2017; 2:48:25 >

• Icefyre kullanıcısına yanıt

quote:

Filmin sonunda siyah kostümü yavaş yavaş normal kostüme dönüyor.

Bunun dışında gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Alın deli gibi izlemek istediğiniz Snyder Cut'ından bazı detaylar.

Bruce Wayne filmin sonunda Rusya'daki aksiyon sahnesinde kendini feda ediyor, ekip kurtarıyor.

Superman dirilişinden filmin sonuna kadar iyi kötü arasında gidip geliyor. Filmin sonunda siyah kostümü yavaş yavaş normal kostüme dönüyor.

Bu zack kadar eziği hatta büzüğü bir daha gelmez ahaha İşi gücü ajitasyon

• Zack'den iyi yeşilçam yönetmeni olurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Gişe 613 milyon dolara ulaştı. Kar-Zarar tablosu ne durumda acaba. Bütçe bilgisi de yok ki. Sadece tahminler var.

Büyük ihtimal kardeler ancak bu tarz kahraman filmleri 1 milyar dolara yaklaşamayınca kardan zarar ediyor diyebiliriz. Dönen yorumlara reklamlara ve oyuncu sayısına bakarsak önceki dc filmlerine nazaran çok daha fazla harcama yapıldığı belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 11 Aralık 2017; 22:41:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Icefyre

Alın deli gibi izlemek istediğiniz Snyder Cut'ından bazı detaylar.

4chan'den anonim biri tarafından paylaşılmış bu ve olası bir TROLL diyorlar. bilgilere bakacak olursak biraz ben trollüm demiyor değil.

edit: Zack haters'ları tabi yine lagaluga... bunların kafası nerden nasıl meydana geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 12 Aralık 2017; 21:57:47 >

• pek çok olumsuz yoruma ve gişe hüsrarına rağmen ben filmi beğendim 3d olarak zevk aldım

özellikle batman v superman filminden ki batmanin kostümü düzeltilmiş eskisi gibi olmuş

daha sonra flash'in sahnelerde gayet iyiydi bence böle aksiyon filmlerin içinde ara sıra mizah, komedi kısmını çok güzel halletmişler

marvel serisine göre ben DC yapımlarını daha çok beğeniyorum daha bi ciddi,olgun geliyor bana
  • DC şuanda Marvel'dan iyi değil ama onu geçecek gbi görünüyor zamanla
  • Marvel'in Winter Soldier'a kadar Iron Man 1 ve Avengers 1 dışında elle tutulur filmi yok ki. Lafa gelince bik bik Marvel şöyle böyle diye öterler ama Marvel'in evrenin 9.yılında DC'nin ise 4.yılında olduğunu unutuyorlar.

Thor 1-2 rezalet filmlet.
    Iron Man 2 ortalama 3 fos.
    Captain America 1 desen o da öyle çok süper bir film değil.

Bunlar Marvel'in ilk 3-4 senesinde çıkan filmler. Hesap edin gerisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

Marvel'in Winter Soldier'a kadar Iron Man 1 ve Avengers 1 dışında elle tutulur filmi yok ki. Lafa gelince bik bik Marvel şöyle böyle diye öterler ama Marvel'in evrenin 9.yılında DC'nin ise 4.yılında olduğunu unutuyorlar.

Thor 1-2 rezalet filmlet.
    Iron Man 2 ortalama 3 fos.
    Captain America 1 desen o da öyle çok süper bir film değil.

Bunlar Marvel'in ilk 3-4 senesinde çıkan filmler. Hesap edin gerisini.

Sunu unutuyorsun dostum, o zamanlar batman disinda adam akilli filmi yapilan bir super kahraman yoktu, o yuzden zamanina gore iyi filmlerdi.

• Büyük ihtimal flashpoint hazırlığı başlamış . Bvs'de Thomas Wayne oynayan Jeffrey Dean Morgan'ın açıklaması 'DC evreninde göz koyduğum bir rol var.'

https://batman-news.com/2017/12/13/jeffrey-dean-morgan-dc-role-batman/
  • bu filmin 2.side çıkması şart güzel olmuş süpermen falanda var.
  • Cgisiz daha iyiymiş,filmdeki halinden :))

• Yalnız bu resimler orjinal değil çok belli.
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.