Şimdi Ara

Justice League (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.159
Cevap
60
Favori
313.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmi bugün izledik açıkcası BvS'den daha izlenebilir ama yetersiz ve içi boş buldum.

Öncelikle Batman'i kepaze etmişler BvS'de ki en iyi unsur Batman ve onun sahneleriydi burda ise tam bir şamar oğlanına dönmüş emeği geçen kimse ona saygılarımı iletiyorum(!)

CGI'ın yer yer çok sırıttığı göze battığı sahneler oldu ki bana göre renk ve atmosfer seçiminden kaynaklı. Özellikle kızıl gökyüzü çok bozmuş işi.

Ekip ruhu diye birşey yoktu nerdeyse bam güm ne olduğu belli değil Avengers'da bu ekibin birlikte çalışması çok iyi yedirilmişti mesela burda o hissiyat düşüktü.
    Supo gelip nerdeyse tek attı resmen zaten oda ayrı bi saçmalık

Suponun o Batman'i kenara çöp torbası gibi attığı sahneye ayar oldum arkadaş Batman bu kadar rezil edilmez ya

WW'yi yine beğendim Gal Gadot şaşırtmaya devam ediyor.

Cyborg ve Aquaman fena değildi. Flash'ın tasviride iyidi ama oyuncuya hala ısınamadım.

Daha da çok bişey yazmaya gerek yok beni pek heyecanlandıramadı bunda en büyük etkenin hem film zayıf olduğu için hemde karakterleri benimsemediğimiz için olduğunu düşünüyorum. Solo filmlerle tüm karakterlerin hikayesini görsek az çok tanısak sonra bir arada görsek göndermeler espriler vs. çok daha ince ve akılda kalıcı olurdu. Böyle bam diye hepsini koyuyorsun bi araya bi de filmin süresi de kısa hiç tat vermedi açıkcası.

WB Popcorn film yapayım demiş ama ellerinde patladı beter olsunlar.

10/6.5

Açıkcası samimi söylüyorum Zack'in genel yönetmenliğini sevmem çok gereksiz işlere giriyor ama görüntü anlamında işler Zack'e bırakılır film de adam gibi birine tasarlattırılsa çok daha başarılı bir sonuç olabilirdi

Hadi onu geçtim Zack çekmiş filmi daha ne diye oynatıyorsun üzerinde şebek Whedon'u getiriyorsun Whedon ne halt yapmış Allah aşkına ortalama bir Avengers filmi vasat bir Ultron filmi başka da bir halt yaptığı yok bu şebekoğlu şebeğin, bu filmide eminim ki daha kötü hale getirmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 30 Kasım 2017; 20:43:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Ben Affleck'e de üzülüyorum baya. Adam DC'in bu kurduğu evrendeki ve filmlerdeki tek iyi yan. Herkes övüyor ki Bale'in iyi performansından sonra geldi ama adam tüm kötü yorumları sanki ona yapılmış gibi alıyor. Geçmişte alkol dışında kumar bağımlılığı da var. Bu arada o rehabilitasyon merkezine sürekli gidiyor. Yani şu an bağımlı ve gidiyor gibi değil de bir daha başlamamak için. Kariyerine Kevin Smith ile iyi bir yönetmen ile başlayıp Good Will Hunting ile çoştu ama sonra yine çöküşe girip saçma sapan romantik filmlerin oyuncusu oldu. Şimdi yine toplamıştı, DC yüzünden dibe batacak yine. Uzun süredir hep iyi filmlerde oynadı ve yönetti. 2 Oscarı 2 Golden Globe'u var. Biraz konu ve her şeyi yaşamış bir Batman oynamasından dolayı olsa da belki en iyi Batman. Neyin tribine giriyor anlamıyorum.

Ama filmleri istediği kadar kötü olsun yine DC'ye bir şey demem fakat çektikleri kötü filmlere gelen eleştiriler yüzünden Ben Affleck'i solo Batman filminden görmezsek işte o zaman DC en büyük hatasını yapmış olur.

"Tek iyi yan" kısmına katılmıyorum DCEU'nun en iyi yanı Henry Cavill'dir. Batfleck'i bu filmde sevdim ama Henry'nin Clark tipinin yanına yaklaşamaz benim için.

• Katılıyorum umarım whedon'u başka bir projede görmeyiz resmen Batman gibi DC'nin reyiz karakterini rezil etti adam.Bu karakterin ÇR lerde animasyonlarda bir karizması, ağırlığı vardı.Avengers'da ki karakterlerle karıştırdı.
  • Zack cok güzel film yaptı asırlık şirket wb ninde kafası kıyaktı biz bu mükemmel filmi whedonla bozalım kendimizi rezil edelim dedi.

Ya arkadaş cidden bu filmin suçlusu whedon diye düşünen arkadaşlar ne içiyorlar ben anlamıyorum

Kimse de sormuyor herhalde arkadaş bu kesme bicme işleri neden ww de olmadı o film baska stüdyodan mı çıktı diye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Zack cok güzel film yaptı asırlık şirket wb ninde kafası kıyaktı biz bu mükemmel filmi whedonla bozalım kendimizi rezil edelim dedi.

Ya arkadaş cidden bu filmin suçlusu whedon diye düşünen arkadaşlar ne içiyorlar ben anlamıyorum

Kimse de sormuyor herhalde arkadaş bu kesme bicme işleri neden ww de olmadı o film baska stüdyodan mı çıktı diye..

+1

Ayrıca Whedon, Zack'i hipnotize edip filmi zorla bıraktırdı kısmını unutmuşsun orası da önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Zack cok güzel film yaptı asırlık şirket wb ninde kafası kıyaktı biz bu mükemmel filmi whedonla bozalım kendimizi rezil edelim dedi.

Whedon filmi kıskanmış; "kimse benden daha iyi süper kahraman filmi çekemez. Snyder'dan nefret ediyorum" demiş ve filmi sabote etmiş.

• Bu film niye beğenildi anlamadım, çok kötü bir filmdi. Her yerin cgi olması beni çok rahatsız etti. Ve gayet basit bir senaryoydu. Dc bu sefer yapmış diyor herkes ama bence bvs daha güzel bir filmdi.
  • Zack'e giydirenler BvS'deki Knightmare sahnesini açıp izlesinler, kalite görsünler.

• Zack'in filmlerini herkes sevmez. Marvel filmine gidip cicili bicili Thor falan izleyen elemanlara o karanlık hava falan iyi gelmiyor. Sonra bööö çok kötü şurası kötü burası böyle falan fişman.

Film izlemekten başka hiçbir vasfı olmayan adamlar 2 senedir film kesme biçme uzmanı oldular.
  • Suc %70in WBnin, %20 Zackin, %10da Whedon indir.

Wb yi zaten aciklamaya gerek yok..

Zack i sucsuz, masum gibi göstermeye calisanlari anlamyiroum. Bir cok hata yapti bu seride adam. Acikcasi kötü, basi sonu belli olmayan karma karisik filmler cekti.

Whedon da film bittikten sonra WB tarafindan getirilen, Büyük ihtmal hasilati arttirsin diye WB tarafindan istenilen seyleri yapti adam. Bu filmin sucunu tamamen Whedon a atmak da sacmaliktir.
  • bu saatten sonra nasıl toparlarlar bilemiyorum . Ben afflack batmani bırakıcak gibi duruyor öyle olursa flashpointle sıfırlarlar evreni artık.
  • Bu saatten sonra yapacak şey basit, önümüzdeki 5 yıl JL filmi falan çekmeyecekler.
    Oturup adam gibi sinema evreni oluşturup, hikayelerini ona göre şekillendirecekler.
    Çok zor bir şey değil.
    Ama esnaf çakallığı yapıp, ne kadar para toplarsam o kadar iyi kafasıyla hareket edersen WB ki öyle görünüyor, bir halt olmaz.
    Saçma sapan filmler görmeye devam ederiz.
    Elinde muhteşem bir Superman, çok sevilen bir WW ve sağlam potansiyeli olan Flash ve Aquaman var.
    Karakterler çok sevildi. Abartıya kaçmadan, karakterin özünü kaybetmeden birer solo film ile en azından insanların aklındaki DC yine batıracak imajını silmek lazım.
    Amiyane tabirle WB s..tı, umarım sıvamaya kalkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tom Waits

Bu saatten sonra yapacak şey basit, önümüzdeki 5 yıl JL filmi falan çekmeyecekler.
    Oturup adam gibi sinema evreni oluşturup, hikayelerini ona göre şekillendirecekler.
    Çok zor bir şey değil.
    Ama esnaf çakallığı yapıp, ne kadar para toplarsam o kadar iyi kafasıyla hareket edersen WB ki öyle görünüyor, bir halt olmaz.
    Saçma sapan filmler görmeye devam ederiz.
    Elinde muhteşem bir Superman, çok sevilen bir WW ve sağlam potansiyeli olan Flash ve Aquaman var.
    Karakterler çok sevildi. Abartıya kaçmadan, karakterin özünü kaybetmeden birer solo film ile en azından insanların aklındaki DC yine batıracak imajını silmek lazım.
    Amiyane tabirle WB s..tı, umarım sıvamaya kalkmaz.

Flaspoint filmini muhtemelen bir şeyleri duzelteceklerini düşündükleri için öne çektiler. İnşallah gereken ayarı çekerler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünyayı kurtaranlar volume 346787654333

Nereye kadar gidecek bu kahraman filmleri ?

İzledim sıkılmadan 10/6

• Zack suçsuz demek fanboyluktur Whedona sanırım ek 25 milyon bütçe verilmişti bu adam 25 milyon ile ne yapabilirdi zaten kısıtlı süresi vardı önünde.

hoş Zack da suçsuz suç onu kovmayanlarda
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Flashpoint işi iyice karışıtırır. Öyle bir şey yapılırsa ilk dediğime gideriz, yani WB keriz silkeleme peşinde demektir.
    Çünkü daha kahramanlarını tanıtmadan direk böyle bir hikayenin akıl alır tarafı yok.
    Şaka gibi gerçekten.
    Neyi nasıl anlatacak tek filmle ben onu anlamıyorum. Çok garip cidden.
  • Ya kaldır şu imzayı ekranı kaplıyor 300 milyon bütçeli cgi

WB duyulan nefreti sonuna kadar hak ediyor. Mis gibi MoS yapmışsın. Yapıştırsana diğerlerini de. Marvel evreni oturttu diye JL gibi son evreye baştan daldılar. Ki o bile eksik. Nerde Green Lantern ? Nerede Martian Manhunter ? Çizgi Roman kültürü olan insan bilir MM kimdir ? Nedir ? vs. Ama sırf bu filmlere çizgi roman okuyucuları gitmiyor. Avengers üyelerinden Black Widow'u sorsan çizgi roman harici kim bilir ? Ama onu kullanmak için göz önünde olan birini kullanıyorlar. Diğer filmlerinde yer veriyorlar. Şahsen marvel filmlerini çok beğenen biri değilim. Nedeni ise içindeki vıcıklık. Fakat evren oturduğu için en berbat filmi bile düzgün eleştiri alıyor. Sırf Avengers'a bağlandılar diye Guardians of Galaxy izleyecek kişiler olacaktır. Bu DC tarafı ise Mera'yı ucundan gösterip bir şeyler yaptığını sanıyor. Paracı WB ne flashpoint çakıp evreni sıfırlar. Ne de haklarını satar. Biz de saçma saçma entrikalar yüzünden kesik biçik, yarım yamalak filmler görür dururuz. Elinde malzeme var. Müthiş bir yemek yapacaklarına, kolaya kaçıp yumurta kırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 1 Aralık 2017; 22:15:30 >

• Ankamall imax de izledim 3d olarak.
    Süperdi.

Beğenmeyenler neyi beğenmedi anlamadım.
    Benim beğenmediğim Batmanin biraz geri planda kalması ve marvel esprilerine benzer espriler.
    BvS'deki karanlık hava çok daha iyi olurdu.
    Ha birde:

Süpermanin gelip tek atması biraz saçma gibi duruyor ama kutuların ortaya çıkması hep süpermanin ölümüne dayanıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Zack suçsuz demek fanboyluktur Whedona sanırım ek 25 milyon bütçe verilmişti bu adam 25 milyon ile ne yapabilirdi zaten kısıtlı süresi vardı önünde.

hoş Zack da suçsuz suç onu kovmayanlarda

Elindeki 25 milyonu da çok güzel değerlendirmiş paşamız. Full cgi abanmış o da yetmemiş esprilerle komedi filmine çevirmeye kalkmış. Avengers değil Justice League'den bahsediyoruz. Suç whedon da değil onu getirenlerde. Halbuki MoS ve BvS deki atmosfer gayet güzeldi.

• Öncelikle ben JL filmini beğendim WW karakterini nedense hafif erotik buldum, Batman'in Superman'den gördüğü muamele de hoşuma gitmedi.

Millet Dc'deki karakterleri daha çok seviyor olabilir bir şey diyemem ama DC filmlerini savunurken ana argüman olan 'karanlık atmosfer' çok yavan kalıyor bence (filmlerin yaş skalası +13 iken)JL filmindeki yaş sınırını bilen var mı?

Ben söyleyeyim 7 yahu, eee peki neyin tatavası bu?

Marvel filmlerini komik cıvık diyerek doğrudan gömenlerde ayrı bir dava bana gôre (yukarıdaki mantıkla hareket edersek) adamların tarzı bu amaçları doğrultusunda hareket ediyorlar.

Örneğin Thor filmi bence gayet iyiydi mesela adamlar eğlendirmeyi amaçlayan bir film hazırlamışlar ve başarmışlar. Çr açısından yetersiz hatta kötü olduğu doğrudur ama kaç kişi buna dikkat ediyorsa artık yapımcıların bileceği iş.

WB ve Zack Bey umarım bütün herkesi memnun edecek bir yol bulur ve başarılı olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.