Şimdi Ara

Just Cause 2 İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
19.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun grafikleri kesinlikle en az 9 puanı hak ediyor bir sandbox oyunu için harika grafikler ve optimizasyon..Bence oyundaki tek ve berbat eksi seslendirmeler..Çok komik seslendirmeler var gülmek için dinlenir anca:D
  • bnm anlamadıgım heryerde oyuna kurgusu kötü bı ıkı oynar atılır ıyı patlama efekti var ses kötü zevksiz denıyor oyun ınceleme sıtelerınde bıle bıcok olumsuz yorum var ona ragmen butun oyun ınceleme sıtelerınde 80 uzerınde not almıs nasıl yani??????

donanimhaberden bolumsonucanavari dan video inc. beklyrz gercekten bu oyun nedir ne degildir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 31 Mart 2010; 14:01:06 >
  • Bu oyun 9.0'dan aşağıyı haketmiyor Gta 4'ten bile daha iyi bir oyun.
  • otellerın oldugu bölümü gecen var mı başlarda olan bolum otelın tepesıne nasıl cıkıcaz yada neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur106 -- 1 Nisan 2010; 13:45:15 >
  • Just Cause 2 oynayanlar!! yorum yokmu arkdslar...

herkes olumsuz yorum yapıyoroyun.inc. siteleri dahil sıradanlık olagan sıkıcı kurgusuz seste sorun goruntu vsvsvs ama yuksek puanlar almıs tüm inceleme sitelerınde bu oyun nedır ne degıldır alınasımıdır alınmalımıdır..???
  • ben oynuyorum ama neden dıye sorun ındırdım oynuyorum xbox ta grafıkler guzel ancak gta ıle karsılastırmasınlar anlamıyorum
    şu otellerın oldugu bolumu gecen yok mu yaw
  • kat araları var. oralara tırmanmaya çalış. öyle öyle adım adım çıktım ben. biraz uzun sürdü ama.
  • dostum sağol oncelıkle cevap ıcın yanı tırmanarak yapıcaz anlaşıldı sağol
  • ben 360'da oynuyorum ilk gördüğümde oha dedim,koca bir alan istediğin heryere gidebiliyorsun karşıda koca dağ var ve sen oraya gidebiliyorsun grafikler bence çok iyi suya dalıyorum sanki içinde yüzüyorum gölgelendirmeler oldukça iyi oyun acayipde zevkli gta serisi halt etmiş ki gta hiç sevmem,bir arkadaşım var gta hastası ps3 sahibi gta4 var elinde adam yinede just cause 2 diyor,görüntü olarak gta4'e bin basar benim gözümde oyun oldukça iyi ki oynayınca anlarsınız
  • ikiside konu olarak bırbırınden farklı ben ıkısınıde oynuyorum kalıte olarak gta daha ıyı ama just cause serısınıde oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

Just Cause 2 oynayanlar!! yorum yokmu arkdslar...

herkes olumsuz yorum yapıyoroyun.inc. siteleri dahil sıradanlık olagan sıkıcı kurgusuz seste sorun goruntu vsvsvs ama yuksek puanlar almıs tüm inceleme sitelerınde bu oyun nedır ne degıldır alınasımıdır alınmalımıdır..???

X360' ta oynuyoruz grafikleri kesinlikle yeterli. PS3 için bilemiyorum. Oyuna gelince..: Ucu Bucağı olmayan deli gibi bir harita-Ana görev-Baba görev-Yan görev-Denizde görev-Uçakta görev-80/100 mt binalarda görev vs vs vs. Bu oyun %100 bitecek gibi durmuyor , sabır gösterilirse anca biter...Oyun tek kelime ile MUHTEŞEM, oynadıkça bağımlılık yapıyor, manzaralar mekanlar nefis. Tek eksisi GÖREV/BASKIN MEKANLARININ birbirine çok benziyor olması. Oyun Dolby Dijital 5+1 destekli, yani seste sorun yok, görüntüde de sorun yok, biz hiç rahatsızlık hissetmedik. Orjin almak sana kalmış, dediğim gibi sabır gösteririm dersen bu oyun rahat bir yıl oynatır. ÖNEMLİ(1): Görevlerde yada Baskınlarda KIRMIZI BAR (Heat Level) 3' çü geçmemesine özen gösterilmeli (yani gizlenerek/dinlenerek/uzaklaşarak takılın) yoksa M4' kullanan lavuk çok sert yapıyor. ÖNEMLİ(2):Çete liderleri (COLONEL) var , bu tiplere SNIPER kullanıp HEAD atın , başınız belaya girmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CUSTA -- 6 Nisan 2010; 15:38:37 >

• beyler yeni video bi bakın derim

http://www.level.com.tr/video/5401/
  • quote:

bnm anlamadıgım heryerde oyuna kurgusu kötü bı ıkı oynar atılır ıyı patlama efekti var ses kötü zevksiz denıyor oyun ınceleme sıtelerınde bıle bıcok olumsuz yorum var ona ragmen butun oyun ınceleme sıtelerınde 80 uzerınde not almıs nasıl yani??????

donanimhaberden bolumsonucanavari dan video inc. beklyrz gercekten bu oyun nedir ne degildir..

Ben ki hikaye ağırlıklı konuları severim, saf aksiyon oyunlardan sıkılırım, bu oyundan inanılmaz zevk alıyorum. Çünkü hikayesi biraz basit de olsa, atmosfer mükemmel. Sanki gerçekten o adada bir ajanmışsınız gibi hissediyorsunuz. 9/10 kesinlikle.
  • Denemeyenlerin çok şey kaçıracağından %100 eminim...
  • Fiyatı düşünce kesinlikle alıp arşive katıcam
    O ne kadar büyük,devasa bir haritadır öyle. Ayrıca inanılmaz kalitede grafiklere sahip bir harita olduğunu belirtmek isterim.

Konu derdi olmadan , hikayeyi takip etme zorunluğu olmadan rahatça salt aksiyon açlığımızı giderecek bir oyun olmuş. Manzaralar ise müthiş cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi previlla -- 2 Nisan 2010; 11:53:57 >
  • oyundaki optimizasyon cok felaket acayip derecede sistem emici bir oyun grafikler okadar da ahamlı şahamlı da deil ac2 deki grafikler bundan 10 kat daha iyidir onu kıs bunu kıs genede tırt görev leri cok dandik ilk oyununki gibi sadece tek beyendigim kısmı paraşüt olayı aracların kullanım hakımiyeti yüksek yerlerden atladıgınız zaman az da olsa adrenalin hissi vermesi bunun haricinden gercekten tırt bi oyun görevleri basta olmak üzere sistem emici olmasıda ayrı bi sorunu saygılar herkeze iyi oyunlar...
  • ya bu oyunda ister XBOX ister PS3 öne çıksın, çoğu oyunseveri ilgilendirmeyecektir... Demoyu açtım 2dk oynadım sildim attım, ne absürd bir oyundu o öyle... Zaten isminden belli "JUST CAUSE" sadece sebep ol deyip oraya buraya saldıran bir deliyi kontrol ediyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

ya bu oyunda ister XBOX ister PS3 öne çıksın, çoğu oyunseveri ilgilendirmeyecektir... Demoyu açtım 2dk oynadım sildim attım, ne absürd bir oyundu o öyle... Zaten isminden belli "JUST CAUSE" sadece sebep ol deyip oraya buraya saldıran bir deliyi kontrol ediyoruz

bende onu dıyorum cogu kişi senin gibi olumsuz yorum yapıyor oyun inc. siteleri dahil ama oyun hep8.0ustunde not almış
  • 16 nisanda gta4 ün dlc paketi çıkıyor sallayın bu oyunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

ya bu oyunda ister XBOX ister PS3 öne çıksın, çoğu oyunseveri ilgilendirmeyecektir... Demoyu açtım 2dk oynadım sildim attım, ne absürd bir oyundu o öyle... Zaten isminden belli "JUST CAUSE" sadece sebep ol deyip oraya buraya saldıran bir deliyi kontrol ediyoruz

bende onu dıyorum cogu kişi senin gibi olumsuz yorum yapıyor oyun inc. siteleri dahil ama oyun hep8.0ustunde not almış

Kişiye göre değişir işte, ben bunun demosunda aldığım zevki gta4'ün tamamında alamamıştım..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.