Şimdi Ara

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) | Chris Pratt (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
3
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: imakenya dragons

3un yeri bende cok ayri ya cocuklugumun filmi gibi bir sey. Bir cok kisi 2yi 3u gomuyor bu yuzden anlayamiyorum onlari. Asil bekledigim film degil oyunu hocam. Az operation genesis oynamadim bu sene yazin gelismis versiyonu cikacak umarim dinazor cesitliligi bol olur.

Alıntıları Göster
    2. filmin sonlarını hiç sevmemiştim. Başarılı bir film diyemem fakat 3. film bana görede underrated bir yapımdır. Bazı saçma sahneleri vardı(Uçaktaki rüya sahnesi gibi ) fakat yerin dibine sokulacak bir film değildi. Özellikle Spinosaurus ve aşırı zeki raptorlar muhteşemdi. Sorna adası zaten Nublar'dan daha çok ilgimi çekmiştir. Bide 3. film CD'den izlediğim ilk fantastik yapımdı. O yüzden bende de yeri ayrıdır.

• yine 1 milyar yapacak sanirim

Amerikada daha yeni girdi Vizyona

urassic World: Fallen Kingdom Uni. $711.5

• Film çok basit olmuş. Bir kaç noktayı çok saçma buldum. Dinolar taşınırken mavi denen hayvanın başında saatlerce uğraşıyorlar , uyuyorlar bir kişi bile kontrol etmiyor. Aynı şekilde taşınma sırasında dev gibi etoburun kapısı kilitlemeden bırakılıyor. Puanı düşüktü zaten ama bu kadar olacağını tahmin etmedim.
  • Yine 1 Milyar yapti. 3D berbatti rezildi
  • Korsub olarak internete düştü
  • Dinazorlar oturup bulaşık yıkasa 1 milyar yapacak bu gidişle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne çok iyiydi ne de çok kötüydü. Ortalama bi film olmuş.

Ev sahneleri gereksiz yere çok uzundu bence. Adayla sınırlı kalmayıp dinozorların her yere yayılması daha iyi oldu. Üçleme yapacaklarsa bir sonraki film daha iyi olacak bence.
  • Ben de bakırköy carusel'de gittim 16 haziran'da. Benim gibi dinozor delisi bir arkadaşımla gittim.

Evvlâ bunun bağlantı filmi olduğunu idrak etmek gerek. Jurassic serilerinden temel beklentim bolca dinozor göstermek ve mantıklı bir şekilde onları senaryoya katmak.

Ben beğendim. Theropod olsun, sauropod olsun tonla dinozor gördük. 3. Filmi iple çekiyorum açıkçası.

Diğer yandan, Hybrid türler çok ilgimi çekmese de akışa uygunlar. Genetik vs. Günümüzde çok önemli. Ayrıca

Bu tür filmler çocukları ve gençleri bilim dünyasına alıştırabilir. Ben mesela itu jeoloji'de bu sayede mutluyum. Dünya'nın katmanları, evrimi, dinozorlar... ufakken hep belgesel izler, dergiler okurdum. Babam sağolsun hep destek oldu. Neyse özetle ben beğendim.

Dünyada bu kadar dinozor hayranı varken, jurassic serisi zaten ölmez.

• Altyazı bulan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Altyazı bulan var mı?
    pm at
  • altyazı sıkıntısı olanlara bir pm kadar uzağız
  • saçma sapan bir film para için çekmişler tek iyi yanı dinazorları görmek işte gerisi gereksiz uzatma vs klasik amerikan filmi mantığı
  • Off feci leş bir film ortaya çıkmış. Film bir devam filmi daha olur diye zorlama bir sonla bitiyor zaten.
  • Aynı konuyu daha güzel işleyebilirlermiş kesinlikle, Oyuncuların çoğu bitsede gitsek modunda gibi hissettim izlerken ilk film çok daha iyiydi bundan.
  • yeni bir sey yok. hep ayni efektler, hareketler bla bla. hatta daha da geriye gitmiş. 10 gb bluray rip olarak izledim ama hava civa.

• İlk filmi beğenmiştim ama bu gerçekten de hiç olmamış. Bu kadar kötü olmasını beklemiyordum.
  • İlk filmin bir tık altı işte... Tabi ki daha iyisini görmek isterdik . Yine de maksat hasıl oldu. 6.5/10
  • İzleyip vakit kaybetmeyin çok kötü.
  • bilim kurguya dair hiçbir şey yoktu filmde. tamam interstellar derinliği beklemedik ama her şeyde uydur kaydır olmasın yani. Tek güzel sahne dağ patlarken dinozorların kaçışmasıydı. kretase yokuluşunu hissettirdi bana. geri kalanı çöp.
  • Çok kötü gerçekten. Zaman harcamaya değmez diyeceğim nerdeyse. Kaliteli kötü bir film işte.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.