Şimdi Ara

Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) | Chris Pratt (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
4.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gladyo38

Bunda konu ne ya ilkinde gebermisti balik yediydi..paso ayni filmler ya
    O genleriyle oynanmış t rex ti.(indomunus rex ti adı galiba)

Bu normal t rex

T rex olmadan jp mi olur hocam.

Lakin maymunlar cehennemi son savaş gibi serinin en vasat flimi olucak sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragmana göre vasat diyenler varsa neye vasat diyor çok merak ediyorum
    lokum gibi filme benziyor işte daha ne istiyorsunuz, birşey beğendiğiniz yok

iyiki yorumlara bakıpta gitmemezlik yapmak gibi bir huyum yok.

not : film banko 1milyar hasılat, isteyen kaydetsin mesajımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalet92 -- 8 Haziran 2018; 13:32:7 >
  • Film gayet güzeldi özellikle ilk yarısı.Eminim filmi izleyen çoğu kişi şimdi `what ? ’ demiştir, malum 2. yarı saf aksiyondu.

Filmin ilk yarısının aksiyonu felan gayet tadındaydı, sahneler yeterli uzunluktaydı ama 2. yarıda bazı bölümleri gereksiz uzatılmış, 10dk boyunca devamlı olarak, sonunda önemli birşey olmayacağını bile bile dinazordan kaçmalarını ve herzaman olduğu gibi güzel bir şansla kurtulmalarını izledik, biraz zorlama olmuş sanki bazı sahneler, öyle olunca sonlara doğru hafiften sıkılmaya başladım ama film genede gayet güzeldi, özellikle efektler, seslendirmeler, dinazorların gerçekciliği felan baya iyi seviyede.

Sonuç olarak farklı bir havası var bu serinin, umarım devam filmlerini görmeye devam ederiz.. 10/7.6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 8 Haziran 2018; 18:9:3 >
  • artık kimsenin yemediği klişe olaylara rağmen 10 üzerinden 8 veririm ama imax salonda izlemeyeceksiniz ev ortamında izleyeceksiniz max 7 puan
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

artık kimsenin yemediği klişe olaylara rağmen 10 üzerinden 8 veririm ama imax salonda izlemeyeceksiniz ev ortamında izleyeceksiniz max 7 puan

3D hiç istemiyorum.Imax dahi olsa ..Yine de git der misin ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

artık kimsenin yemediği klişe olaylara rağmen 10 üzerinden 8 veririm ama imax salonda izlemeyeceksiniz ev ortamında izleyeceksiniz max 7 puan
    sesler nasildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

3D hiç istemiyorum.Imax dahi olsa ..Yine de git der misin ?

Alıntıları Göster
    Bu tarz filmleri için ya Imax yada normal gitmek mantıklı olur hocam, Ben Imax olarak iki filme gittim mesela avatar ve godzilla'ya avatar müthiş bir deneyimde ama godzillada pek öyle uçuk sahne yoktu normal gidip izlenilebilirdi yani bu filmde böyledir bence.

• İlk filme göre çok yavan ve basit olmuş. Filmden beklediğimi alamadım malesef.
    Bazı yerler çok saçmaydı, o kadar olaya rağmen yan karakterlerden hiçbirisi ölmediği gibi herkes mutlu mesuttu. Klon kız olayını anlamadım ne alakaydı ? Indoraptor'un süresi çok azdı ve ilk filmdeki Indominus rex kadar ön plana çıkamadı hatta resmen b.k yoluna gitti bile denilebilir.

Filmin 2. yarısında kendimi The Lost World: Jurassic Park izliyormuş sandım. Ayrıca Zia karakteri çok uyuzdu. Bazı yerlerde duygusallık çok gereksiz şekilde ön plandaydı. J.A. Bayona hala A Monster Calls'un etkisinden çıkamamış herhalde. T-rex, Jeff Goldblum ve Mosasaurus filmde yoktu zaten toplasan 1 dakika falan eder.
    Isla Sorna ile ilgili birşey yine ortada yok. Adamlar unuttu galiba o adayı. Sevdiğim tek yanı korku yönünü ön plana çıkarmış yönetmen. Ha birde hiç beklemiyordum ama Justice Smith bayağı iyiydi.
    Kötü mü değil fakat yüksek beklentiyle gitmeyin derim. Hadi hayırlı işler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 9 Haziran 2018; 1:33:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Galena

sesler nasildi

Alıntıları Göster
    yani güzel sayılırdı , o özellikle t-rex sesleri falan baya güzeldi

ama benim hatam ilk imax deneyimime dunkirk filmi ile gitmem oldu. Çıtayı benim için o kadar üst seviyeye çıkarmıştı ki o filmde ki sesler , artık hiç bir filmin ses kalitesi iyi gelmiyor bana o mermileri, bombardıman seslerini, uçakların seslerini unutamıyorum

• IMAX’ in kralı benim için hala 2014 yapımı Godzilladır hocam. Bilmiyorum tecrübe ettiniz mi ama kükreyince salon sallanıyordu. :) Yalnız Dunkirk de bayağı iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 9 Haziran 2018; 3:2:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Dostum imax'e çok gittim. Bu sefer 4dx'den aldım. İlk deneyimim olucak. Bakalım nasılmış.

Teşekkürler yorumun için.
    yorum alabilirmiyiz. bende duruma göre imax veya 4dx gideceğim. jurassic parka 4dx gidenlerden mükemmel tepkiler göremedim şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

yorum alabilirmiyiz. bende duruma göre imax veya 4dx gideceğim. jurassic parka 4dx gidenlerden mükemmel tepkiler göremedim şimdiye kadar.

Alıntıları Göster
    Yeni geldim sinemadan.. Sakın ama sakın 4dx'e gitmeyin. ufacık bir perde. gereksiz yerlerde aşırı rahatsız eden sarsılma efektleri. Hiç bir espirisi yok. En azından denemiş oldum ama gerçekten rahatsızlık veriyor. dilerseniz stariumu deneyin derim. imax'den daha büyük bir perde. daha keskin görüntü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberkS

IMAX’ in kralı benim için hala 2014 yapımı Godzilladır hocam. Bilmiyorum tecrübe ettiniz mi ama kükreyince salon sallanıyordu. :) Yalnız Dunkirk de bayağı iyiydi.
    Godzilla izlememistim ama Dunkirk izledigim aralarinda en iyisiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galena -- 9 Haziran 2018; 15:57:20 >

• Zaten Imax varsa gıdılır sorulmaz bıle fakat Imax 3d bıle cekılmıyor bazen

• film süperdi. ilk filmin biraz altında da kalsa hertürlü gidin baya sağlamdı. büyük hasılat alacaktır bence
    bryce dallas howard muhteşem bir kadın ayrıcana yav

ve blue reis
  • Filmi çok beğendim açıkçası fragmanları izleyince birinci filmi göre çok kötü olacağını düşünüyordum ama hiçte öyle değil.

7.5/10 notum.

Filmin sonu hakkında ise
    asıl işte şimdi dünya Jurassic World oldu.
  • ama
    yani topu topu 10-15 tane dinozor kaçmadı mı dünyaya? neden böyle karamsarlığa kapıldı insanlar onu anlamadım çünkü ne var yani 10-15 dinozoru yakalamakta?

@Nike

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResidentEvil34 -- 9 Haziran 2018; 20:0:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResidentEvil34

ama
    yani topu topu 10-15 tane dinozor kaçmadı mı dünyaya? neden böyle karamsarlığa kapıldı insanlar onu anlamadım çünkü ne var yani 10-15 dinozoru yakalamakta?

@Nike
    Genetik mühendisliği artık uç noktalara ulaştı çok başka şeyler olabilir 3. filmde.
  • Öncelikle mutlaka IMAX izlemenizi öneriyorum. Ayrıca tam bir aksiyon tufanı olmuş. Çok beğendim. Sinemada izlenmeyi hak ediyor.

• şu timsaha yem olan adam ve adadan kaçamayıp gemiye arkadan bakarken bağıran dinozor üzücüydü, baktı bağırdı ama yapacak birşey yoktu ve alevlerin içinde yandı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.