Şimdi Ara

Jungle Talon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • karşıda shaco,lee sin filan varsa bi counter jungle da mefta olur bence.
    solo top dada nerften sonra etkili değil eski eve tarzı oynuyorum ben bazen roaming sürekli gank
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unforgivenll

quote:

Orijinalden alıntı: key_S

quote:

Beyler jungle talon etkili ya. Baya etkili hemde bence. Talon oynanırsa bence jungle oynanmalı. Diğer yerlerde çok sırıtıyor. Ne diye nerfledirlerse zaten Talon'u -.-

Rune ve masteries neler ? Rotasyonun nasıl ?

Runler 17 AD 15 flat armor 16 mr. Masteries 21/0/9 gittim. Blue basladım. 2 level olunca dırek topa gank gittim. E ile zıplayıp slowu vurdum kafasına killi aldım. Sonra bottan biri afk oldu 4v5 gitti oyun. 10 6 7 bitirdim

Edit: Bota değil topa

jungle yavas kalıyor mu pekı ?

• Tavsiye etmem çok kolay counterlanabiliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: key_S

quote:

Beyler jungle talon etkili ya. Baya etkili hemde bence. Talon oynanırsa bence jungle oynanmalı. Diğer yerlerde çok sırıtıyor. Ne diye nerfledirlerse zaten Talon'u -.-

Rune ve masteries neler ? Rotasyonun nasıl ?

Runler 17 AD 15 flat armor 16 mr. Masteries 21/0/9 gittim. Blue basladım. 2 level olunca dırek topa gank gittim. E ile zıplayıp slowu vurdum kafasına killi aldım. Sonra bottan biri afk oldu 4v5 gitti oyun. 10 6 7 bitirdim

Edit: Bota değil topa

Alıntıları Göster
    edit: mobile arıza nedeniyle fazla post.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korkut Sert -- 29 Ocak 2012; 13:55:36 >

• Jungle yavaş kalmıyor counter yemediği sürece
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

Talon auto attack champi olmadığı için jungleda yavaş kalcaktır ama gangleri etkili karşıma gelmişti bi kere. Ama sanırım bizde jungler yoktu emin değilim veya kötüydü çünkü talonu counterlamak çok kolay olur jungleda.

skarnerda auto attack champi deil ama gayet başarılı jungle da . bence talon sustaini olmadığı için jungle ı hızlı yapamaz ve counter jungle yer bu yuzden yapılması zor. ama red buffla w nun verdiği slow ağlatır ganklerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: scalentorn

quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

Talon auto attack champi olmadığı için jungleda yavaş kalcaktır ama gangleri etkili karşıma gelmişti bi kere. Ama sanırım bizde jungler yoktu emin değilim veya kötüydü çünkü talonu counterlamak çok kolay olur jungleda.

skarnerda auto attack champi deil ama gayet başarılı jungle da . bence talon sustaini olmadığı için jungle ı hızlı yapamaz ve counter jungle yer bu yuzden yapılması zor. ama red buffla w nun verdiği slow ağlatır ganklerde

Skarnerın pasif özelliği cooldownlarını düşürüyo daha ne olsun. Ayrıca çok az cooldownlu ve tüm targetlere vuran bir skilli var.

• Rahat counter-jungle yer
  • quote:

Arkadaşlar Talon deneyenler bilir. Çok eğlenceli ve bir o kadar da güçlü olmasına karşın picklenmez. Bunun en büyük nedeni Lane problemi. Gidebilecek bir lanesi yok neredeyse. Solo topta çok üstünler Talonumuzdan. Mid bir o kadar iyi fakat kolayına midi talona bırakmaz ap carryler. Bizde bir kaç arkadaşla bunu konuşurken ''Neden jungle yapmasın ?'' dedik. Skilleri ganklara oldukça musait. Sadece jungle ı biraz yavaş kalır diye düşünüyorum. Sizce Jungleye nasıl bir mast. ve rünlerle girilmeli ? Sizce etkili olur mu ?

genelde jungle ı ability si yada passivi health veren adamlar kasıyo yada lvl 1 çok dmg yapabilenler ( shaco ) ama yinede bi dene ama çok zorluk çekersin diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.