Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (325. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Klimt
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.032
Cevap
95
Favori
752.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    size hakverdim ve skypack'i bugün itibariyle aldım :) utandırmaz inşallah.
  • marthel M kullanıcısına yanıt
    hayir olsun allah kaza bela vermesin gulu gule konforlu gunlerde kullanin:) multi medya icin androit ten sasmayin almisken arastirip iyisini alin;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar artik gicirtinin yaninda dik yokus cikarken kaput ve konsol siddetli titremeye ugultu yapmaya basladi napcaz:) arabayi prese sokup imhami etsem acaba:)

• perfectchoic3 P kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Teşhis kesinlikle doğru.

Aracıma 2 sene evvel serviste aynı uygulama yapıldı.O gün bu gündür ses yok...
  • marthel M kullanıcısına yanıt
    merhaba hangi bayiden aldınız fiyatı acaba
  • Merhaba arkadaşlar kısa zaman içinde araba almayı düşünüyorum. Genelde eşim kullanacak ve yılda 11 bin-14 bin km arası tahmini kullanım söz konusu. Benzin ve dizel arasında kaldım. 1.2 motorun istanbul için şehir içi ortalaması nedir? 8.5-9 olut mu? Benzinli skypack olursa,borcu bitince 3 yıl içinde değiştirme plsnımız da var.

Arabanın kronik bir sıkıntısı var mı? Bizi üzer mi?

Yorumlarınız çok önemli. Şimdiden çok teşekkürler

• nech N kullanıcısına yanıt
    kronik sorunu panaromik cam tavan 80 km den sonra ruzgar sesi aliyor bende 1.6 cvt var sehir ici 11 lt sehir disi 8 lt yakiyor suspansiyonlari cok sert duzgun yolda kaymak gibi ancak bozuk yolda takirtukur gidiyosunuz eger konfor ariyosaniz uzak durun 1.2 motor daha ekonomik turbo beslemeli oldugu icin kasayi tasiya biliyor bende aracin bircunu bitirip 1.2 qasgai almayi dusunuyorum aracin em mukemmel yani benim gorusum spor modda kullanmak ve kesinlikle frenleri bir cok arac kullandim boylesini görmedim
  • Shackill kullanıcısına yanıt
    Hocam butun dediklerinize katilmakla birlikte.Otomatik benzinli bir araca göre banada cok seri geliyor.Performansindan cok memnunum.

• Merhabalar. Opel Astra 2014 sahibiydim. 2 hafta önce sattım, bugün itibariyle Juke 1.5 dCi visia aldım. Arkadaşlar araç yarın gelecek. Ama açıkçası juke hakkında pek bilgim yok. 2013 model, 80.000 km de hatasız orijinal, 47.500 e aldım. Sizce fiyat nasıl, fazla mı vermişim? Bir diğer konu da anahtarları sustalı mı yoksa düz mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pegasus ! kullanıcısına yanıt
    bence çok fazla vermişsin benim aracımda 2013 model 2014 nisan trafiğe çıkışı. 24bin km de kaça satarsın deseler 50 civarı veririm sanırım.visia çok boş büyük hata yapıyorsun.anahtarları da düz sustalılar son bir iki yıldır var.
  • yusufjuke kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında bu baktığım araca tekna diye bakmıştım. Anlaştık vs, iç mekanın detaylı fotoğrafı olmadıgı için pek anlayamadım. Arayıp sordum, kişi de ruhsata bakıp visia oldugunu söyledi. Anlaşmadan dönmek de istemedim, kaldı öyle. Aracı da kendisi getirecek, bu şekilde halledeceğiz. Peki satarken zarar eder miyim sizce? Sanırım visia nın teknadan farkı çelik jant, dijital klima ve lastik ebatı. Başka bir farkı yokmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Visia'da hız sabitleyici, ndsc sistemi, direksiyondan kumanda vd. bir sürü özellik mevcut değil. Bluetooth bile yok. O fiyata yüksek km tekna bulabilirdiniz. Zaten sizinkinin de km'si yüksek. Bence vazgeçin.

http://www.nissan.com.tr/otomobil-modelleri/juke/versiyon-donanim donanım farklarını burdan inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marthel -- 25 Mart 2016; 10:23:53 >
  • + Yanlış hatırlamıyorsam eski kasalarda Visia donanımda ESP yoktu.
    Her şeyden önemlisi bu bence...
    hayirli olsun mirali bizmak istemem ama bana fiyati fazla geldi visia dinanim en bos olani eger imkan varsa geri donus yapin opel astraniz daha guzel

• Shackill kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler.
  • 2015 ocak çıkışlı 24 bin kmde hatasiz 1.2 skypack alarak araniza tekrar katıldım. Ikinci juke aracim kendisi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: johnkoot

+ Yanlış hatırlamıyorsam eski kasalarda Visia donanımda ESP yoktu.
    Her şeyden önemlisi bu bence...

Dizel visialarda var hocam esp

• 10urman 1 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun öncekine göre nasıl 1.2 aynı performansı veriyor mu?
  • yusufjuke kullanıcısına yanıt
    Yakıt olaram tabiki vermiyor zaten daha 2 gun oldu alali. 500 km yaptim sport modda araç cok iyi ivmeleniyor hosuma gitti. Beklentimi karşıladı

Sizi tongaya getirmişler. Bu hep yapilan olay.

34 binde 2012 model tekna dizel aracimin 50 bin civarinda piyasasi var. Visia almayın. Çok pişman olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.