Şimdi Ara

Joker | DC Comics (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
11
Favori
44.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce filmden çıktım. Film tek kelimeyle heyecan vericiydi, ne göreceğimi bildiğim için sırf ilk yarıda bir şey yiyip içmedim. Ama tabi film ilk yarının sonlarına doğru vitesi 10 a takınca koşa koşa mısır ve kolamı kaptım. Filmden beklentilerim vardı fakat film daha fazlasını vermeyi başardı. Uzun zamandır bu kadar iyi bir film izlememiştim. Filme puanım 9/10.

Herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gotham ağıl düşerken Batman neredeydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Keşke alıntı diye belirtip kaynak gösterseydiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

Gotham ağıl düşerken Batman neredeydi?
    Bunu ciddi olarak mı yazdın çünkü bu film de Joker'in Joker olmadan önceki halini ve yavaş yavaş Joker'e dönmesini izliyoruz ve o sırada Batman daha çocuk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Keşke alıntı diye belirtip kaynak gösterseydiniz..
    Alıntı değil ki?
    Ben yorumun birebir aynısını ekşide görmüştüm de ondan yazmıştım, yazar sizseniz kusura bakmayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Joker | DC Comics

• quote:

Orijinalden alıntı: tembelterazi

Ben yorumun birebir aynısını ekşide görmüştüm de ondan yazmıştım, yazar sizseniz kusura bakmayın.
    Evet ekşide o yorumu yazan da benim
    Anladım hocam özür diliyorum o zaman sizden. Teşekkürler yorumunuz için katılıyorum yazdıklarınıza

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 milyar dolar barajını rahat geçecek gibi. Birde Pattinson Batmanı ile birleştirirlerse efsane olur.

• türkçe dublajı nasıldı filmin ben ingilizce alt yazılı izledim
  • harika olmuş film, ilk kez bir dc filmini sıkılmadan izleyebildim.
  • dedeler masaüstü yapın

Joker | DC Comics

• Filmin başlarında bir sahnede Arthur palyaço ayakkabısını yırtmaya çalışıyordu, o sahnenin mantığı neydi? Sinirini falan mı çıkartıyordu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Filmin başlarında bir sahnede Arthur palyaço ayakkabısını yırtmaya çalışıyordu, o sahnenin mantığı neydi? Sinirini falan mı çıkartıyordu?
    bağcıkları açıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xgny58x

1 milyar dolar barajını rahat geçecek gibi. Birde Pattinson Batmanı ile birleştirirlerse efsane olur.
    Wb açıklama yaptı. Her film kendi evreninde geçecek diye. Hiç bir zaman Joker batman ile , Harley Queen de Jokerle aynı filmde olmayacakmış.

Harley Queen filmindeki fragmanda da zaten "Jokerle ayrıldı görüşmeyeceğiz" tarzında bir konuşma vardı.

Olsa da hangi Joker oynayacak , Jared Leto mu , joaquin phoenix'li joker mi ? (kaldı ki adam tek filmlik kontrat imzalamış)
  • TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Joaquin oynar ama bu isler para işi an böyle açıklama yapar iki gün sonra başka bir açıklama yapar tamamen parayla alakalı.

• Çok beğendimmmm.Sahne sahne yüzümde tebessümler oluştu:) en kısa zamanda tekrar izleyeceğim

• Bayıldım, müthiş bir yapım olmuş ve joker karakterine farklı bir bakış açısı getirilmiş. filmin ilk yarısı sıkıcı ancak ikinci yarısında vay be dedirtecek sahneler mevcut. filmin gidişatına göre acaba 2021'de çıkacak the batman filmine bağlanır mı merak ediyorum. devam filmini bir süre görmeyiz sanırım, dc'nin en büyük silahı joker, bunu da her zaman kullanmazlar.

izlemek isteyenlerin muhakkak batman evrenini bilmesi gerekmiyor ancak temel olayları bilmek şart filmi anlamak için, joker karakterinin yaşadığı ikilemler, kendine yarattığı dünya olağanüstüydü. film oscar alır mı bilemem ama joker'i oynayan eleman kesin oscarlık.

Thomas wayne'i arthur karakterinin öldürmesini isterdim galiba joe chill'e bağlayacaklar oradan

• Riobolt R kullanıcısına yanıt
    Wayne manor'daki veletti işte
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.