Şimdi Ara

Jo'nun şaplağı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakemin otorite sarsmayacak şekilde sarı kart isteyen tek oyuncu,jo olmalı bizim ligde:)

Eli hafiften yukarı doğru kalkan her oyuncu sarı kart görüyor çünkü bu tarz pozisyonlarda.
  • Ya ben nasıl kaçırdım anlamıyorum varsa biri koysun videosunu buraya severim öyle pozisyonları
  • quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: BéTo_GS

quote:

Orijinalden alıntı: AXU

Hakemlerle bu lig yürümez diyorlar
    Jo sarı bekliyor kart işareti yapıyor hakeme hakem Jo ya kart göstermiyor
    Jo adamın ensesine vuruyor hakem kart vermiyor
    Jo topu eliyle alıyor hakem kart vermiyor

Ondan sonra hakemler Gs düşmanı oluyor vay bee..
    Düşman olan hakem fırsatı kaçırmaz elinden geleni fazlasıyla yapar

maçı izlemedenmi yorum yaptın yoksa pc e bakarken yandan ligtv mi açıktı?

sarı kart işareti yapıyor ama nasıl yaptığını ve kartın gerekmediğini ahmet çakar açıkladı.
    kafasına vurduğunda sarı kart gördü.
    ne eli anlamadım? omuz ve göğüs arasıda ele giriyosa tamam..

bi tane doğru bişe söylememişsin..

ya bırak arkadaşım laf salatasını.ahmet çakar öyle demiş de.bilmemne de.delgado elini yarım kaldırdı daha eli havaya kalkmadan kartı yedi,size kıyak geçilmesimi sizin tek derdiniz?
    hakemden kart istemek kart gerektiriyorsa karttır neyini kasıyorsunuz daha?

Kart gerektiriyor diye bir şey yok hakemin insiyatifine kalmış,eğer hakemin otoritesini sarsacak bir itiraz yoksa sarı kart gereksiz...

arkadaşım bende diyorumki delgado kart görürken neden söylenmedi bunlar?adamımız haksız yere kart görmüş olmuyormu eğer kart değilse?niye hakkımız yendi diyorsunuz peki o zaman onlarca örneği varken?nasıl bir keser bu hep bir tarafa yontup duruyorsunuz?adam tokat atıyor vay efendim siz yumruk görmemişsiniz...cevaba bakarmısınız yahu bu kadar yüzsüzlük olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri

quote:

Haklısın hocam. Jo kesinlikle kırmızı görmeliydi. Özellikle el pozisyonu bari belli idi.

Şaka yapıyosunuz dimi ?

Jo'nun ki elle oynamaksa Eskişehirlininki nedir benim lugatta sözcük bulamadım o derece.

2 takım lehine de hata yapıldı da, maçın kaderini değişirenler nedense GS aleyhine olanlar oldu.

bu kadar kör olunmaz ki birader. biri 15 dk maç izleyip hakem satılmış der, öteki çıkar yok Jo elle aldı der, biz de burda katılırız, ama gülmekten...

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Şaka yapıyosunuz dimi ?

Jo'nun ki elle oynamaksa Eskişehirlininki nedir benim lugatta sözcük bulamadım o derece.

2 takım lehine de hata yapıldı da, maçın kaderini değişirenler nedense GS aleyhine olanlar oldu.

bu kadar kör olunmaz ki birader. biri 15 dk maç izleyip hakem satılmış der, öteki çıkar yok Jo elle aldı der, biz de burda katılırız, ama gülmekten...

Aksine hocam yorumumu söylüyorum. Ben Eskişehirli oyuncu elle oynamadı diye bir idaada bulunmuyorum. Konu Jo konusu. Maç içinde Jo anlatılan olaylardan dolayı bir şekilde kırmızı görmeliydi diye düşünüyorum.

Sen de haklısın hakem iki tarafa da hatalı kararlar verdi. Hakem gerek elle oynama gerekse penaltı pozisyonunda benim fikrim yanlıs kararlar verdi. Fakat forumda bu konu Jo ile ilgili olduğu için sadece bu konuyu yazdım.

Sen gülmekten katılmaya devam edebilirsin hocam...

• jo iki kere falan kırmızı görmeliydi.omuz kol karışımı vuruşunu çok rahat kasti olarak değerlendirebilirdi hakemine göre,cezası sarı olurdu.bana sorarsanız ağır olurdu ama dediğim gibi hakemine göre o anki görüş açısına göre kasti diyebilirdi hareketei...yumrukla karışık tokatı zaten direkt kırmızı.rakibe sarı kart istiyor o sarı görmeliydı göstermedi,gösteremedi.bu adama dün niye bu kadar kıyak geçtiğini anlamadım ben.gslilerin tepkisini çekmek istemedi sanırım o eskişehirin ilk golünün etkisinde kalıp...
  • Maç izlerken arkadan biri Jo hakkında 'Bu adam migrosa girse güvenlik takip eder' dedi. Bi 5 dakka maçı izleyemedim.
  • quote:

jo iki kere falan kırmızı görmeliydi.omuz kol karışımı vuruşunu çok rahat kasti olarak değerlendirebilirdi hakemine göre,cezası sarı olurdu.bana sorarsanız ağır olurdu ama dediğim gibi hakemine göre o anki görüş açısına göre kasti diyebilirdi hareketei...yumrukla karışık tokatı zaten direkt kırmızı.rakibe sarı kart istiyor o sarı görmeliydı göstermedi,gösteremedi.bu adama dün niye bu kadar kıyak geçtiğini anlamadım ben.gslilerin tepkisini çekmek istemedi sanırım o eskişehirin ilk golünün etkisinde kalıp...

Şaka mı yapıyorsun? O pozisyona el ile oynama diyorsanız, gerçekden yazık. 1.90 lık adam omuzunu eğerek topu omuzu ile kolunun birleştiği yerden alıyor, neden bahsediyorsunuz siz? Sarı kart istemesi ise eğer hakemin otoritesini sarsacak yani protestoyla karışık yaparsa bunu göstermelidir. Avrupada ve özellikle Premier Ligde böyle pozisyonlara hiç kart verilmez. Delgado'ya verilen kart yanlıştı ona birşey demem. Evet, hiç tepkimizi çekmedi sağolsun ceddine rahmet okuduk...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: joedumars

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BéTo_GS

quote:

maçı izlemedenmi yorum yaptın yoksa pc e bakarken yandan ligtv mi açıktı?

sarı kart işareti yapıyor ama nasıl yaptığını ve kartın gerekmediğini ahmet çakar açıkladı.
    kafasına vurduğunda sarı kart gördü.
    ne eli anlamadım? omuz ve göğüs arasıda ele giriyosa tamam..

bi tane doğru bişe söylememişsin..

ya bırak arkadaşım laf salatasını.ahmet çakar öyle demiş de.bilmemne de.delgado elini yarım kaldırdı daha eli havaya kalkmadan kartı yedi,size kıyak geçilmesimi sizin tek derdiniz?
    hakemden kart istemek kart gerektiriyorsa karttır neyini kasıyorsunuz daha?

Kart gerektiriyor diye bir şey yok hakemin insiyatifine kalmış,eğer hakemin otoritesini sarsacak bir itiraz yoksa sarı kart gereksiz...

arkadaşım bende diyorumki delgado kart görürken neden söylenmedi bunlar?adamımız haksız yere kart görmüş olmuyormu eğer kart değilse?niye hakkımız yendi diyorsunuz peki o zaman onlarca örneği varken?nasıl bir keser bu hep bir tarafa yontup duruyorsunuz?adam tokat atıyor vay efendim siz yumruk görmemişsiniz...cevaba bakarmısınız yahu bu kadar yüzsüzlük olurmu?

Delgado'nun pozisyonuna gelene kadar sen de dünkü maçta Koray'ın yaptıklarından bahset o zaman bir tek Jo'nun tokadı mı vardı kaldı ki hakem o pozisyonda sarı kart gösterdi zaten...

Jo'nun şaplağı

Jo'nun şaplağı

• quote:

Santos Uf oluyor hakem penaltı veriyor.

Bunu yazmamışsın hocam.

SPaCeLoRD hocam maçın kaderini etkileyen demişsinde Santos'un UF oldum o zaman alsana Penaltı sına ne diyorsun.
    Ha diyeceksin maç 0-0 giderken verilmemesi gereken bir gol verildi . Peki o gol verilmese hemen ikini yarının başında Es Es bir gol daha attı ve 1-0 öne geçti. Es-Es 1-0 öndeyken penaltı verilse maç 1-1 olacak ve bu penaltı maçın kaderini etkilememişmi olacaktı.

Jo da el ile oynadı oynamadı vb ayrı konu ama şaplağı attığı zaman kırmızı görmemelimiydi sence.

Zhirkov hocam golü attığı pozisyonda sarı kart gerekmez. Göğsüyle indirmeye çalışırken top göğsünden sekip eline geliyor ve önüne düşüyor.
    Yani oyuncunu niyeti direkt elle oynamak değil. Bu yüzden sarı kart gerekmez. Haa top eline de değdiği ve bundab avantaj sağladığı için gol iptal olmalıydı o ayrı konu.

• arkadaşım okuyun önce bi.elle aldı deyip sarı gösterebilirdi diyorum.yani sarı kart görebileceği pozisyonmların tümünü söylüyorum...
    sarı kart istemesi bir tek size mi kart gerektirmiyor çünkü şimdiye kadar kart isteyen herkes kart gördü sizin ayrıcalığınız ne?
    burası ingiltere ligi değil.hakemler belliki talimat amlmışlar mhkdan kart isteyene göster diye.zevkten mi gösterdiler şimdiye kadar onca kişiye? onlar gördüğünde neredydiniz?bu tür olaylar bize olduğunda şikayet ettiğimizde hakem diyoruz ağlıyor diyorsunuz dünden beri yaptığınız ne peki? jo hakettiği kartları görseydi gelecek tepkilerden bahsediyorum.adamı saha ortasında vurtmaya kalkardınız herhalde.sizin kadar aşırı tepki gösteren taraftar görmedim ben.beşiktaşa fenere çalınmayan penaltılar faulller ofsatla verilmeyen goller falan size olsa ne olur ben merak etmiyor değilim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kuşburnu

Ya ben nasıl kaçırdım anlamıyorum varsa biri koysun videosunu buraya severim öyle pozisyonları

Gülmem geçince koyarım
  • @cdemir
    Yorumuna çok güldüm, kendi içinde çelişiyorsun. İstersen arkan dönük oyna elle sonuçta sen elinle topu önüne düşürüp avantaj sağlıyorsun, bunun çarpması olmaz. Elin açık dolaşırsan çarpsa bile sen hatalı olursun. Niyetini bilemezsin, eli açık bir oyuncunun niyeti ne olabilir? Senin yorumuna gelince "Haa top eline de değdiği ve bundab avantaj sağladığı için gol iptal olmalıydı o ayrı konu. " demişsin. Denizlispor-Galatasaray maçının özetini izle orda Emre Çolağın pozisyonunu izle. Ayağıyla kontrol edemiyor, eline çarpıyor ve bundan avantaj sağlıyor ve hakem oyunu durdurup Emre'ye sarı kart veriyor. İzleyin, sonra yorumunuzu yapın.
  • olm pozisyonu koyun laaaaaaaaaan
  • quote:

arkadaşım okuyun önce bi.elle aldı deyip sarı gösterebilirdi diyorum.yani sarı kart görebileceği pozisyonmların tümünü söylüyorum...
    sarı kart istemesi bir tek size mi kart gerektirmiyor çünkü şimdiye kadar kart isteyen herkes kart gördü sizin ayrıcalığınız ne?
    burası ingiltere ligi değil.hakemler belliki talimat amlmışlar mhkdan kart isteyene göster diye.zevkten mi gösterdiler şimdiye kadar onca kişiye? onlar gördüğünde neredydiniz?bu tür olaylar bize olduğunda şikayet ettiğimizde hakem diyoruz ağlıyor diyorsunuz dünden beri yaptığınız ne peki? jo hakettiği kartları görseydi gelecek tepkilerden bahsediyorum.adamı saha ortasında vurtmaya kalkardınız herhalde.sizin kadar aşırı tepki gösteren taraftar görmedim ben.beşiktaşa fenere çalınmayan penaltılar faulller ofsatla verilmeyen goller falan size olsa ne olur ben merak etmiyor değilim...

Fenerbahçe maçlarında Emre'yi izle. Daha 4-5 hafta önce kendini yere bıraktı, hakem penaltı çalmadı fakat nedense sarı kartta çıkmadı? Her maç Emre, dün Arda'nın sarı kart gördüğü gibi hakeme bağırıp çağırıyor ve el kol hareketleri yapıyor ama sarı kart falan yok. Onlarca kişi dediğin kim merak ettim. Kimseyi savunma şimdi BJK'de GS'De FB'de hakem hatalarında eğer takım puan kaybederse onlarca topic açıyor, inanmıyorsan Fenerbahçenin son maçlarına bak. Kusura bakma ama golüde geçtim, Ayhan'ın Jo'ya attığı pası Koray'ın eliyle kestiğini bile görmezse ben 1 haftada 1 ayda konuşurum. Neticede 4 hakem görev yapıyor. O eli görmemesi sence doğalmı?

• ilkerinanç,Hala elle aldı deyip kart gösterseydi diyorsun ya pes,adam açık bir şekilde göğsüyle indiriyor topu,ben de diyorum ki onun elle aldığını iddia edinceye kadar veya geçen sezonki maçlara gidip hakkımız yendi diyene kadar dünkü maçta Eskişehir'li elemanın voleybolculuğu hakkında yorum yapsanız biraz?

Ayrıca aşırı tepki gösteren taraftar arıyorsan buraya değil de etrafına bakman yeterli topun gölgesine bakıp içeri düşüren mi dersin,hakeme ana avrat düz giden mi dersin hepsi senin renkdaşların arasında mevcut rahat ol...
  • o pozisyonda el falan yok..
    Fenerliyim Türküm doğruyum çalışkanım
  • Koyuyorum alın ama belki gülecem diye müstehcen videolar koymuş olabilirim

3,03'e dikkat

• eline sağlık hakedilen bir şaplaktı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.