Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilkerakifov

Merhaba,sadece bu soruyu sorabilmek icin dh foruma uye oldum dolayisiyla nasil soru soracagimi henuz bilmiyorum kusuruma bakmayin. Yaklasik 2 hafta once ozel bir hastanenin plastik cerrahi bolumune giderek sikayetimi anlattim, doktor muayene ettikten sonra dogrudan cok kilo verip vermedigimi sordu. Bende bir meme dokusu buyumesinin olmadigini,biraz yaglanma oldugunu ama asil sorunun fazla kilo kaybina bagli deri fazlaligi oldugunu soyledi. Bunun icin circumareolar isimli bir teknigi kullandigini fakat bu islemin iz birakmadan yapilamadigini soyledi. internette biraz arastirma yaptim bazi fotograflar gercekten cok kotu :(
    Forumda yazilanlari dikkatlice okudum fakat kendi durumuma benzer bir durum dikkatimi cekmedi.Boyle bir durumla karsilasaniniz oldu mu ve sizce ne yapmaliyim ?
    Arkadaşlar merhaba, ameliyatı liposuction yöntemiyle oldum deri sarkması falan da olmadı yaklaşık 2 hafta oluyor. Benim sorunum sağ memem soldakine göre biraz daha şiş. Doktorumla konuşmadım ama ödemden olabileceğini tahmin ediyorum eğer ödemse ne kadar sürede geçer? Tahmininiz var mı?

• geçen yıl tam bu sıralar olmuştum ameliyatı vay be şimdi spor da yapıp kilo da verdim tişört de giyiyorum. Geciktirmeden olun derim.
  • Bende Jinekomasti var mıdır?

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI
  • Ankara'da bu ameliyati olan arkadaşlar var mı doktor önerisi olan varsa yazarsa sevinirim
  • SoldaTr kullanıcısına yanıt
    Vücut yapılarımız benziyor, açıdan dolayı kesin birşey söyleyemem ama jinekomasti yok gibi görünüyor. @SoldaTr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dorthonion92 -- 11 Haziran 2018; 11:30:2 >
  • Bursada olan var mı bu ameliyatı ? Hangi doktoru önerirsiniz özel devlet farketmez
  • Darkrain Ankara kullanıcısına yanıt
    Buldunuz mu hocam ?
  • Dorthonion92 kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Hangi açıdan nasıl bir fotoğraf çekersem daha net bir cevap verebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

Sağ olun. Hangi açıdan nasıl bir fotoğraf çekersem daha net bir cevap verebilirsiniz?
    Temel olarak problem sarkma ve ileri çıkma içerdiği için yandan dik durduğunuz bir fotoğraf fikir verecektir.
  • Bence de yok gibi malesef benim gibi yağlanma var ama yine bi doktora görün ...
  • Ali Mezdeği hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkrain Ankara

Ankara 'da birkaç özel doktora muayene oldum, Bende doku olmasına rağmen , dokuyu almaya pek yanasmiyorlar. Yağ alma yöntemiyle tedavi edeceklerini ve bunun içinde ortalama 5000 - 9000 arasi fiyat verdiler. Ankara da deneyimi olan varsa , İyi bir doktor tavsiye edebilir mi
    Dokuyu almadıkları sürece aynı problemi yeniden yaşar, yeniden para vermek zorunda kalırsın. Zaten problem fazla göğüs dokusunda, yağda değil. Yağ oranını düşürdüğünde, yani kilo verdiğinde o yağlar gider zaten, doku kalır. Bu da daha berbat bi görüntüye sebep olur.
  • Bayram ve tatil araya girdiği için fotoğraf atmakta geciktim. Şimdi daha net bir yorum yapabilir misiniz?

• quote:

Bayram ve tatil araya girdiği için fotoğraf atmakta geciktim. Şimdi daha net bir yorum yapabilir misiniz?

Jinekomasti yok gibi görünüyor.
  • Cevabınız için teşekkür ederim
  • Sadece mememin ucu kırmızı yer hafif yumuşak bir şişliğe sahip dokununca sıkılaşıyo ve düzgün görünüm oluyo bu bende abimde amcaoglumda bile var. Bundan nasıl kurtulacağım ? Spora başladım 1.ayım yağ oranım düşse six pack olsa bile orası oyle şiş kalacak gibi

• Merhabalar 1 konuda yardımınıza fikrinize ihtiyacım var.Yıllardır bilirsiniz bu sıkıntıyı çekiyorum ve 23'üm özel hastaneler değişik fiyatlar veriyor emin olamıyorum.Bugün Ankara Dışkapı hastanesinde yapabiliriz dendi.Ama bende ki sorun sadece göğüs ucumda bu problem var.Siz nasıl yaptırdınız ve devlet hastanesine güvenilebilir mi ?
  • isobaba0608 İ kullanıcısına yanıt
    Yaparız diyen genel cerrah mı plastik mi ? Bir de ne kadar fiyat istediler ? Ayrıca vaser lipo mu yada kesi mi yapılacak hocam ne dedi dış kapıda ki doktor ?

Devlet hastanesi bana da güven vermiyor pek.
  • quote:

Bayram ve tatil araya girdiği için fotoğraf atmakta geciktim. Şimdi daha net bir yorum yapabilir misiniz?

Jinekomastiyle alakası yok rahat ol
  • Merhabalar , bende yillardir bu sorundan muzdaribim ve bu aralar cesaretimi toplayip ameliyat olmaya karar verdim, bugun Ankarada ozel bir hastaneye gittim lipo kesi 7000tl fiyat cikardilar bana fazla geldi.
    Ankarada bu ameliyati yaptirip memnun kalip tavsiye edebileceginiz yerler varsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.S.Y. -- 17 Temmuz 2018; 16:5:13 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.