Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun bence çok iyi görünüyor .sadece lipo ile yağ mi alındı yoksa kesi de yapıldımi?
  • taygun.97 T kullanıcısına yanıt

lipo+kesi

• sunsickday kullanıcısına yanıt
    Kesiyi nereden yaptı genelde meme başının altından kesi yapıliyor ama sende göremedim bende amaliyat olalı 20 gün oldu ama dikişler çok dikis yerleri hâlâ çok belli oluyor
  • Az önce doktorun tavsiye ettiği kremi aldım. 145 TL para ödedim. Sigorta ve özel sigorta karşılamıyor. Bilginize.
     JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI
  • Çok iyi olmuş valla ikinizinde @sunnysickday @hakan2200

Lipo ile doku aynı yerden.

böyle.

6ay-12ay içinde tam düzelir hocam yabancı forumlarda okuduklarım bunlar zamanla düzelecek 20 gün az bir süre. Zaten yaza daha 6-7 ay var sürece güvenin zamanla daha iyi oluyormuş okuduklarım bunlar

Tamam cevabın için çok saol kardeşim

Meme dokusunu tam olarak çıkarsınlarda, gerekirse iki yerden kesi uygulasınlar.

Ali Mezdeği'de ve çoğu cerrah artık tek kesi ile bu işlemi yapmaya başladı.

Eski sistem yapmaya devam edenler de hâlen var tabiiki.

Doktor yorumları çok önemli. Uğursel Güçlü mesela, henüz ameliyat şeklini Tek kesi yöntemine geçirmedi ama, memnuniyet çok fazla. Özellikle ben, bile bile oldum. şansa bırakmak istemedim. Diğer türlü meme dokusunun kalabileceğinden korktum.

Tek kesi yöntemi ile yapılan ameliyatlarda, Doktor yorumlarına bakmak lazım. Meme dokusu tam olarak düzgünce çıkartılabiliyormu. ? Çıkartılabiliyorsa neden olmasın.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    Bide bende şöyle bir sorun vardı içteki meme dokunun haricinde memenin dışta görünen kahverengi doku yani ( meme ucu)avuç içi kadardı doktor bana deri altındaki meme dokusunu çıkarsa bile üstteki fazla kahverengi dokuyuda kesip küçültmesi gerektiğini ancak öyle memenin kücülecegini söyledi bende kabul ettim amaliyatta memenin uç kısmını tamamen çıkarıp küçültüp geri diktigini söyledi amaliyattan çıktığımda zaten dikişleri felan gördüm meme ucunun hertarfi yuvarlak şeklinde dikişler vardı biraz zor oldu ama görüntü git gide düzelmeye başladı, yanı anlatmak istedigim meme ucunun ve memenin küçülmesi için bazen tek kesi bile yetmeye biliyor amaliyat olacak arkadaşlara tavsiyem doktora herşeyi sorup kafalarında en ufak bir soru işareti kalmadan bu amaliyati olsunlar

Hocam biraz şans işi. Aynı doktordan çok memnun olan da var hiç memnun olmayan da. Yurtdışında genelde meme başı altından kesiliyor. Ne kadar araştırırsanız araştırın doktor iyi de olsa sonuç beğenmediğiniz gibi olabilir.

Dış görünümden memnunum.

sadece dokunduğum zaman bazı bölgelerde sertlikler hissediyorum. Muhtemelen ödem de olabilir.

Hafta sonu kontrole gideceğim. Bakalım doktorum ne diyecek.

BEn de. Meme başından 3-4cm yukarısı sert bende şuan. Yumruk gibi hissediyorum dokununca. Arada daha hafifliyor arada şişiyor

• Sol meme sağa göre biraz daha şişik kaldı ameliyatın üstünden bir buçuk ay geçti daha da düzelmez gibi tisort giydigimde belli olmuyor ama yok yukardan gözümle baktigimda sag düz sol şişik duruyor ayna karşısında cok belli olmuyor kafaya çok taktım o kadar para verdim
  • Zoezoe_ty Z kullanıcısına yanıt

şiş olan yerde sertlik varmı.

korse takmayı bıraktınızmı. ?

• Sağ ve sol göğüste kesi yapılan yerde hafif bi sertlik var başka da sertlik yok. Korseyi de takmiyorum

• Ben amaliyat olalı 24 gün oldu kesi + lipo yapıldı doktor çok ilgisiz olduğu için kendisine soramadim bana 2 ay boyunca korse tak dedi bu süre sizcede biraz fazla degilmi?
  • Yarın 2.haftam doluyor.Odemlerim baya azaldı .Dikişler alincakmis yarın bakalım.Ameliyat öncesi 89.1 kilo.2 haftalık sıkı diyet ile 83.1 olarak -6 kg verdik.Spora tekrar baslicam bakalım sonuç nasıl olcak

Bana bir ay dedi doktor.Her hafta kontrolüm var sorularınız varsa yarın 3de görüşcem doktor ile.Sorabilirim istediğiniz sorulari

• buzhokeyci B kullanıcısına yanıt
    Dostum görüntüye bakılırsa. Kurtulmuşsun bu dertten. Benim dikişler kendi düşüyor. 2. hafta oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 10 Ekim 2020; 9:56:7 >
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.