Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.020
Cevap
126
Favori
869.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu meme ucunun normalde düz pürüzsüz iken dokununca falan sert daha çıkıntılı olma durumu normal bir durum mu yoksa sürekli sert ve çıkıntılı tarzda mı olmalı ? Bunun jinekomastiyle ilgisi var mı ?

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    Bu durum erkeklerde de kadınlarda da oluyor. Meme ucunu ellediğiniz zaman meme ucu sivriliyor uzuyor. Jinekomasti ile alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bugün 10.gün 3-4 dilim pasta ve kola gömdüm, 2-3 gündür de çikolata falan yiyorum. Kilo almıyorum sadece abur cubur biraz. İyileşme sürecine olumsuz etki eder mi ne diyorsunuz? Sık sık yemiyorum

• sunsickday kullanıcısına yanıt

Yediğimiz şeylerde karbonhidrat oranından bahsedeyim.

100 gram için besin değeri belirtilir ve mesela nutella yediğinde

https://www.nutella.com/tr/tr/urunler/nutella

Görüyorsun ki

karbonhidrat 57.5 gram

şeker 56,3 gram

yağ 30 gram

100 gram nutella yiyince alacağın değerler bunlar. Yağı geçtim şeker de vücutta fazla olduğu için yağa dönüşüyor.

Sonra göbeğin etrafında simit oluyor çünkü 30 gram yanına 56 gram şeker de enerji için kullanılmayacaksa yağ oluyor.

Bu güne kadar yediğin şeyleri düşün sürekli yağ yağ yağ! aldığın şekerler de yağa dönüştü. Şeker zaten kanseri besler.

Yani günlük karbonhidrat, şeker un vesaire bunları bi kes çok rahat edeceksin.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

Besinler konusunda çok bilgiliyim, iyi bir etiket okuyucusuyum. Yine de teşekkür ederim, yalnız bu dediklerin 'kalori fazlası' olursa yağa dönüşür. Ben arada yiyorum, merak ettiğim bunların kilo aldırıp aldırmayacağı değil çünkü onu ayarlıyorum. Sadece jinekomasti ameliyatı sonrası iyileşme sürecinde olumsuz bir etki olur mu? Şişme, ödem yapması, vb vb.. Bilgili varsa veya doktorla bu konuyu konuşmuş görüşlerini merak ediyorum.

Tütünlü maddeler dışında, süreci sıkıntıya sokacak bir şey ben duymadım.

•  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Göğüs traşımı evde tamamını kendim yaptım. (Doktor sadece kesi yapacağı yeri traşlıyor.)

Ameliyat sonrası görüntü 2 hafta sonraki görüntüdür. (Halen ödem mevcut, korse takmaya devam ediyorum.)

Lipo + kesi ikiside yapıldı.

40 yaşına kadar bekledim. Hiç bir işe de yaramadı, boşuna beklemişim.

Bekleyen arkadaşlarda eninde sonunda bu ameliyatı olucaklardır. (Çünkü erteledikçe sarkmalar başlıyor, yaş ilerledikçe daha kötü görüntüler oluşmaya başlıyor)

Eğer göğsünüzde meme dokusu oluşmuşsa spor yapmak hiçbir fayda sağlamıyor.

Spor ile sadece lipo ile çekilmekte olan yağları eritebilirsiniz. (Onun içinde baya ter dökmeniz gerekiyor)

Başınız dik, göğsümüzü gererek yürümek için bu ameliyat olmak şart. yeteri kadar gizledik memeleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 5 Ekim 2020; 8:56:57 >

• hakan2200 kullanıcısına yanıt

Abi kilon çok aşırı olmamasına rağmen jinekomasti boyutu sende çok fenaymis.Simdi çok iyi olmuş geçmiş olsun.Birde karın kası yaptın mı bu iş tamam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tuzdan uzak durmam gerektigi söylendi bana.Tuz çünkü ödem atmada problem oluşturuyor.Kiz arkadaşım diyetisyen genel olarak dikkat ettiğimiz şey bu süreçte alkol ve yağlı şeylerden uzak durmak.Kahvalti yumurtalı bir kahvaltı.Oglen ızgara tarzı ve akşam kesinlikle sebze yiyorum.Bagirsak ve ödem için iki ilaç kullanıyorum.Doktorunuza danışıp alabilirsiniz.probiyotik ilacın adı probest.Diger ilacın adı da enfla c

• buzhokeyci B kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum. Şu an yeme içme konusuna dikkat etmeye başladım. Seneye yaza kadar. Allah kısmet ederse güzel bir vücut yapmayı düşünüyorum.

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 5 Ekim 2020; 11:26:21 >
  • Yandan nasıl duruyor şişkinlik var mi

Güzel fakat öncesi-sonrası fotoğraflarının sonucu daha iyi göstermesi için kollarınızı açmamanız gerekiyor.

• sss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunsickday -- 6 Haziran 2021; 10:55:34 >
  • buzhokeyci B kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan2200 -- 5 Ekim 2020; 14:18:28 >
  •  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

Gayet başarılı hocam doğal görünüyor. Ben de bıraktım yukarıya yorum yaparsanız sevinirim.

Dostum Gayet güzel olmuş.

Sende de benim gibi biraz göbek var. Ona da hakim olduktan sonra çok daha güzel görünürsün.

Ahah evet. Şimdi göğüs gidince göbek epey belirgin oldu kabak gibi ortaya çıktı. teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.