Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI OLDUM SORULARINIZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Yandan bakınca sivri duruyor muydu.
    En önemlisi: Göğsünde yani iman tahtasında çukurluk var mıydı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bendede olabilir önceden kiloluydum kilo verince göğüste kaldımı acaba diye şüphem var ama var gibi hissediyorum bunun için ne yapabilirm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • colsart kullanıcısına yanıt
    Evet oluyor, sıkıntıyı oluşturan o beze zaten, 16 ve 18 mm

• Vücut kitle endeksi bir şey ifade etmez. Aynı endekse sahip iki kişi çok farklı durabilir. Birisinin kütlesinin çoğu yağlıdır birisi kaslı. Evet sivriydi, hayır çukurluk yoktu.

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Meme doku hiçbir zaman gitmez, bu durumu anlamanın 3n kolay yolu giyilen tişörttür. Tişörtteki görüntü rahatsız eder insanı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilinmezlik

Meme doku hiçbir zaman gitmez, bu durumu anlamanın 3n kolay yolu giyilen tişörttür. Tişörtteki görüntü rahatsız eder insanı.
    Ediyor hocamm galiba bendede var :( ama öyle aşırı değil içime dar atlet giyersem kas gibi duruyor muayne ile anlaşılacak bir durum değilmi bu arada ince kazak türü şeylerdende oluyor

• karahancer2 kullanıcısına yanıt
    Anlaşılır, ele sert bir kitle gelir, bu meme dokudur. Büyükse alınmadan geçmez sporla vs. İlaçla da geçmez, ilaçla sadede oluşma aşamasında ergenlik vs. Durdurulabilir. Ama oluşan doku geçmez

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilinmezlik

1.83 m, 88kg fakat vücut geliştirme yapıyorum. İlk 18 19 gibi, fakat hep fittim. 25den sonra sıkıntı oldu. 29da ameliyat oldum.
    Vücut geliştirme yaparken steroid kullandınız mı? Steroid, jinekomastiye sebep olur.
  • Son dönemde erkeklerin büyük kabusu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meme uçlarına dokunup dairesel hareket yapımca içinizi kıpraştıran his oluyor mu ? Amaliyet sonrasında doku kaybı ile meme uçundaki hassasiyetinizi kaybettiyseniz his kaybı olduysa çok kötü bir oparasyon için masaya sırt üstü yatmışnız.

• DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    Hayır kullanmadım, doğal olarak yapıyorum ve ileri seviye değilim.

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Şu anda korse var, o dediğinizi bir hafta geçip duş alma konumuna ulaşınca denerim fakat his almasam da sıkıntı yok çünkü bu ameliyattaki tek amaç dış görünüş. Bir erkeğin meme kısmındaki hissiyatı kaybetmesi ne kadar önemli, açıklarsanız aydınlanırız:). Kız olsa ameliyat olan neyse:)

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Evet kabus, benimki aşırı değildi ama spor yaptığım için o bölgeye meme doku fazlalığından şekil verememek canımı sıkmaktaydı. Öyle kişiler öyle fotolar var ki kadın memesi halt etmiş yanlarında. Hareketsiz yaşam, yiyeceklerin genetik değişimi, aşırı yemek, işlenmiş gıdalar mahvediyor insanı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.