Şimdi Ara

★ Jim Carrey Fan Club ★ Dumb and Dumber To ★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
3
Favori
14.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jim Carrey fan kulüpte olmayacağımda nerede olacağım allah aşkına :D benide ekle lütfen :)
  • Sen benim kulübe üye olursunda ben olmazmıyım? Ekle çok severim
  • Ekle dostum benide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricky.McFloyd

Jim Carrey fan kulüpte olmayacağımda nerede olacağım allah aşkına :D benide ekle lütfen :)

Hoşgeldiniz beyler
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ekle

Ekledim kanka.Yarın Hannibal'ın yeni bölüm geliyor şaka maka.Çok fena geçiyor bu sezon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

quote:

ekle

Ekledim kanka.Yarın Hannibal'ın yeni bölüm geliyor şaka maka.Çok fena geçiyor bu sezon

güncel dizilerden en çok haz aldığım dizi hannibal oldu knk hele bu sezon fena vallahi efsane
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Dracula, Two and a half men, Sherlock, Person of Interest'da fenadır güncellerden.Bitmişlerden Dexter, Hung süper.Bugün bitirdim Hung'u.Dexter ile birlikte 2. dizim bitmiş oldu.PoI'da güncele yetişcem inş.2. sezonun sonlarına ilerliyorum.Dracula arada.İlk sezonu bitti.İkinci sezon onayı belirsiz ama olumlu gibi.Two and a half men efsane zaten.Sherlock tam gizem dizisi ama Hannibal'la kıyaslanamaz bence
  • dracula hariç diğerleri bitti benim hung da yarıdayım yazın bitiririm onu. vampirli diziler artık ilgi çekici gelmiyor bana got başladı onun heyecanı bi de hannibal yetiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 12 Nisan 2014; 0:25:43 >
  • quote:

dracula hariç diğerleri bitti benim hung da yarıdayım yazın bitiririm onu. vampirli diziler artık ilgi çekici gelmiyor bana got başladı onun heyecanı bi de hannibal yetiyo

Dracula fena knk.Öyle diğer ergen şeylerine benzemiyor.Ciddi anlamda ciddi Finalide fena yaptılar zaten.Pişman olmazsın yani

• Yes Man favorimdir ekle hocam
  • ekle benide hocam
  • oolumbakgitt kullanıcısına yanıt
    Ekledim
  • beni de ekleyim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

beni de ekleyim hocam

Ekledim.Hoşgeldin
  • benide ekle
  • benide ekle :D
  • Eklendiniz
  • üstlere yaz knk
  • Beni neden eklemedin!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.