Şimdi Ara

★ Jim Carrey Fan Club ★ Dumb and Dumber To ★ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
457
Cevap
3
Favori
14.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zaman hayalimde Number 23 tarzında ve Jim Carrey'in kötü karakteri canlandırdığı başka bir filmi hayal etmişimdir. The Mask ile kendisine taparcasına bir hayranlık duyarım, ekleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

Her zaman hayalimde Number 23 tarzında ve Jim Carrey'in kötü karakteri canlandırdığı başka bir filmi hayal etmişimdir. The Mask ile kendisine taparcasına bir hayranlık duyarım, ekleyebilirsin.

Batman Forever'da Riddler ama filmde pek iş yok gibi Ayrıca Sil Baştan filmindeki o karlı havadaki tüm tepkileri, bana kendimi andırdı.O bir king Kardeşliğe hoşgeldinnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Batman Forever'da Riddler ama filmde pek iş yok gibi Ayrıca Sil Baştan filmindeki o karlı havadaki tüm tepkileri, bana kendimi andırdı.O bir king Kardeşliğe hoşgeldinnn

Forever'ı izleme sebebim Riddler ama 23'teki karamsar, saf kötülük durumu asla yoktu. Komedi'nin kralı olmasına rağmen, bence ileride Jarrey ikinci kez böyle bir role bürünmeli, inanılmaz yakışıyor çünkü.

Hoş bulduk.

★ Jim Carrey Fan Club ★ Dumb and Dumber To ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 6 Şubat 2014; 1:06:33 >
  • Bro. ben o filmi tvde yarıdan biraz önce görüp izlemiştim.Yani %70'inden çoğunu izledim sayılır.Aslında bir daha izlemem gerek ama gördüğüm kadarıyla kötü değildi.Yada bana öyle geçmedi veya yanlış hatırlıyorum.Ben reyizi her türlü seviyorum.Canlandırdığı her karakter müthiş.Kendi karakteri apayrı zaten.Kendi karakteri için Budala Dedektif'teki komiklik, yeri gelince ciddilik, yeri gelince abartı var.Süper adam valla.Ama oda yaşlandı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Bro. ben o filmi tvde yarıdan biraz önce görüp izlemiştim.Yani %70'inden çoğunu izledim sayılır.Aslında bir daha izlemem gerek ama gördüğüm kadarıyla kötü değildi.Yada bana öyle geçmedi veya yanlış hatırlıyorum.Ben reyizi her türlü seviyorum.Canlandırdığı her karakter müthiş.Kendi karakteri apayrı zaten.Kendi karakteri için Budala Dedektif'teki komiklik, yeri gelince ciddilik, yeri gelince abartı var.Süper adam valla.Ama oda yaşlandı tabi

Yaslandi ,, liar liar da cocuk gibiydi. Bir de simdi bak. Ama yetenekleri hala aynı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam yine Yes Man'i izledim. Mükemmel bir aktör gerçekten ya inanılmaz.

Yaşı biraz daha ilerlemeden birkaç komedi şaheserine daha ihtiyacımız var Jim Carrey'den.
  • Ekleyin
  • ekle pnp
  • Ekle bro
  • truman show filminde jim carrey gerçekten süperdi adamın hiçbir şeyden haberi yoktu . herkeste nasıl çaktırmamaya çalışıyor herşeyi filmde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İblis Holmes -- 22 Mart 2014; 19:46:16 >
  • ekle hocam Yes Man favorimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

ekle hocam Yes Man favorimdir

Ekledim bro.
  • ekle benide, The Mask baya iyidir
  • Stanley-Kubrick kullanıcısına yanıt
    Ekledim.Efsane
  • ace ventura filmi hatrına benide ekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İblis Holmes -- 23 Mart 2014; 17:05:56 >
  • Komedinin başında gelir kendileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: kivi suyu

ace ventura filmi hatrına benide ekle

Eklendin bro
    @kivi suyu

Sizi de ekledim efem
    @İrem-
  • kulüp üyesi değilim ama etkinliklere katılabilirim :)
  • Kral için
  • Severim kendisini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.