Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.923
Cevap
20
Favori
77.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yiaju S3 Advanced var, Vodaphone için 4.5G yazıp 7000 e gönderdim hat uyumlu ama telefon uyumlu değildir şeklinde mesaj geldi. 3g devam şimdilik
  • S3 3gb kullanıyorum, buyrun.

Bu arada 4.4 kamera örneği atabilecek başka arkadaş var mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Light_Velocity kullanıcısına yanıt
    Sim kart değiştirme işini nasıl yaptın?
  • leteon kullanıcısına yanıt
    Arada bariz fark var malesef:(
    Cevabiniz icin tesekkurler:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karasovalye_38 -- 1 Nisan 2016; 17:28:12 >
  • semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    Muhendis modu/network selecting/lte only secin bir de oyle deneyin

• t_dalkilic T kullanıcısına yanıt
    Sizin imeide hangi tel kayitliysa onun icin oyle diyor inanmayin.bende vodafone kullaniyrm.muhendis modunda network selecting ve lte only yazip deneyin.cekmiyorsa ya bulundugunuz bolgede 4g yoktur,ya hattiniz uyumlu degildir,ya da rom desteklemiyor olabilir.bende rc5 var ama diger butun hepsinden eminseniz romu degistirin.oncelikle baska vodafone kullanicisi sizin bolgenizde 4 g kullaniyor mu onu bulun.hattin olmadigi yerde telefonunuza kusmeyin:)

• quote:

Orijinalden alıntı: t_dalkilic

Yiaju S3 Advanced var, Vodaphone için 4.5G yazıp 7000 e gönderdim hat uyumlu ama telefon uyumlu değildir şeklinde mesaj geldi. 3g devam şimdilik

arkadasin soyledigi gibi operator sizin imei numariniza bakarak telefon modelinizin 4g destegi olup olmadigina bakiyor. 4g destekledigi halde tr'de satilan asus laser gibi operatorun listesinde olmayan telefonlara da size gelen mesaj gibi cevap geliyor. bu durum 4g hizini alabilmenize engel degil. benzer durum 3g cikinca da olmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: demonsrealm

Sim kart değiştirme işini nasıl yaptın?

Vodafone'da 2009 dan sonra alınan tüm sim kartlar 4g uyumlu. Sim kart değiştirmedim sadece birkaç ay önce 4g geçiş için mesaj atmıştım vodafone a net hatırlamıyorum ne olduğunu. 4G ye açıldı hattım, şimdi LTE ye aldım kullanıyorum hiçbir sorun yok.
  • arkadaşlar mühendis modunda lte only yapınca hat kısmında lebeke arama kısmında takılıp kalıyor, ayrıca rom 4.4 hat avea.. şunu merak ediyorum avea kullanıpta 4g kullanabilen var mı.

• Bir sorum olacak. Aranızda hiç nfc ti kullanan oldumu? Eşimde iocean x8 var bir türlü dosya alış verişi yapamadım.

• semih miskiner S kullanıcısına yanıt
    muhendis moduna nasil giriliyor.? ben de 4.4 surum.telefonun hic bir yerinde lte ibaresi yok@semih miskiner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireattack -- 2 Nisan 2016; 12:47:21 >
  • jiayu s3
    samsun u bilenler için gençlik parkı civarı
    türk telekom arkadaş orada 108 mbit aldı

• jiayu.es uygulamasından tools menudan aplication enginermode var ordan giriliyor

• tiribilxxx T kullanıcısına yanıt
    kullandığınız rom hangisi acaba bende neden olmuyor ki

• Kullandığım rom rc4 ekstra hiç bir ayar yapmadım sadece türk Telekom a mesaj attım
    Şebeke turunu de 4g önerilen olarak işaretledim bu kadar

• acaba 4.4 temi sorun var

• Turkcell 4.5g

Yer :Gümüşhane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 4 Nisan 2016; 12:53:01 >
  • Turkcell 4.5g
    Yer : Gümüşhane

• benim jiayu s3 imei nokia 3500 a ait.. vodafone 4.5g mesaj attığımda uyumsuz diyor.. ama şu an be 4g görüyorum ekranda.. vodafondan ekstra gb almak için başka bir 4g uyumlu telefondan mesaj atıp hattıma tanımlatsam, sonra tekrar jiayuda kullansam sıkıntı çıkarmı acaba.. netiede imei 3500 a ait bu telefonla nasıl 4g kullanıyor diye yasal bir sıkıntı çıkarmı ???
  • thormentor kullanıcısına yanıt
    Onunla hic alakasi yok 4.5 g kullaniyorsunuz zaten:) ayrica engineer moddan da internet ayarini tam hiz acarsaniz en yuksek internet hizini kullanabilirsiniz.Sıkıntı çıkacaksa zaten o imei adresinde cikar hattinizda degil.Dolayisiyla cekecek baska bi dert bulun bunu dert edinmeyin:)

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.