Şimdi Ara

JİAYU G5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
7.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.geekbuying.com/item/JIAYU-G5-4-5inch-IPS-HD-Coring-Gorilla-Glass-II-Screen-MTK6589T-Quad-Core-Smart-Phone-1G-4G-13-0MP-Camera-3G-GPS-OTG---Black-321221.html

Geekbuying'den aldığım Jiayu G5(Siyah) geldi. Toplam 15 günde elime ulaştı. Paket üzerine 43$ ve gift yazmışlar. Gümrükten geçmesi için özel bir şey yapmadım. Tamamen şans.
    Kutuyu açınca içinden pil çıkmadı. Bir an çok korktum ama Gümrüklerdeki pil sıkıntılarını duyduğum için pilin takılı olduğunu düşündüm. Tahmin ettiğim gibi pili takılı olarak göndermişler.

Cihaz gerçekten çok güzel. Şu an Tronsmart TS7 kullanıyorum. Daha önce Samsung Galaxy S Advance kullandım. Çevremde S4, G2, Nexus 4 kullanan arkadaşlar var ama bu cihaz onlardan çok çok daha güzel. Kesinlikle Iphone'lar ile yarışır. Tabii ki bunları cihazın genel görünüşü açısından söylüyorum. Teknik özelliklerini ve kullanım performansını karşılaştırmıyorum.
    Cihazın çerçevesi ve iç aksamı paslanmaz çelik. Bu nedenle hem çok şık hemde büyüklüğüne göre ağır.

Şu an cihazı şarja bağladım. Kullanmaya başladıkça bilgileri güncelleyeceğim. Cihazın ayrıntılı özellikleri yukarıdaki linkten görülebilir.

Cihazı inceledikten sonra Şu an kullandığım Tronsmart TS7'yi
    http://www.geekbuying.com/item/Tronsmart-TS7-Glacier-4-7inch-HD-Screen-MTK6589-Quad-Core-Smart-Phone-1G-4G-12-6MP-Camera-Android-4-2-OS-3G-GPS-Silver-317666.html
    veya Jiayu G5'ten birini satacağım.

Birkaç resim:

JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi std350 -- 27 Kasım 2013; 13:49:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: std350

Merhaba.

http://www.geekbuying.com/item/JIAYU-G5-4-5inch-IPS-HD-Coring-Gorilla-Glass-II-Screen-MTK6589T-Quad-Core-Smart-Phone-1G-4G-13-0MP-Camera-3G-GPS-OTG---Black-321221.html

Geekbuying'den aldığım Jiayu G5(Siyah) geldi. Toplam 15 günde elime ulaştı. Paket üzerine 43$ ve gift yazmışlar. Gümrükten geçmesi için özel bir şey yapmadım. Tamamen şans.
    Kutuyu açınca içinden pil çıkmadı. Bir an çok korktum ama Gümrüklerdeki pil sıkıntılarını duyduğum için pilin takılı olduğunu düşündüm. Tahmin ettiğim gibi pili takılı olarak göndermişler.

Cihaz gerçekten çok güzel. Kendim şu an Tronsmart TS7 kullanıyorum. Daha önce Samsung Galaxy S Advance kullandım. Çevremde S4, G2, Nexus 4 kullanan arkadaşlar var ama bu cihaz onlardan çok çok daha güzel. Kesinlikle Iphone'lar ile yarışır. Tabii ki bunları cihazın genel görünüşü açısından söylüyorum. Teknik özelliklerini ve kullanım performansını karşılaştırmıyorum.
    Cihazın çerçevesi ve iç aksamı paslanmaz çelik. Bu nedenle hem çok şık hemde büyüklüğüne göre ağır.

Şu an cihazı şarja bağladım. Kullanmaya başladıkça bilgileri güncelleyeceğim. Cihazın ayrıntılı özellikleri yukarıdaki linkten görülebilir.

Cihazı inceledikten sonra Şu an kullandığım Tronsmart TS7'yi (http://forum.donanimhaber.com/m_80366519/f_/key_tronsmart//tm.htm#83014079) veya Jiayu G5'ten birini satacağım.

Birkaç resim:

JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5
     JİAYU G5

JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5 JİAYU G5

merhabalar hangi nakliye yöntemini secriniz ögrenebilirmiyim?

• Merhaba.

Telefon Singapore Post ile gönderildi.

Birkaç video:

http://www.youtube.com/watch?v=-qbPECrW4iE

http://www.youtube.com/watch?v=kDmO8elndwI

http://www.youtube.com/watch?v=tSExxKJdCuo

Videolar çok amatörce oldu kusura bakmayın.

• KARDEŞİM jiayu g5 in fiyatı nedir, hangi ildesin almak isterim
    bilgi verirsen sevinirim
  • cevap icin ayrıca teşekkürler aldıgın sitede pandawillde varmıs bende ordan alıcam sagol.
  • Tekrar merhaba.

Telefonla ilgili biraz daha bilgi vereyim.

Cihaz gerçekten çok şık. Metal yapı ve çerçeve çok güzel bir görüntü veriyor. Ayrıca çok sağlam duruyor.

Ekran çok güzel. Netlik, parlaklık, renklerin canlılığı ve hassasiyeti çok iyi.

Telefon çok çok hızlı açılıyor ve kapanıyor (4-5 saniye)

Üzerinde gelen rom 4.2.1. Ancak özelleştirilmiş bir rom olmuş. Simgeler miui tarzı. Gayet hızlı. Bildirim çubuğu şeffaf.

Wifi çekim gücü çok iyi. Bu arada kablosuz ekran aktarım özelliği var.

Uyduları çok çabuk buluyor. Ancak navigasyon kurmadım sadece GPS Test programı ile denedim.

Fotoğraf ve video çekemedim. Sd kart takılı olmadığı için bunlara izin vermiyor.

Henüz sim kart takmadım ve imei değiştirmedim.

Şu ana kadarki izlenimlerim bunlar.

Anladığım kadarıyla, zaten kalburüstü Çin markalarından biri olan Jiayu, bir nevi prestij modeli olarak çıkarmış bu telefonu.

• quote:

Tekrar merhaba.

Telefonla ilgili biraz daha bilgi vereyim.

Cihaz gerçekten çok şık. Metal yapı ve çerçeve çok güzel bir görüntü veriyor. Ayrıca çok sağlam duruyor.

Ekran çok güzel. Netlik, parlaklık, renklerin canlılığı ve hassasiyeti çok iyi.

Telefon çok çok hızlı açılıyor ve kapanıyor (4-5 saniye)

Üzerinde gelen rom 4.2.1. Ancak özelleştirilmiş bir rom olmuş. Simgeler miui tarzı. Gayet hızlı. Bildirim çubuğu şeffaf.

Wifi çekim gücü çok iyi. Bu arada kablosuz ekran aktarım özelliği var.

Uyduları çok çabuk buluyor. Ancak navigasyon kurmadım sadece GPS Test programı ile denedim.

Fotoğraf ve video çekemedim. Sd kart takılı olmadığı için bunlara izin vermiyor.

Henüz sim kart takmadım ve imei değiştirmedim.

Şu ana kadarki izlenimlerim bunlar.

Anladığım kadarıyla, zaten kalburüstü Çin markalarından biri olan Jiayu, bir nevi prestij modeli olarak çıkarmış bu telefonu.

sizi takip ediyorum sayenizde o siteden bugun alısveris yaptım ve gece harika bi telfon aldım en azından parasına göre harika benim aldıgımda bu :D

http://www.geekbuying.com/item/HTM-H9001-6-0Inch-MTK6582-Quad-Core-Anroid-4-2-OS-SmartPhone-1GB-4GB-Back-Camera-5-0-MP-wIith-3G-GPS---Blue-322784.html

• sevgili kardesim jiayu sana kaca mal oldu
  • Merhaba.
    Ben Geekbuying'den almıştım. 270$'a malolmuştu.
    Başka yerlerde belki daha uygun fiyatlara bulunabilir.
  • arkadaşım bende bundan bi adet sipariş verdim nasıl memnunmusun gercekten ozellıkle kamerasın dan uzun surelı kullanılabılırmı
  • std350 S kullanıcısına yanıt
    Bende g5 almak istiyorum sizin verdiginiz siteden. Imei degistirme konusunda hicbir bilgim yok. Yardimci olabilir misiniz acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.
    İmei değiştirmek çok kolay. Mobile Uncle Tools programı ile basit bir şekilde halledebiliyorsunuz.

http://www.youtube.com/watch?v=4gRAlf--D8E

Şu videodaki gibi yapabilirsiniz.
  • quote:

Merhaba.
    Ben Geekbuying'den almıştım. 270$'a malolmuştu.
    Başka yerlerde belki daha uygun fiyatlara bulunabilir.

hocam siteden daha önce alısverişiniz oldumu acaba yoksa ilk siparişmi adamlar işini niliyorlar üstüne gift felan yazdırdıklarına göre bende cubot one almayı dusunuyorum site uygunmudur acaba ?
  • Merhaba.
    Ben bu siteden 4 ay önce Tronsmart TS7 telefon almıştım. Oda gümrüğe takılmadan gelmişti. Ama gümrük, şans işi bana kalırsa. Çünkü gelen paketler hiçte küçük değildi ve içinde telefon olabileceği bariz belliydi. Üzerinde ne yazdığı da çok önemli değil bence. Çünkü forumda, üzerinde "Telefon" yazmasına rağmen veya yüksek rakamlar yazan ama gümrükten geçen çok sayıda olaydan bahsediliyor. Bunun yanında alınması yasak olmayan ama gümrüğe takılan ürünlerde oluyor.
  • quote:

Merhaba.
    Ben bu siteden 4 ay önce Tronsmart TS7 telefon almıştım. Oda gümrüğe takılmadan gelmişti. Ama gümrük, şans işi bana kalırsa. Çünkü gelen paketler hiçte küçük değildi ve içinde telefon olabileceği bariz belliydi. Üzerinde ne yazdığı da çok önemli değil bence. Çünkü forumda, üzerinde "Telefon" yazmasına rağmen veya yüksek rakamlar yazan ama gümrükten geçen çok sayıda olaydan bahsediliyor. Bunun yanında alınması yasak olmayan ama gümrüğe takılan ürünlerde oluyor.

ben kendime 3-4 tane telefon getirtmiştim fakat aliexpress kullanıyorudum daha gecen haftaya kadar sorun yoktu telefon gumrukte kaldı cıne donmesını beklıyorum paramı gerı alcagımda . cubot one almayı dusunuyorumda makul site arıyorum banggood dan daha once telefon dısında rctoys alısverısım oldu ordan alabılırım birde bu site cıktı sımdı 2 sı arasında kaldım sizce hangısında almalıyım telefon size kısa surede ulasmıs benım elıme urunlerım en az 1 ayda gelıyo

• merhaba kardeşim
    jiayu g5 ile resim çekip eklermisin
    hem ön kamera hemde arka kamera kalitesini çok merak ediyorum
    bu telefonun özellikle boyu çok hoşuma gitti eger biraz daha detay verirsen bende ciddi şekilde almayı düşünüyorum (2 gb 32 rom olanı 700 tl ye geliyor)

ilk defa çinden telefon alacağım için biraz kaygılıyım

yardım edersen cok sevinirim
  • Jiayu G5 bu cihazı bende almak isterim. Cinden daha önce iki tane vowney v5 iki adet cubot gt99 iki adet yolda olan var telefon siparişlerim oldu güvenilir bir cinli buldum dediği sürede gönderiyor.

Jiayu G5 fiyatı 342 usd yapıyor 740 TL civarında yapıyor. Nasıl bir telefondur bu bu kadar para vermeye değermi yanii
  • Jiayu G5 1 gb ram ve 4 rom olanı 280 usd
    Jiayu G5 2 gb ram ve 32 rom olanı 341 usd

Bu fiyatlara sipariş veriliyor yurtdışından......
  • quote:

Orijinalden alıntı: GORELE

Jiayu G5 bu cihazı bende almak isterim. Cinden daha önce iki tane vowney v5 iki adet cubot gt99 iki adet yolda olan var telefon siparişlerim oldu güvenilir bir cinli buldum dediği sürede gönderiyor.

Jiayu G5 fiyatı 342 usd yapıyor 740 TL civarında yapıyor. Nasıl bir telefondur bu bu kadar para vermeye değermi yanii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 28 Aralık 2013; 22:03:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galata80

quote:

Orijinalden alıntı: GORELE

Jiayu G5 bu cihazı bende almak isterim. Cinden daha önce iki tane vowney v5 iki adet cubot gt99 iki adet yolda olan var telefon siparişlerim oldu güvenilir bir cinli buldum dediği sürede gönderiyor.

1 gb ram 4 gb rom..720p ekran çakma iphone kasası gerek yok..

720p ekran bence cok kullanıslık ekran 1080p oldugunda fazladan 350mb fazladan ram kullanıyor ve oyunlarda 15 fps fark yapıyor (tecrübeyle sabitlenmiştir)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.