Şimdi Ara

JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.585
Cevap
29
Favori
181.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • basic modelini niye kimse tercih etmiyor?
    ve ayrıca basic modeli şu an getittirip kullanan varmı acaba? hangi sitelerde satışı var? iocean x7 kulalnıyorum ama ekran büyük geliyor G4 geçebilirim tavsiye lazım.
  • Ekran kalitesi ve malzeme ve tip olarak G4 hepsini solluyor bence, çok hoşuma gidiyor birebir deneyimimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themanyax

Ekran kalitesi ve malzeme ve tip olarak G4 hepsini solluyor bence, çok hoşuma gidiyor birebir deneyimimdir.

Geri kalan hepsini denedinizde bu kaniya vardiniz degil mi?
    Yoksa herkesin mali kendine en guzeldir diye bir laf var hatirlatayim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C2 X7 G4 hepsini kullandım, benim tercihim G4. Yukarıda da kendi kişisel görüşümü söyledim ve cümleden de o anlam çıkıyor.
  • Malzeme kalitesini elime g4 almadigim icin bilemem ancak c2 nin fhd ekrani g4 un 720p ips ekranindan bir kac gomlek otede. Arada ciddi fark var.

• 560 TL DEN siyah basic olan modeli getirebilirim arkadaslar
  • quote:

C2 X7 G4 hepsini kullandım, benim tercihim G4. Yukarıda da kendi kişisel görüşümü söyledim ve cümleden de o anlam çıkıyor.

Tam lazım olan adam. :)
    Hocam + - yönlerini yazar mısın üçününde?undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rastlantisal -- 23 Temmuz 2013; 23:40:28 >
  • arkadaslar kolay gelsin bu cihaza benzer düşük fiyatlı cihaz araştırırken LİNK'teki cihazı gördüm sizce nasıl alınabilir mi.
    saygılar
  • Çok param olsaydı Limited şirketi kurup bu Çin telefonların Türkiye temsilcisi olup Türkiye'de uygun fiyata satış yapardım
  • ARKADAŞLAR BİRİSİ ADAM AKILLI KUSTOM ROOM YÜKLEMEYİ ANLATSA ÇOK MAKBULE GEÇER G4 İÇİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Çok param olsaydı Limited şirketi kurup bu Çin telefonların Türkiye temsilcisi olup Türkiye'de uygun fiyata satış yapardım

parayla olmuyo bu işler, milletvekili oğlu olursan belki.
    ithal telefonda sözde gümrük yok ama yüzde 25 ötv var (en az 100 tl yazıyolar) vede yüzde 18 kdv.
    bunları ekleyince pek bi espirisi kalmıyo telefonun fiyatının. daha bunun 2 yıl garantisi, 7 bölgede 21 ilde yetkili servis ağı masrafı var. var oğlu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Çok param olsaydı Limited şirketi kurup bu Çin telefonların Türkiye temsilcisi olup Türkiye'de uygun fiyata satış yapardım

zaten öyle insanların çok parası olmuyor..
  • arkadaşlar son günlerde cihazi gelen var mı ? tuşların ışığı kafama takıldı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

Bendeki C2 platinum'un desteklediği frekanslara baktım az önce MTK ENGINEER mode ile.
    2G için 850/900/1800/1900 mhz yani quadbant dedikleri.
    3G için 850/900/1900/2100 mhz yani dünyada kullanılan bütün 3G frekanslarını (Çinin 3G si hariç) destekliyor.

900 mhz 3G ingiltere ve bazı ülkelerde kullanılırken, 850 mhz 3G ise kırsal kesimlerde uzun kapsama alanı için en çok tercih edilen frekans (ASYA - Amerika ülkelerinde özellikle).

Bizim 2100 mhz 3G ile Türkiyenin tamamını 3G kapsama alanına almaya çalışmak ise bildiğiniz ahmaklık.
    2100 mhz = 5km çapında kapsama alanı
    850/900 mhz = 15 km çapında kapsama alanı sunuyor.

Ha niye yazdım bunları? Belki merak eden biri vardır neden 850 mhz 3G var bu telefonlarda, acaba bizim burayla uyumsuz mu filan diye düşünenler varsa diye.

hocam dün jiayu g4 siparişi verdim ama şu 3g için sadece 2100mhz desteklemesi kafamı karıştırdı.

şu an kullandığım iocean x7 de mi sadece 2100mhz destekliyor?

yani türkiye 3g de sadece 2100mhz mi kullanıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afoR1zma -- 25 Temmuz 2013; 9:07:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

quote:

Bendeki C2 platinum'un desteklediği frekanslara baktım az önce MTK ENGINEER mode ile.
    2G için 850/900/1800/1900 mhz yani quadbant dedikleri.
    3G için 850/900/1900/2100 mhz yani dünyada kullanılan bütün 3G frekanslarını (Çinin 3G si hariç) destekliyor.

900 mhz 3G ingiltere ve bazı ülkelerde kullanılırken, 850 mhz 3G ise kırsal kesimlerde uzun kapsama alanı için en çok tercih edilen frekans (ASYA - Amerika ülkelerinde özellikle).

Bizim 2100 mhz 3G ile Türkiyenin tamamını 3G kapsama alanına almaya çalışmak ise bildiğiniz ahmaklık.
    2100 mhz = 5km çapında kapsama alanı
    850/900 mhz = 15 km çapında kapsama alanı sunuyor.

Ha niye yazdım bunları? Belki merak eden biri vardır neden 850 mhz 3G var bu telefonlarda, acaba bizim burayla uyumsuz mu filan diye düşünenler varsa diye.

hocam dün jiayu g4 siparişi verdim ama şu 3g için sadece 2100mhz desteklemesi kafamı karıştırdı.

şu an kullandığım iocean x7 de mi sadece 2100mhz destekliyor?

yani türkiye 3g de sadece 2100mhz mi kullanıyor?

Turkiyede 3g sadece 2100 mhz. O yuzden endiselencek birsey yok. Yine o yuzden kirsal kesimlerde 3g kapsama alani cok kisitli.

• quote:

Orijinalden alıntı: galata80

kutusunda sıfır jiaYu g4 3.000 mah ilanımda satılık fiyat 600.-TL RENK SİYAH..

O fiyata biraz zor satarsın. GM Discovery 2 sene garantili, karta taksitle 580-600 TL fiyata satıldıktan sonra Çin telinin krallığı bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakalon

quote:

O fiyata biraz zor satarsın. GM Discovery 2 sene garantili, karta taksitle 580-600 TL fiyata satıldıktan sonra Çin telinin krallığı bitti.

600 tl ye gm discovery yeniden stoklara girdi mi?
  • quote:

C2 X7 G4 hepsini kullandım, benim tercihim G4. Yukarıda da kendi kişisel görüşümü söyledim ve cümleden de o anlam çıkıyor.

Biraz daha açık ve bilgilendirici şekilde yazıp deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirmisiniz? Tek tek C2, X7, G4 alacak imkanımız olduğunu sanmıyorum hiçbirimizin. Bunların artılarını, eksilerini anlatabilirseniz çok makbule geçecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jakalon

quote:

600 tl ye gm discovery yeniden stoklara girdi mi?

1 Ağustosta giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: barisg

quote:

Biraz daha açık ve bilgilendirici şekilde yazıp deneyimlerinizi bizlerle paylaşabilirmisiniz? Tek tek C2, X7, G4 alacak imkanımız olduğunu sanmıyorum hiçbirimizin. Bunların artılarını, eksilerini anlatabilirseniz çok makbule geçecek.

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.