Şimdi Ara

JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.586
Cevap
29
Favori
181.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilk çin telefonum g3 tü ..taş gibi mübarek ..eşime verdim kalın dedi ..eminim elimde tutsam hala calısırdı. sonra g4 terfi ettim ama aramız pek barışık olmadı. dokunamtik ekranı 6 aysonra öldu. ama ondaki ekran kalitesi hiç bir telefonda yok..sonra s3 le devam 3 yıla yakındır..keske devamı gelseydi serinin..jiayu nun bende ayrı bir yeri var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hala kullanan varmı merak ettim g4 ..

• Neydi o G3 öyle ilk akıllı telefonumdu, benden çekmediği kalmadı, bir arkadaşa sattım daha yeni bozulmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: leteon

hala kullanan varmı merak ettim g4 ..
    5 sene önce aliexpresten aldığım g4 modeli hala kenarda yedekte durur. ne zaman telefonsuz kalsam geçici olarak kullanırım. geçen hafta elimdeki tel.i sattığımdan yine 1 haftadır kullanıyorum. şarj giriş yeri sorunlu açma tuşu yok ama hala taş gibi iş görüyor. hayatımdaki en isabetli ve şanslı olduğum elektronik cihazlardan biri. çok ilginç ama 5 yıllık telefonun bataryası hala çok rahat 1 günü çıkarıyor. 1850 mah değerinde ve 5 yıldır kullanılılyor ama az kullanımda 2 gün yoğun kullanımda 1 gün gidiyor. bence mucizevi
    kullanırken rom a bakayım dedim bu yazılanları görünce cevap yazmak istedim...
  • Slm kullanmıyorsan satarmısnız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.