Şimdi Ara

JETTA ŞİKAYETLER (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
60.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• (Sen anlaşılan, garantiden çıkar mı diye sorgulamadan, farlarda arıza çıkması durumunu göze alarak bu işe girdin )

Şöyle ki;
    -Geçen gün kitapçığı okuyorum. İşta far böyle çıkarılır falan yazıyor. Dedim çok kurcalamadan bir bakayım. Bir anda ne oldu kaptırmışım kendimi napacaz bilemedim. Ama konu bu değil, karıştırmayın şimdi. Bana bu yazı ne iş onu söyleyin.

Bir başka yöntem;
    Kafa göz dal, hiçbirşey de anlatma, sonra çık gel. En azından rahatlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zameet -- 12 Ekim 2009; 15:42:26 >

• harbi diyosuun ya ben biraz cırlıyim gidip bklm olmadı ikinci şıkkı uygularız sonra rhatlama safhası
  • Son safhayı abartmadan uygula ama, sonraki gün manşetlerde görmeyelim seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyytezyyy

iyi doğru diyorsunda arkadaşım ben nasıl bir kullanım hatası yapabilirimki farı söküp altına gri gazlı kalemle jetta yazısı neden nasıl yazılır diye bilgi edinmek istiyorum bu olağan bişeymidir yoksa hatamıdır???

arkadaşım vw marka bir araç için olumsuz birşeyler söyleyince olmadık saldırılara uğrarsın
    onun için kullanım hatası deyip işi geçiştirmek zorundayız tısssssss ei
  • harbi ya bende adamlara derim canım sıkıldı farın altına yazıyı ben yanlışlıkla yazdım söktüm yazdım
  • Sonunda itiraf ettin. Yoksaaaaa VWdee böylee şeyleeerr ooo hayattaa olmaazz yaniiii
    Benim kulağıma "bu forum VWci" diye söylentiler geldi ama aslaaaa olmaz böyle şeyler yaniii

Şaka bir yana, ben henüz öyle iddalı kapışma okumadım (tüm başlıkları okumaya fırsatım henüz olmadı, zamanla okuyorum). Ama dürüst olayım, bundan önce forumun Honda bölümünde yazıyordum. Doğrusu çok fazla fanatikti orada karşılaştığım yorumlar. Bu yüzden bu forumu okuyanlara sesleniyorum; buraya tartışmalardan uzak bir halde bilgi edinmek için gelişlerinizi sürdürünüz.
    Doğru yerdesiniz

• yytezyyy arkadaşım bakın;

Kendi aracınızın orjinalliğini bozarak bir sorun çıkarmışsınız. Bu bozulan orjinallikten kaynaklanan hatayı, sorunu vs. olayıda burada şikayet bölümüne yazıyorsunuz. Aracınızı garanti kapsamı dışına çıkacak bir duruma getirmiş ve çıkan sorunuda Vw markasına maal etmeye çalışıyorsunuz. Bu çok yanlış. Zammet esprili bir şekilde yaklaşmış konuya ancak Vw böyle şeyler binde bir olacak durumlardır. Aracınızı ikinci el aldıysanız ,aracın önceki sahibi tarafından ön tarafında ufak çaplı bir hasardan doğan bir durum olabilir. Yani Farı sökmüşsünüz ve altında JEtta yazıyormuş. YA arkadaşım ne yazacaktı ne bekliyordunuz Tofaş yazmayacak heralde. Bu tarz kullanıcı kaynaklı sorunları lütfen şikayet bölümüne yazmayınız.

Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan40

yytezyyy arkadaşım bakın;

Kendi aracınızın orjinalliğini bozarak bir sorun çıkarmışsınız. Bu bozulan orjinallikten kaynaklanan hatayı, sorunu vs. olayıda burada şikayet bölümüne yazıyorsunuz. Aracınızı garanti kapsamı dışına çıkacak bir duruma getirmiş ve çıkan sorunuda Vw markasına maal etmeye çalışıyorsunuz. Bu çok yanlış. Zammet esprili bir şekilde yaklaşmış konuya ancak Vw böyle şeyler binde bir olacak durumlardır. Aracınızı ikinci el aldıysanız ,aracın önceki sahibi tarafından ön tarafında ufak çaplı bir hasardan doğan bir durum olabilir. Yani Farı sökmüşsünüz ve altında JEtta yazıyormuş. YA arkadaşım ne yazacaktı ne bekliyordunuz Tofaş yazmayacak heralde. Bu tarz kullanıcı kaynaklı sorunları lütfen şikayet bölümüne yazmayınız.

Saygılar...

Gökhan dostum bu stres niye ???

• quote:

Orijinalden alıntı: emrckr79

quote:

Orijinalden alıntı: gökhan40

yytezyyy arkadaşım bakın;

Saygılar...

Gökhan dostum bu stres niye ???

vw si var alınır tabiiki

• doğru diyorsun gusel soyluyorsunda gökhan40 arkadaşım ya ben anlatamadım yada sen yanlış anladın,ben aracımı 0 km aldıım ve farın altındaki yazının tabikide vw dışında bi marka olmasını beklemiyordum.bu yazının soğuk damga yada ustunde orjinal bir biçimde olması gerekirken gazlı kalemle el yazısı ile lakayıt bi şekilde yazılmış olması ve sadece sağ farın altında olması beni rahatsız ettiği için burda yazıyorum.vw otomobilimden çok çok memnunum.şikayet bölümüne yazmam gerekiyor çunku o yazıyı ben yazmadım ve 0 km bir arabada bu tarz bişey görmek herkesin aklında soru işarteri uyandırır....
  • Gökhan'ım bir de şu açıdan bak. Şikayet dedikleri bu olsun. Bu nedir ki. Zaten de doğuş otodan genelimiz memnun. Niye, sorun varsa çözmek için ilgili davranıyorlar. Sebebi de bariz. Bu araçlar çok çok az bir miktarda sorun çıkarıyor. Boşa değil yani VW'nin nam-ı. Boşa değil alman arabası başka diyenlerin sözü. Araba sahibini şımartıyor adeta. Ben de ufak tefek şeyleri sorgulamaya başlar oldum. Yok arabanın kapılarındaki gözlerin altı tüm diğer gözlerde olduğu gibi çıkarılabilir gözden niye değil falan. Zaten aklıma sorgulayacak ancak bir iki şey gelebiliyor. Onların da sebebini, hikmetini çok geçmeden buluyorum. Esasında onlar da sorun değil hani. Düşünülmüş şeyler. Bu yazımı okuyan isteği kadar abartmış desin. Sadece VW sahibi bilir, yaşar bu gerçeği (VW olarak 50 60 yıl öncesinin aracına sahip olanlar hariç tabi ki).
  • Yeni Jetta alınacak araç değil arkadaşlar. araçın ilk gelen partisi boyalı, kalite düşük, hertaraftan ses geliyo
  • yeni aldığım jetta 1.6 tdi dsg highline aracımın deposu yarımken durkalklarda ses yapıyor herhalde deponun içinde ayırıcı yok sinir bozucu bir şey bir fren yapıyorum 3-5 saniye su şampırtısı dinliyorum ..bu ne ya gıcık oldum en yakın zamanda servise gideceğim ama sonuç ne olur bilmiyorum
  • aynı çalkalanma benim aracdada var
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

yeni aldığım jetta 1.6 tdi dsg highline aracımın deposu yarımken durkalklarda ses yapıyor herhalde deponun içinde ayırıcı yok sinir bozucu bir şey bir fren yapıyorum 3-5 saniye su şampırtısı dinliyorum ..bu ne ya gıcık oldum en yakın zamanda servise gideceğim ama sonuç ne olur bilmiyorum

Depodan geldiğinden emin misiniz? İlk defa bir araba ile ilgili böyle bi şikayet duydum ve ne yazık ki bu aracı bekliyorum:) Zaten C5 kafama takılıyo:)
  • quote:

yeni aldığım jetta 1.6 tdi dsg highline aracımın deposu yarımken durkalklarda ses yapıyor herhalde deponun içinde ayırıcı yok sinir bozucu bir şey bir fren yapıyorum 3-5 saniye su şampırtısı dinliyorum ..bu ne ya gıcık oldum en yakın zamanda servise gideceğim ama sonuç ne olur bilmiyorum

Depodan geldiğinden emin misiniz? İlk defa bir araba ile ilgili böyle bi şikayet duydum ve ne yazık ki bu aracı bekliyorum:) Zaten C5 kafama takılıyo:)
  • Google amca diyo ki tofaş,reno,toyota ve hyundai lerde de böyle bi sorun varmışş..
  • DSG nin sesinden kaçarken depo sesine mi yakalanacaz yanni..:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasear_tr

quote:

Bende C5 için düşünmüyor değilim ama bir kaç yerde debriyaj seti ile ilgili fena şeyler okudum onun için şimdilik kararsızım..
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.