Şimdi Ara

JETTA İKİNCİ EL FİYATLARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
15.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam akıllı LPG takılacak motor kalmadı vw de. dizeller zaten uçuk fiyatlı.... binemicez ucuza....
  • quote:

Orijinalden alıntı: r7153

adam akıllı LPG takılacak motor kalmadı vw de. dizeller zaten uçuk fiyatlı.... binemicez ucuza....

Maalesef durum böyle. Firmalar MPI'dan vazgeçmeye başlayınca ve Turbo motorlar tercih edilince, LPG işi zora giriyor.

Ancak, fiyatları uygun olsa da turbo motorlu araçları alabilsek ve şu LPG zahmetinden ve tehlikesinden kurtulsak. Zira LPG yakıtı hiçte güvenlikli bir yakıt sistemi değil. Bu nedenle de oto firmaları buna yönelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinn06

quote:

adam akıllı LPG takılacak motor kalmadı vw de. dizeller zaten uçuk fiyatlı.... binemicez ucuza....

Maalesef durum böyle. Firmalar MPI'dan vazgeçmeye başlayınca ve Turbo motorlar tercih edilince, LPG işi zora giriyor.

Ancak, fiyatları uygun olsa da turbo motorlu araçları alabilsek ve şu LPG zahmetinden ve tehlikesinden kurtulsak. Zira LPG yakıtı hiçte güvenlikli bir yakıt sistemi değil. Bu nedenle de oto firmaları buna yönelmiyor.

bence değil.
    opel,vw avrupada fabrika çıkışlı lpg ve cng li araç çıkarıyor. bizim satıcılarda tüplü passat,igsignia satmayı eziklik zannettiklerinden getirmiyor....
    hem daha çevreci, bence teşfik edilmeli,vergi düşürülmeli.
    avrupada vergi artık egsoz emilsiyonlarından alınıyor,hacimden değil.....
    böyle olsa bizim tüplülerin vergisi düşer....
    tank olayına gelince benzin deposundan kat kat kalın diye biliyorum. hem 7tane emniyet sübabı var yeni sistemlerde....

• bizde imzamdaki aracı 39 küsüre aldık 10 bindeydi aldığımızda ..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinn06

quote:

bence değil.
    opel,vw avrupada fabrika çıkışlı lpg ve cng li araç çıkarıyor. bizim satıcılarda tüplü passat,igsignia satmayı eziklik zannettiklerinden getirmiyor....
    hem daha çevreci, bence teşfik edilmeli,vergi düşürülmeli.
    avrupada vergi artık egsoz emilsiyonlarından alınıyor,hacimden değil.....
    böyle olsa bizim tüplülerin vergisi düşer....
    tank olayına gelince benzin deposundan kat kat kalın diye biliyorum. hem 7tane emniyet sübabı var yeni sistemlerde....

Sevgili r7153,

Benim bahsettiğim LPG, sanayide takılan, her ay kontrole götürmen gerekenler. Aksi halde bir tehlike yaşaman sözkonusu olabilir. Yoksa senin bahsettiğin gibi üretici firmaların monte ettiği sistemlere birşey demiyorum.

Selamlar...

• Arkadaslar internette 2007 model jetta 1.6 midline triptonik vites buldum. Aracın sol on camurlugu değişmiş , bir kapı ve diğer Camurluktada çizikten dolayı autoking te boyanmış. Arac sahibi fotolarını serviste göstereyim diyor. Araba 61000 de. En son 27.5 a ısrarım üzerine olabilir der gibi oldu. Ne dersiniz siz değerli arkadaşların yorumlarını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto
    Arkadaşlar bu ay içerisinde 0 km olarak yetkili servisten uzun süre aracı bekleyerek aldığım ve 3 kere binip ,oda 200 km yaptığım ve (1.4 Tsi 122 hp Şeker Beyazı Exclusuve'i ) 42850 tl .Uzun süredir baktığım, uygun bir ev kısmeti çıkması dolayısıyla,eğer gelecek aya kadar parayıda denkleştiremessem satmak zorunda kalacak gibiyim.:((Pazara götürürsem kaça gider? Siz aşağı yukarı burda fiyatları biliyorsunuz? Kaça kadar gider?

37-38 gibi gider
  • yusufbicer

O fiyata ben olsam daha orjinal bir jetta alırdım. 1-2 parçasında çizikten dolayı boya olan bir jetta 27-28 e bulunur. Yazdığınız arabada parça değişimi var. Bu en az 1.000-2.000 tl düşürür fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autotech1 -- 21 Aralık 2010; 8:41:44 >
  • Bu zihniyetler biz 50 sene sonra üretici firmalar gibi düşünürüz. Şöyleki,

-Aracınızı kapının önünde çizdiler, araç sürttü, kedi gezdi, bilmem ne oldu... Sırf arabamın satarken değeri düşecek diye çizik mi gezelim?
    -Aracınıza kapınızın önünde park ettiğinizde geldiler vurdular, kaporta göçtü, Göçük mü dolaşalım?
    -Araç alırken acaba yeni kasa çıkacak değeri 5000 TL düşer mi? Araç mı bekleyelim, aldığımız arabaların borcunu bitirmeden satıp yeni kasa mı bekleyelim?

İnsan psikolojisi farklıdır ancak bu artık psikolojiden çıktı.

Aracın orjinal boyası ile servis kayıtları tutanaklarında, fotoğraflarında belirtildiği gibi sebeplerden dolayı boyatılmasında da, orjinal parça değişip, orjinal civataları ile tutturulup, orjinal boyası ile boyandıktan sonra neden 1000-2000-5000 TL gibi değerler düşüyorsunuz?

Eğer aracın boyatılma esnasında tutanakları, fotoğrafları mevcut değilse, bir tarafı beyaz iken diğer yanı krem olarak boyandıysa veya şase zarar görecek şekilde araç hasara karıştıysa gerçekten bedel düşülür ve araca kazalı gözü ile bakılır...

Lütfen biraz el insaf edin arkadaşlar bir çoğumuz büyük şehirler de yaşıyoruz. Yaşamayanlar elbette ki daha şanslı, ama yukarıda yazdığım muameleye maruz kalan araçların ve kullanıcıların ne günahı var? Bir gün kalkarsınız aracınıza vurulmuş, bir gün işten gelirsiniz aracınızın üstüne çocuklar şekil yapmış!!!

Bence arkadaşım araç boyalı ve parça değişikliğinin belgeleri mevcutsa ve şase zarar görmediyse ve fiyat araştırması senin kesene uygunsa al aracı güle güle kullan. Belki de satıcısının acil bir ihtiyacı vardır sana dua bile eder..

Ben yazdığım konularda kimseye kulak asmadım, asmam da...

İyi sürüşler...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrckr79

Bu zihniyetler biz 50 sene sonra üretici firmalar gibi düşünürüz. Şöyleki,

-Aracınızı kapının önünde çizdiler, araç sürttü, kedi gezdi, bilmem ne oldu... Sırf arabamın satarken değeri düşecek diye çizik mi gezelim?
    -Aracınıza kapınızın önünde park ettiğinizde geldiler vurdular, kaporta göçtü, Göçük mü dolaşalım?
    -Araç alırken acaba yeni kasa çıkacak değeri 5000 TL düşer mi? Araç mı bekleyelim, aldığımız arabaların borcunu bitirmeden satıp yeni kasa mı bekleyelim?

İnsan psikolojisi farklıdır ancak bu artık psikolojiden çıktı.

Aracın orjinal boyası ile servis kayıtları tutanaklarında, fotoğraflarında belirtildiği gibi sebeplerden dolayı boyatılmasında da, orjinal parça değişip, orjinal civataları ile tutturulup, orjinal boyası ile boyandıktan sonra neden 1000-2000-5000 TL gibi değerler düşüyorsunuz?

Eğer aracın boyatılma esnasında tutanakları, fotoğrafları mevcut değilse, bir tarafı beyaz iken diğer yanı krem olarak boyandıysa veya şase zarar görecek şekilde araç hasara karıştıysa gerçekten bedel düşülür ve araca kazalı gözü ile bakılır...

Lütfen biraz el insaf edin arkadaşlar bir çoğumuz büyük şehirler de yaşıyoruz. Yaşamayanlar elbette ki daha şanslı, ama yukarıda yazdığım muameleye maruz kalan araçların ve kullanıcıların ne günahı var? Bir gün kalkarsınız aracınıza vurulmuş, bir gün işten gelirsiniz aracınızın üstüne çocuklar şekil yapmış!!!

Bence arkadaşım araç boyalı ve parça değişikliğinin belgeleri mevcutsa ve şase zarar görmediyse ve fiyat araştırması senin kesene uygunsa al aracı güle güle kullan. Belki de satıcısının acil bir ihtiyacı vardır sana dua bile eder..

Ben yazdığım konularda kimseye kulak asmadım, asmam da...

İyi sürüşler...

çok doğru tesbıtler yapmıssınız. mesajarı tek tek okudum eger piyasa yazılanlar gibi olsaydı ben bugun 2007 TSI comfortline arabayı 29000 lıraya bulmam lazımdı. yok bayram geçınce fıyat düşecek yok kış gelecek yok yenı kasa ben onu bunu beklıyerek hayatı ıskalayamam bu gun 32600 a 2007 TSI aldım araç 26000 KMde ve bir parça değişeni var. aynı arabayı aynı şartlarla bu fıyatın altına bulun onuda alırım

• 2006 midiline kaza boya yok tertemiz brc tüplü sonradan hız sabitleyici takılmış 28.700 ankaradan aldım km.94000 de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atlasbey06 -- 16 Ocak 2011; 12:40:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlasbey06

2006 midiline kaza boya yok tertemiz brc tüplü sonradan hız sabitleyici takılmış 28.700 ankaradan aldım km.94000 de

Hayırlı olsun...
  • 59 binde 2009 1.4 tsi dsg 7 ,boyasız, siyah, 37500 tl
  • yukarıdaki jetta tour.
  • cresbo Tarih 4 Mayıs 2011; 22:15:37
    59 binde 2009 1.4 tsi tour dsg 7 ,boyasız, siyah, 37500 tl ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cresbo

cresbo Tarih 4 Mayıs 2011; 22:15:37
    59 binde 2009 1.4 tsi tour dsg 7 ,boyasız, siyah, 37500 tl ye aldım

Çok güzel, hayırlı olsun. Kazasız sürüşler diliyorum...
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-vatan-otodan-2011-model-jetta-1-6-exclusive-46856088/detay/

42000 e alınabileceğini varsayarsak 2011 model yeni direksiyon ve daha fazla donanıma 4500 tl değer bence
  • Arkadaşlar 1 hafta once 2008 model 1.6 102 bg MIDLINE DSG 64000 km de sadece sag on camurlugundan boyalı SİYAH renk Jetta aldım, fiyat olarak kıyaslarsınız
  • fiyat olarak kıyaslayalım da, ne kadara aldığınızı bilirsek kıyaslarız başka türlü ya kahin ya müneccim olmak gerek sanırım...

quote:

Orijinalden alıntı: CAPTAIN

Arkadaşlar 1 hafta once 2008 model 1.6 102 bg MIDLINE DSG 64000 km de sadece sag on camurlugundan boyalı SİYAH renk Jetta aldım, fiyat olarak kıyaslarsınız
  • 3 gün önce 2008 gümüş gri, 104.000 km de 1,6 102 hp midline tiptronik sadece sağ ön kapı (ufak bir hasar) değişmiş 30.750 TL alındı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.