Şimdi Ara

JETTA İKİNCİ EL FİYATLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
15.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, dün ankara'dan 99.000 km'de değişen, boya, kaza olmayan 2007 model comfortline 1.6 102 hp, lpg'si 6 ay önce takılmış tiptronic jetta aldım, 31.000 TL'ye. daha önce baktığım 2 jetta daha vardı, 2007 model midline 65.000'de vardı, 32.000'den aşağı inmedi, 2007 model comfortline + sunroof vardı 96.000 km'de, o da 34.500'den aşağı inmedi. hepsi 102 hp tiptronic ve lpg'li idi.

fikir vermiştir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliihsanozek

merhabalar, dün ankara'dan 99.000 km'de değişen, boya, kaza olmayan 2007 model comfortline 1.6 102 hp, lpg'si 6 ay önce takılmış tiptronic jetta aldım, 31.000 TL'ye. daha önce baktığım 2 jetta daha vardı, 2007 model midline 65.000'de vardı, 32.000'den aşağı inmedi, 2007 model comfortline + sunroof vardı 96.000 km'de, o da 34.500'den aşağı inmedi. hepsi 102 hp tiptronic ve lpg'li idi.

fikir vermiştir umarım.

Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorsun aracı yorumlarını yazar mısın. Bende bir süredir Jetta Comfort arıyorum düzgün bir araç bulamadım. Genel olarak manuel vitesli arıyorum otomatiklere sıcak bakmayan biriydim ta ki geçen hafta 520d kullanana kadar otomatik kullanması zevkliymiş :) VW DSG lerde BMW lerden aşağı kalmaz sanırım ki oldukça iyi olduğu yorumlarını da okuyorum tek sıkıntım fazla yakması hele LPG ile daha sıkıntı olabilir (?) diye düşünüyorum. Yorumlarını da bu yönde rica ediyorum LPG çekişi nedir ve yakıt durumu ne civarlarda tabi genel kullanım ve konfor konularında da görüşlerini yazarsan inan bahtiyar olurum

Bilen arkadaşlara da küçük bir sorum olacak bir parça değişen (ön çamurluk) 2 si lokal olmak üzere 3 parça boya (tam boya kaputta çamurluk hasar alırken küçük de olsa kaput zarar görmüş ve kaputta lokal boya olmayacağı(!) için komple boyamışlar kaputu) 2008 ve 55 000 de manuel araç sıkıntılı olur mu fiyatı piyasa ortalamasın da 30500 gibi son rakama çekebiliyorum Atiker LPG takılı çok yeni işli değil. Duyumlarıma göre Atikerden memnun değilmiş kullanıcılar bu yüzden küçük bi farkla ve işli olmadığı için Lovato LPG ile değişim yapabiliyorum.

Yorumlarınızı almak isterim.

Saygılarımla.

• Teşekkür ederim öncelikle, darısı başınıza olsun diyeyim. Yoğun işler dolayısıyla ancak yazabiliyorum, kusura bakmayın.

Genel olarak yorum yapmak gerekirse de, öncelikle manuel tiptronik olayına yorum yapayım, yaklaşık 12-13 yıldır Ankara'nın trafiğinde hemen hemen her gün yol yapan birisi olarak ilk tiptronik arabamla aramız çok iyi, yıllardır boşuna debriyaja basıp vites atmışım. Ha genel olarak hoşuma gitmiyor bir elektronik beynin benim yerime karar verip vites atması hala ama ona da alışırım gibi duruyor. Gerektiğinde de hemen tiptroniğe geçip manuel olarak kendiniz atabiliyorsunuz zaten vitesleri, o yüzden ben kesinlikle tiptronik tavsiye ediyorum. Benim aracım DSG değil, 6 ileri ama yine de memnunum.

Performans açısından önceki arabam 2.0 Astra Sportive olması itibariyle sıkıntılıyım, ama arabada çoluk çocuk taşıyınca zaten çok fazla performansa ihtiyaç olmuyor, sakin sakin gidiyorum, arabayı ararkenki kıstaslarımdan birisi değildi performansı, o yüzden genel olarak araba pek gitmiyor, ama benim umurumda değil diyebilirim.

Konfor açısından hiçbir problem yok, yakın arkadaşımın Exclusive Passat'ıyla arasında dağlar yok, oldukça memnunum konforundan, o açıdan son derece tavsiye ederim.

Yakıt açısından da klima kullanmazsanız ve gaza da çok köklemeden sakince giderseniz tam olarak 20 kuruş yakıyor, klima açık ve performanslı gidişle 23-24 kuruşa çıkar harcaması, LPG'den bahsediyorum tabii ki.

Son olarak da mesajınızda bahsettiğiniz aracı tavsiye etmiyorum, satarken sıkıntı yaşabilirsiniz, bu araca Atiker takmaya kıyan kullanıcıdan da pek hayır gelmez gibi geldi bana.

quote:

Orijinalden alıntı: Query75

quote:

merhabalar, dün ankara'dan 99.000 km'de değişen, boya, kaza olmayan 2007 model comfortline 1.6 102 hp, lpg'si 6 ay önce takılmış tiptronic jetta aldım, 31.000 TL'ye. daha önce baktığım 2 jetta daha vardı, 2007 model midline 65.000'de vardı, 32.000'den aşağı inmedi, 2007 model comfortline + sunroof vardı 96.000 km'de, o da 34.500'den aşağı inmedi. hepsi 102 hp tiptronic ve lpg'li idi.

fikir vermiştir umarım.

Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorsun aracı yorumlarını yazar mısın. Bende bir süredir Jetta Comfort arıyorum düzgün bir araç bulamadım. Genel olarak manuel vitesli arıyorum otomatiklere sıcak bakmayan biriydim ta ki geçen hafta 520d kullanana kadar otomatik kullanması zevkliymiş :) VW DSG lerde BMW lerden aşağı kalmaz sanırım ki oldukça iyi olduğu yorumlarını da okuyorum tek sıkıntım fazla yakması hele LPG ile daha sıkıntı olabilir (?) diye düşünüyorum. Yorumlarını da bu yönde rica ediyorum LPG çekişi nedir ve yakıt durumu ne civarlarda tabi genel kullanım ve konfor konularında da görüşlerini yazarsan inan bahtiyar olurum

Bilen arkadaşlara da küçük bir sorum olacak bir parça değişen (ön çamurluk) 2 si lokal olmak üzere 3 parça boya (tam boya kaputta çamurluk hasar alırken küçük de olsa kaput zarar görmüş ve kaputta lokal boya olmayacağı(!) için komple boyamışlar kaputu) 2008 ve 55 000 de manuel araç sıkıntılı olur mu fiyatı piyasa ortalamasın da 30500 gibi son rakama çekebiliyorum Atiker LPG takılı çok yeni işli değil. Duyumlarıma göre Atikerden memnun değilmiş kullanıcılar bu yüzden küçük bi farkla ve işli olmadığı için Lovato LPG ile değişim yapabiliyorum.

Yorumlarınızı almak isterim.

Saygılarımla.

• quote:

Teşekkür ederim öncelikle, darısı başınıza olsun diyeyim. Yoğun işler dolayısıyla ancak yazabiliyorum, kusura bakmayın.

Genel olarak yorum yapmak gerekirse de, öncelikle manuel tiptronik olayına yorum yapayım, yaklaşık 12-13 yıldır Ankara'nın trafiğinde hemen hemen her gün yol yapan birisi olarak ilk tiptronik arabamla aramız çok iyi, yıllardır boşuna debriyaja basıp vites atmışım. Ha genel olarak hoşuma gitmiyor bir elektronik beynin benim yerime karar verip vites atması hala ama ona da alışırım gibi duruyor. Gerektiğinde de hemen tiptroniğe geçip manuel olarak kendiniz atabiliyorsunuz zaten vitesleri, o yüzden ben kesinlikle tiptronik tavsiye ediyorum. Benim aracım DSG değil, 6 ileri ama yine de memnunum.

Performans açısından önceki arabam 2.0 Astra Sportive olması itibariyle sıkıntılıyım, ama arabada çoluk çocuk taşıyınca zaten çok fazla performansa ihtiyaç olmuyor, sakin sakin gidiyorum, arabayı ararkenki kıstaslarımdan birisi değildi performansı, o yüzden genel olarak araba pek gitmiyor, ama benim umurumda değil diyebilirim.

Konfor açısından hiçbir problem yok, yakın arkadaşımın Exclusive Passat'ıyla arasında dağlar yok, oldukça memnunum konforundan, o açıdan son derece tavsiye ederim.

Yakıt açısından da klima kullanmazsanız ve gaza da çok köklemeden sakince giderseniz tam olarak 20 kuruş yakıyor, klima açık ve performanslı gidişle 23-24 kuruşa çıkar harcaması, LPG'den bahsediyorum tabii ki.

Son olarak da mesajınızda bahsettiğiniz aracı tavsiye etmiyorum, satarken sıkıntı yaşabilirsiniz, bu araca Atiker takmaya kıyan kullanıcıdan da pek hayır gelmez gibi geldi bana.

Açıklamaların için teşekkür ederim. O araç hakkında da çok haklısın zaten vazgeçtim.

Dün bende aranıza katılarak 2008 1.6 Comfortline Manuel 20.000 km de hatasız almış bulunmaktayım. :)

Şu 2 günlük deneyimim bana oldukça keyif verdi. Performansı çok iyi olmasa da konfor gayet makul.

• Sevgili Query75,

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız sürüşler diliyorum. Aracı kaça aldınız?

Araç fotolarını da bizimle paylaşırsanız memnun oluruz...

Saygılar....
  • @huseyinn06 çok teşekkür ederim daha daha iyisi senin olur inşallah (daha iyisi zaten varsa onun da iyisi olur inşallah )

Aracı 32500 TL aldım. Temiz olduğu için biraz fazla verdim ama alıp satıcı değilim. Uzun sürede kullanmayı düşünüyorum. Tabi çok iyi bir teklif gelmezse :D

Fotoğraf ise çekince eklerim

Saygılar.
  • Sevgili Query75,

Aracının keyifli sürüşünden foto eklemeyi unuttun herhalde. Keyfin daim, sürüşün kazasız olsun. Saygılar...
  • :) İyi bir teklif geldi ve aracımı sattım :)

Yine yeni yeniden düzgün bir jetta aranmaktadır duyrulur.

Arada keşke satmasaydım demiyorum değil
  • Arkadaşlar Jetta değil ama ben de 2007 Golf Comfortline Tiptronik Kara Büyü renk aracı geçen hafta 32.000.-TL'ye aldım. Araç 20.000 de, bayandan, kaza, hasar veya herhangi bir problemi yok. Koltuklar bile hiç oturulmamış gibi. Fiyatı çok mu bilemiyorum ama aylardır araştırıyorum böyle şıkır şıkır olanını bulamamıştım. Belki bir daha rastgelmez diye aldım. Aslında 5.000.- TL fazla verip Golf V TSI DSG mi alsam dedim ama sonra (DSG şikayetlerini de dikkate alarak) korkulu rüya görmektense, uyanık kalmayı tercih ederek FSI tiptronik almış oldum.
  • Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Query75

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşım allah kaza bela vermesin. Güle güle kullan

Teşekürler!

Siz de vw alıp satmışsınız. Sizce fiyat nasıl? Bazen, biraz fazla mı verdim acaba diye düşünmüyor değilim.
  • Eğer araç temizse ve bu işin ticaretini yapmıyorsan (ki ben yapmıyorum bu tesadüf oldu önceki araçlarımı 4 ve 5 yıl olarak kullanmıştım) 1-2 liranın hesabını yapmamak gerekiyor. Tabi bu dediğim 30bin üstü araçlar için. Bence fazla da vermemişsiniz şu an ki piyasa için konuşuyorum. Şu an piyasa baya bi yüksek malesef.

Dediğinize göre de araç temizmiş bence değer hiç takmayın kafanıza.

Otomatik olayında ise seçim doğru gibi ama 7 ileri DSG sorunları çok konuşuluyor 6 ileri DSG den memnunlar genelde gördüğüm kadarı ile birde DSG olmayan otomatikler var 2007-2008 modellerde kafa karıştırıcı kimi DSG diyor kimisi diğeri, benim o konuda kafam karışık bir iki araç buldum temiz jetta ama otomatik olduğu için çekiniyorum hem manuel kullanmak daha güzel gibi hemde yakıt olayı kafamda soru işareti ayrıca otomatik sanırım daha masraflı bakım arıza gibi ...
  • "otomatik olduğu için çekiniyorum hem manuel kullanmak daha güzel gibi hemde yakıt olayı kafamda soru işareti"
    demişsiniz. Doğru! Özellikle yakıt konusunda daha önce dizel kullandığım için biraz tabiri caiz ise koyuyor.

Ama dizel otomatik DSG şanzıman olmayan Golf V sanırım yok. Çünkü benim baktıklarım DSG idi hep. Mecburen benzinli ve düşük torklu ama gayet konforlu bir araca biniyoruz. Hem şanzımanı sağlam Japon, hem de işçiliği sağlam Alman! Bu ikisinin kombinasyonu şimdilik optimum bir seçim gibi geliyor.
  • 2007 model comfirtline jetta tiptronik sanjıman 30.000 den asagı çok zor hocam 31 e bulursan eger temiz kazasızsa al derim
  • +1....

quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

2007 model comfirtline jetta tiptronik sanjıman 30.000 den asagı çok zor hocam 31 e bulursan eger temiz kazasızsa al derim
  • arkadaşlar 3-4 aydır internetten takip ettiğim kadarıyla jetta fiyatları bana biraz artmış gibi görünüyor oto pazarlarında fiyatlar nasıl (2006-2007) midiline arkadaşlar gördüklerini yada çevrelerinde duyduklarını paylaşırlarsa sevinirim
  • Yeni kasanın çıkmasıyla herhalde biraz daha mantıklı bir fiyata iner diye düşünüyorum...

Tabiiki satmayı isteyenler ile, aracının fiyatını öğrenmek isteyenlerin yazacakları fiyatlar farklı olacaktır.

Kazasız sürüşler...
  • 2006-2007-2008-2009 model temiz 60.000km altında jetta comf. tıptr. mumkunse lpglı araç arıyorum bilen gören varsa haber ederse sevinirim bide kac tl eder bu araç
  • ben ilk passat lara baktım ama onlarda en çok tutulan 1.8t motoru bununda vergisi çok geldi zaten kendisi de pahalı geldi baya:)
    daha sonrada 2006-2007 skoda octavia lara baktım ve beğendim güzel araba yalnız herkese sorduğumda onun yerine vw jetta al dediler
    şimdi 2006-2007 jetta tiptroniklere bakıyorum ama 30000 tl nin altındaki araçların km si biraz fazla... benzinli arabada km fazla önemli değil diye biliyorum ama otomatik arabalarda km faktörü nasıl? aradığım araçlar skoda octavia 1.6elegance ve vw jetta 1.6 comfortline (lpg li olursa daha iyi olur :))
    teşekkür ederim şimdiden cevaplarınız için bana yardımcı olursanız çok sevinirim özellikle bu araçları kullananlar...
  • benim için kmsi düşük ve temiz olsun da 1 lıra fazla olsun gecen cok guzel bi tane buldum 2006 jetta comf tıpt. tuplu 31-31.5 arasına indirdim 2 yakın tanıdığım 91.000 km de dıye vaz geçirdiler arabada çizik yoktu ve zenon farlıydı bayramdan sonra çeşit ve seçenek artacak fiyatlar da ucuzluycak hepimiz hakkında hayırlısı ben derim jetta hem donanım hem konfor hem güvenlik hem fiyat açısından en iyi seçim olacaktır.bi ihtimal de golf
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.