Şimdi Ara

Jeep Grand Cherokee 5.2 Yakıt (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
41.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben aracı 210.000 km de aldım 60.000 km bindik, aracın ön tarafında motor dolayısıyla ağırlık çok öne biniyor, bu da ön takımı zorluyor genelde alacaksanız ona dikkat edin derim ben 2 kere ön takım yaptırdım fazla araziye girmediğim halde, onun dışında motor ve şanzımanla alakalı bi problem yaşamadık. Motoru çok sağlamdır bakımını düzenli yaparsanız problem çıkartmaz. Ancak ilandaki aracın kilometre göstergesi MİL yani 210000 Mil yaklaşık 320-330 bin kilometre demek. Bana biraz yüksek geldi daha düşük kilometreli bakın derim sonuçta o km'yi LPG ile yaptıysa motoru yıpratmış olabilir.

Ek olarak ilanda vergi 1600 tl yazılmış ama normalde vergisi 2250 tl civarında, her sene başında vergi dairesine gidip aracın model yılından dolayı vergiyi bir alt kademeye düşürmeniz gerekiyor o da her sene 1 gününüzü vergi dairesinde geçirmek demek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperrTR -- 17 Ocak 2018; 13:26:0 >
  • Şehir içi 60 ila 70 kuruş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperrTR

Ben aracı 210.000 km de aldım 60.000 km bindik, aracın ön tarafında motor dolayısıyla ağırlık çok öne biniyor, bu da ön takımı zorluyor genelde alacaksanız ona dikkat edin derim ben 2 kere ön takım yaptırdım fazla araziye girmediğim halde, onun dışında motor ve şanzımanla alakalı bi problem yaşamadık. Motoru çok sağlamdır bakımını düzenli yaparsanız problem çıkartmaz. Ancak ilandaki aracın kilometre göstergesi MİL yani 210000 Mil yaklaşık 320-330 bin kilometre demek. Bana biraz yüksek geldi daha düşük kilometreli bakın derim sonuçta o km'yi LPG ile yaptıysa motoru yıpratmış olabilir.

Ek olarak ilanda vergi 1600 tl yazılmış ama normalde vergisi 2250 tl civarında, her sene başında vergi dairesine gidip aracın model yılından dolayı vergiyi bir alt kademeye düşürmeniz gerekiyor o da her sene 1 gününüzü vergi dairesinde geçirmek demek :)

teşekkürler cevabınız için bir alt kademeye düşürülünce kaç para vergi ödeniyor 1600 tl mi

• quote:

Orijinalden alıntı: K@RUB

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

kullanan bir arkadaşım vardı ki araba al satı yapsa da kendinde mutlaka bu araçtan tutuyordu, yaktığı yakıt da öyle 60-70 kuruşlar değil lpg de bir 2.0 benzinli aracın benzinde yakacağı rakamlardı, araç zaten neredeyse gaza basmadan normal gidebiliyor, sakin kullanılırsa düşük değerler görebilen bir araç

Tamam 2.0 benzinli araba kullanıyorum (LPG var ama benzinli kullanıyorum) 60 kuruş civarı yakıyor. Kış lastiği, biraz da ben ekonomi kasmıyorum 15 litrelere kadar çıkıyor.

Hocam ben yukarıda bahsi geçen araca sahibim bu değerlerde kullanıyorum, 🤔 Ciddisiniz herhalde 2.0 motor ile 15 litre de?
     Jeep Grand Cherokee 5.2 Yakıt

1.6 litre ile şehir dışı 14 litre, şehir içini sorma hocam dönüşte depoyu fullüyorum

Bu değer şehir içi deme. Uzun yol değil mi?

• Yeni konu acmayayim . 4.7 lt v8 kullanmış olan varsa aydinlatirsa sevinirim. Duyan değil kullanandan bilgi almak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.