Şimdi Ara

Jedi 010 32GB 10' IPS Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar çocuk için tablet ararken bunu gördüm. 10" ve 32 gb hafızası var. Türk firması çinde yaptırıyor. Bu ürünü kullanan var mıdır. Yorumlar çok kötü durmuyor. 260 tl civarına alabiliyorum. Bu fiyata göre uygun mu

• Neyse bu forumda kimse almamış herhalde. Ben black friday 'de indirim de yapılınca aldım. 248 tl düşmüştü. Buradan %25 teb puan ile birlikte 187 tl gelmiş olacak. Bu fiyata bence mükemmel oldu. Çocuk için almıştım.

10" çocuk için biraz ağır ve büyük. Ama ben kılıf ile masada oturup video seyretmesini istiyorum. O yüzden ekranı özellikle büyük bir model seçtim.

Asphalt 8 indirdim ve kurdum. 1gb ram var. Oynanışta ve görüntü de hiç bir sıkıntı yok. 32 gb hafıza dahili olması çok güzel. Hafızasına videolar atmayı düşünüyorum. Kamerasını test etmedim. Hiç ilgilenmiyorum o kısımla.

Ürün kasası çok kaliteli gelmedi. Fakat bu fiyat ve özelliklere göre bence bedava
  • Memunmusun
  • Fiyatı ile düşünürsek memnunum,
  • Tebin %25 indirimimi vardı çok ucuza almışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sapient1 -- 1 Aralık 2017; 12:32:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asphalt için çok da akıcı değilmiş. Çocuk beceremiyor gibi gelmişti. Performans bu oyun için mükemmel değil gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada çocuk iki hafta sonra ekranı çatlattı. Tam olarak nasıl yaptığını anlamadım ama o bölgedeki dokunmatik de gitti. Anlayacağınız hemen çöp oldu. Buradan çıkaracağımız sonuç, çocuğada alınacak olsa çok ucuz ürünlerden uzak durmalı. Bence farklı kaliteli bir ürün olsaydı hemen çatlamazdı. Yada en iyisi çocuğa tablet falan almayın
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    Bu arada dokunmatik panelini dokunmatikci com üzerinden satın aldım 60 tl + kargo ile. Taktım ve tekrardan çalıştırdım. Çok zor değil. Bu sefer üzerine temperli cam siparişi verdim. Bakalım ne kadar gidecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.