Şimdi Ara

jbed ile android telefona java uygulama yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  jbed ile android telefona java uygulama yükleme

jbed ile android telefona java uygulama yükleme

Android telefonlara bu uygulama sayesinde jar uzantılı uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsiniz.
    telefonunuzun root lu olmasına gerek yoktur program apk formatlıdır.
    Bunun için jbed i indirip telefonunuza yükleyin jar uzantılı uygulamaları kartınıza atın jbed açın karta attığınız java uygulamayı bulun ve jbed ile yükleyin resimlerde görüldüğü üzere iş bankasının anroid için yapılmamış olan cep anahtar uygulaması yüklenmiş ve htc desireden ekran görüntüsü şahsen tarafımdan alınmıştır buyrun indirin diğer telefonlar da deneyen arkadaşlar yorum yazsın hangi telefonlarda uyumsuz bilmiş oluruz

http://hotfile.com/dl/85626510/652363f/jbed_2.2.rar.html

• oww hocam harikasın :D büyük dertlere derman oldun resmen. emeğine sağlık.
  • hocam programı kuramadım yüklenirken ayrıştırma hatası veriyor. telefonum htc hero
  • herkes bu sorundan bahsetmiş bu programı htc desirede yükledim telefonum root lu bi sorun çıkarmadı
  • benimki rootsuz rootlu telefonlarda çalışıyor olabilir.
  • Turkcell T10'da da paket ayrıştırma hatası verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirpisan

hocam programı kuramadım yüklenirken ayrıştırma hatası veriyor. telefonum htc hero

rootsuz wildfire paket ayrıştırma hatası veriyor...
  • Bakayım deneyeyim CM2009 u çalıştırıyosa harika
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyoruz ama önemli bi program var java,ben jbed'i düzgün kurdum ama program sd kartı görmüyo kart kullanılıyo diyor,kartı kullanan program yok ama hani duvar fotoğrafından falanmı bahsediyor kart kullanımda derken,yani bilen varsa programı bi yardım rica edicem.
  • arkadaşlar benim buna acil ihtiyacım var fakat bir türlü kuramadım. "maybe no SD card or busy" hatası alıyorum ve daha sonra zorla kapat uyarısı çıkıyor...
  • banada gerekli fakat çalıştıramadım, bankanın şifrebazını bir türlü açamıyorum. java istiyor .jar uzantılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 20 Aralık 2012; 22:46:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.