Şimdi Ara

Jax Ve Lissandra Ctleri Ve Solo Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lissandra irelia ile kolayca oyundan düşürebilirsin jaxıda pantheon ile düşürebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIP Gwen Stacy

quote:

Orijinalden alıntı: Katheryn

quote:

Orijinalden alıntı: naruto_iso

Topta nasıl lissandranın ct'si yok. Siz Kassadin denen cengaveri duymadınız mı agalar? Jax'i Liss çok rahat doğrar. Renekton da ayrıca parçalar ezer geçer Jax'i. İşini bilen bir Riven'a da hiç bir şey yapamaz Jax. Çoğu kişi Riven'ın couterlarından biri diyor Jax fakat oynamayı bilen bir Riven kesinlikle kaybetmez Jax'e karşı.

Benimde en iyi olduğum herolardan biri jaxla ne rivene ne reneke ne de lisse ezilirim. Beni jaxken lanede tek alan pantheon.

Yav he he

Biraz refkleksleri iyi olan jax renektona koridor vermez sadece e veya w basıp atağa geçtiğinde jax e bassın yeter bütün tradeleri kazanır.Riven konusu ise oynayanların yeteneğine bağlı.Rivenla jaxa jaxla rivena ezilmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Jax malp fena eziliyor

• Vayne ile Jax'ı ezmiştim bir kere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Kratos- -- 10 Şubat 2015; 8:15:16 >
  • Lissandranın başına yorick bela oluyo :D ama jax ile en çok pantheondan çektim gerisiyle bi şekilde idare edebiliyosunuz.
  • olm lisin ctsi yok dmeişler güldüm la.Ben nasusla bile liss ezdiğimi hatırlıyorum bu neyin kafası
  • Liss nasusla çok rahat eziliyor
    Matara ile gidiyorum Topa fule altı farmlayıp b atınca Spirit visage (ruh gömleği) alıyorum sonrada liss afk kalıyor zaten
  • Forumda ne kadar çok low varmış

• Lisse karsi Irelia

Jaxe karsi mao alinabilir tankliktan dolayi veya malp

• quote:

quote:

quote:

quote:

Topta nasıl lissandranın ct'si yok. Siz Kassadin denen cengaveri duymadınız mı agalar? Jax'i Liss çok rahat doğrar. Renekton da ayrıca parçalar ezer geçer Jax'i. İşini bilen bir Riven'a da hiç bir şey yapamaz Jax. Çoğu kişi Riven'ın couterlarından biri diyor Jax fakat oynamayı bilen bir Riven kesinlikle kaybetmez Jax'e karşı.

Benimde en iyi olduğum herolardan biri jaxla ne rivene ne reneke ne de lisse ezilirim. Beni jaxken lanede tek alan pantheon.

Yav he he

qes

Özelden nicki pm at kendine bu kadar güveniyorsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

quote:

quote:

Yav he he

Biraz refkleksleri iyi olan jax renektona koridor vermez sadece e veya w basıp atağa geçtiğinde jax e bassın yeter bütün tradeleri kazanır.Riven konusu ise oynayanların yeteneğine bağlı.Rivenla jaxa jaxla rivena ezilmem.

Oynamadığım için Jax ile renektonu bilemiycem .Riven ile kolay kolay jaxa ezilceğimi sanmıyorum yukardaki arkadaş özgüven patlaması yaşadığı için bende öyle yazma gereği duydum.

• bence lissin ct si gragas ama o kadar nerf geldi ki oynanamıyor irelia da olabilir jax ise pant ve garen
  • Lissi xearth iyi zorluyor,gank olmadan lissin kazanmasi biraz zor oluyor.
    Jaxa zaten yazmislarda alternatif olarak ezreal deneyebilirsin,tabi oyunu uzatirsan isin zor :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.