Şimdi Ara

Javaya başlangıç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Javaya sıfırdan başlayıp oyun yazıcısı haline gelmek istiyorum bana başlangıç olarak ve ileri seviye olarak pdfler paylaşırmısınız. Arkadaşım sketchupa başlıyor beraber oyun yaratmak istiyoruz. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Javayla oyun derken Android icin mi hedefliyorsunuz?
  • Aynen öyle android için

• Yayımcısından 113 sayfalık Android tutorial PDF (download için email ile üyelik isteyebilir) PDF tarihi 2014

http://files2.syncfusion.com/Downloads/Ebooks/Android_Programming_Succinctly.pdf

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe kaynak yok mu arkadaşlar ingilizcem iyi ama tam anlıyıcağım kadar değil

• aliozarslan A kullanıcısına yanıt
    Türkçe iyi kaynak bulursan bana da haber ver, linki paylaş :

• Youtube bilgisayar kavramları java dersi 30 video serisi videolar uzun java tutorialdan giden aşırı bilgiye sahip javayla ilgili incelersin. Türkçe kaynaklarla ilgili ön yargılı davranma ingilizceler daha iyi olabilir ama.

• İyi de onu temel java için demedim, android java için dedim. Ayrıca video serisinden cok basılı bir kaynak açısından da dedim. Şu anda android 4 - 7 arasını gösteren hello world'ten firebase nasıl ayarlanıra kadar olayı sade ve anlaşılır anlatan Türkçe bir kitap var mı? Varsa onun linkini gönder, inceleyelim demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğkan-0153 -- 18 Aralık 2017; 3:29:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.