Şimdi Ara

Java Prog. PDF sini kitap Haline Getirmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba elimde bir java kitabinin pdf si var ve onu kitap haline getirmek istiyorum. kitap72.com adli bir sitede bu istegimi soyledim adamlara. telif hakki vs vs.. yuzunden basmiyorlarmis. kitap turkiyede yok. yurtdisindan gelmesi de cok pahali oluyor. simdi ben bu pdf yi nasil kitap haline getirecegim ?

• normal yazdirmak isinize yararsa yazdirmak daha iyi oluyor, hem gerektigi kadar sayfa yazdiriyorum, okuyacagim yeri bitirinceye kadar cok fazla kagit da harcamamis oluyorum. tabi ihtiyaciniza gore uygun olmayabilir.
  • Lazer yazıcı alıp A4'e basacaksın, başka seçeceğin pek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazdir kirtasiyede ciltlet bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okadar a4 sayfa kitap halinde birbirine bagli olacaksa belki olabilir ama aksi halde bir kitabin sayisiz sayfasi ayri ayri elimdeymis gibi olur.

kafamda soyle bir fikir var: ben matbacinin yanina gitsem yuz yuze adamla konussam adam benim icin kitabi basarmi ?
  • iyi bir fikir. konuscam yarin bizim oradaki kirttasiyeyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikolojikSorunlu.insan

iyi bir fikir. konuscam yarin bizim oradaki kirttasiyeyle.

konusacak bisey yok hocam. konusursan isi karistirirsin ne gerek var. sen ciktini aliosun gidip buna spiral cilt yap abi diosun onun bilmesi gereken veya onu ilgilendiren bisey yok. cilt yapacak bitecek icindeki onu ilgilendirmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler deneyecegim.
  • https://lifehacker.com/5867554/how-to-make-print-and-bind-your-own-books

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkur ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.