Şimdi Ara

java ödevimi yaptırmak istiyorum ücretli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniversite için javayla yapılması istenen bir ödevim var.İlgilenen ve yapabilcek var mıdır?ücreti de konuşuruz

• Bu işi yapmak zorunda mısınız? Mesela başka bir alana yönelseniz nasıl olur? Bu kafayla ileride ne yapmak veya yaptırmak istiyorsunuz?
  • kardeşim ödevi kendin yapmaya çalış buraya takıldığın kısmı yaz, senin için daha iyi olur. paran cebinde kalır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sen bence ödevini at ortaya üzerinden ne düşündüklerini yaz herkes bir ipucu verse kesin yaparsın.Bu sekilde silah tutmasının bilmeden asker olmayı deniyor gibisin.
  • I0SER_b0y kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyfi84 -- 24 Mayıs 2020; 23:35:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stack S kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde İng öğrenemiyorum diyen bir Bilg Müh öğrencisine aynı şeyi önerdim, Start Again rumuzlu biri önerimi eleştirdi Neden eleştirdiğini sorduğumda ben Social Justice Warrior'um dedi. Şimdi senin önerini de eleştirmesini bekliyoruz.. Eleştirmez ise Social Justice Warrior olayı yalan olacak :) Bu arada Türkiye'de eğitim sıfır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyfi84 S kullanıcısına yanıt
    ben öyle bir şey demek için demedim konulara farklı yerlere çekilmiş hocam.Ben sadece basit bir benzetme yaptım.Birbirinden alakasız bir şey yazmışsınız.Sadece bir iş yapıyorsun işinde yeterli donanımın tecrüben yok demek istedim.Siz neyi kast ettiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.