Şimdi Ara

Java kodlamayı öğrenmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi proje için android platformuna oyun yapmam gerekiyor. Hiç yazılımla kodlamayla alakam yok, bilmiyorum. Okuduklarıma göre unity motoru mantıklı geldi bana. Bunun için javascript öğrenmem ne kadar zamanımı alır? Javascript bilen yazılımcı ile anlaşsam ne kadar ücret ister yada siz ne kadar isterdiniz?
    Oyun iş araçlarıyla ilgili 3d bir simulasyon.

• Kodlama ile alakalı hiç bir şey bilmiyorsan javadan başlamanı tavsiye etmem.
  • Isa degil musa sopa değil asa. Oho biz ne diyelim neresini duzeltelim. java ogrenmek mi istiyorsun?! programlama ogrenmej mi? Oyun mu yapmalisin da unty, java degil.unity c# javascript ogrendin ne yapacaksın ve konumuzla ne alakasi var. Belki de o dersten kalip tekrar alip bu sefer öğrenmeyi denemelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 27 Nisan 2017; 0:24:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

Isa degil musa sopa değil asa. Oho biz ne diyelim neresini duzeltelim. java ogrenmek mi istiyorsun?! programlama ogrenmej mi? Oyun mu yapmalisin da unty, java degil.unity c# javascript ogrendin ne yapacaksın ve konumuzla ne alakasi var. Belki de o dersten kalip tekrar alip bu sefer öğrenmeyi denemelisin

Dostum sakin ol niye böyle öfkelendin? Yazılım falan okumuyorum. İşletme okuyorum. Bi oyun geliştirme projesi bulduk ve eleman arıyoruz mesele bu. Kendimiz yapabilir miyiz diye merak ettim unity ile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.